زوم روانپزشکان دبستان برای COVID-19 بی پایان سوار

چک کردن روزانه برگه مورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تبدیل به یک آیین روزانه برای بسیاری از آمریکایی ها. کمتر قابل مشاهده هستند که این آمار برای سلامت روانی تلفات است که در پی خانواده تراژدی از دست دادن شغل و انزوای اجتماعی.

بیش از یک چهارم از بزرگسالان آمریکایی می دانم کسی که تشخیص داده شده است با COVID-19 با توجه به مرکز تحقیقات پیو. در یکی دیگر از نظرسنجی پیو نشان داد که یک سوم از آمریکایی ها با تجربه یک درجه بالایی از ناراحتی روانی در دوره تمدید اجتماعی فاصله اقدامات در طول ماه های مارس و آوریل—یک درصد است که افزایش به بیش از نیمی برای کسانی که مشکلات مالی مواجه اند.

روانی اپیدمیولوژی است یک فوق تخصص این رشته اپیدمیولوژی ایران. آن مطالعات فراوانی و علل اختلالات روانپزشکی در سراسر کل جمعیت است و در حال حاضر شروع به نگاه در سلامت روانی روند که پدید آمده در طول بیماری همه گیر. Jaimie Gradus استادیار و متخصص در این موضوع در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت قبلا بررسی الگوهای جامعه گسترده روانشناسی مرضی در کار او. با استفاده از نوآورانه روشهای یادگیری ماشین او تابیده از طریق کرون ملی مراقبت های بهداشتی و اجتماعی ثبت به تجزیه و تحلیل خطر خودکشی و نگاه به آنچه اتفاق می افتد به مردم پس از حوادث. هنوز Gradus شده است ناگهان توسط مقیاس و مدت از بحران کنونی و آنچه در آن می تواند برای تأمین روان در مراقبت های بهداشتی در ماه های آینده.

همه گیر شده و حتی تغییر برنامه برخی از Gradus پژوهش است. قبل از آن آغاز شد او اعمال می شود برای کمک به مطالعه چه کم سطح اکسیژن خون ممکن است مربوط به نرخ خودکشی—یک مطالعه که در حال حاضر می تواند تمدید شود به بررسی همین سوال برای کسانی که تجربه کرده اند مشکلات تنفسی هنگامی که بیمار با COVID-19. علمی آمریکا به تازگی صحبت با Gradus در مورد این بیماری و تاثیر آن بر سلامت روان در آمریکا

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

به عنوان یک روانی, اپیدمیولوژی شما می توانید بحث در مورد آنچه در درس های گذشته حوادث ممکن است نگه دارید برای آنچه که ما در حال تجربه در حال حاضر ؟

راه که در آن این خاص همه گیر متفاوت است و ممکن است در حال حاضر بیشتر از یک چالش است که آن را به عنوان گسسته از یک رویداد به عنوان برخی از دیگر بلایای طبیعی که مورد بررسی قرار گرفته اند برای سلامت روان خود را از عواقب. بنابراین برای مثال در یک طوفان که رویداد به پایان خواهد رسید و ممکن است عواقب مربوط به تخریب اموال و عواقب مالی. اما واقعا آن را به یک گسسته زمان خط.

با این همه گیر ما در بیشتر از یک نورد فاجعه که در آن در حال حاضر شده است برای یک دوره طولانی از زمان. وجود تنوع اتفاق می افتد در چگونه مردم در حال برنامه ریزی برای بیرون آمدن از وضعیت کنونی. اما ما به احتمال زیاد برای رفتن به یک وضعیت مانند ما تجربه شده است و آن را نوع و در رفتن. بنابراین بهداشت روانی زیر یک وضعیت مانند این است که دقیقا همان چیزی است که ما می دانیم که بسیاری در مورد. ما می توانیم برخی از استنتاج بر اساس آنچه ما می دانیم از گذشته اما مقیاس منحصر به فرد است.

آنچه در مورد 1918 پاندمی آنفلوانزا?

در آن زمان اختلالات روانپزشکی بودند طبقه بندی نشده در راه همان است که آنها امروز است. اختلال استرس پس از سانحه به عنوان مثال نمی تواند تشخیص تا بعدا. بنابراین ما واقعا تا به حال هیچ چیز در آن زمان در روانپزشکی برای کمک به ما را قیاس از یک وضعیت دیگر.

چه بوده ایم شاهد ریزش عادی تماس اجتماعی بر اساس. حرفه خود را به نظر می رسد در جمعیت از طریق لنز از مسائل روانی. پس چگونه شما می بینید همه از این ؟

حمایت اجتماعی یکی از قوی ترین و شناخته شده عوامل محافظ در برابر بسیاری از مسائل مربوط به سلامت روانی و همچنین در برابر خودکشی است. از دست دادن که فوق العاده مهم است به آنچه ما می خواهیم را به عنوان نتایج اینجا.

وجود دارد یکی دیگر از قطعه ای از آن بیش از حد. بسیاری از مردم در حال حاضر در گیر ناامن زندگی می کنند و شرایط را از دست داده اند قبلی منابع برای اجتناب از آن شرایط. من فکر کودکان و نوجوانان که در دانشگاه و در حال حاضر بازگشت به صفحه خانه و محیط وجود دارد اما بسیاری از نمونه های دیگر بیش از حد. ما نمی به طور خاص می دانید عواقب ناشی از بودن در منفی محیط برای زمانی که ما در این وضعیت و در عین حال ما می توانیم فرض کنیم آن را تلفات در سلامت روان. بنابراین فیزیکی فاصله ما انجام می دهند ممکن است محافظت در برابر COVID-19 اما ممکن است دیگر پیامدهای منفی برای کسانی که تا به حال حمایت اجتماعی خوب در خارج از خانه های خود در مکان هایی که پناهگاه های امن برای آنها.

پس چه خواهد بود برخی از عواقب رفتن به جلو ؟

که همه این رول در, احتمال مرکب سلامت روان عواقب رو به افزايش است با عوامل اجتماعی واقعا المل لی به روانپزشکی ، ما در حال شروع به دیدن قابل توجهی قومی و نژادی و نابرابری اطراف COVID-19 ميزان بروز و مرگ و میر جوامع از رنگ disproportionally نهفته است. علاوه بر این ممکن است مردم در سراسر کشور که از دست رفته این اولین موج اولیه از کار اخراج اما که ممکن است از دست دادن شغل خود از یک ماه یا دو از در حال حاضر. مردم وجود دارد از دست دادن مسکن خود را و رو به enormous مراقبت های بهداشتی صورتحساب. این عواقب ناشی از این بیماری همه گیر—که می تواند همه انواع استرس و یا تروما در مقیاس انبوه—خواهد بود در حال انجام و به طور بالقوه بدتر شدن در ماه های آینده. و همه [آنها] می تواند منجر به افزایش پریشانی روانی یا سوء مصرف مواد.

وجود ندارد برخی از تکنیک های مانند روانی کمک های اولیه است که می تواند به ارمغان آورد ؟

روانی کمک های اولیه بسیار مفید است و فراهم می کند آموزش و پرورش و منابع که ممکن است لازم باشد که بلافاصله پس از تروما. ایده این روش این است که آنها آسان تر به پیاده سازی از ارائه همه با بیشتر هزینه خدمات درمانی بلافاصله. و آنها ممکن است در بهبود برخی از ناراحتی است که می تواند منجر به آسيب شناسی روانی.

با استفاده از این روش شما مردم ارائه اطلاعات و آموزش در مورد چه باید بکنید بعد از چیزهایی که آنها را تجربه کرده اند. پس از حوادث شما می توانید این منابع—شاید رسیدن در یک nonintrusive یا دلسوز شیوه یا در پاسخ به درخواست برای کمک. نیز وجود دارد که آنچه که به نام پا-مراقبت رویکرد که نشان داده شده است موثر باشد هر دو درمان – هزینه-دانا پس از بلایای طبیعی است. در این روش شما تحویل موثر است اما کمتر منابع شدید مداخلات اول و سپس حرکت مردم به بیشتر فشرده, متخصص درمان اگر علائم بدتر شوند.

آنچه در مورد پیشگیری از تروما?

روانپزشکی و یک بحران مبتنی بر سیستم. این یک سیستم است که در آن شما باید به بسیار بیمار شروع به دریافت مراقبت. ما لازم نیست که مقدار زیادی از خوب پیشگیری و وسیع غربالگری شیوه راه همان است که در زمینه های دیگر انجام دهید.

مردم ممکن است لزوما تجربه تروما به طور مستقیم مربوط به COVID-19 مانند [intensive care unit] بستری شدن در بیمارستان پس از ابتلا به ویروس. اما نیز وجود دارد نژادی و قومی و نابرابری اجتماعی فاصله با استرس های مالی و عوامل دیگر است که می تواند منجر به اختلالات روانی و پریشانی. ما شاهد این چنین مقیاس انبوه و ما واقعا یک روانی, نظام سلامت در این کشور که قرار است تا مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از مردم دچار پریشانی روانی از شدت متفاوت—و ابتلا به مردم قبل از آنها پیشرفت نسبت به تمام عیار روانی است.

در سراسر روانپزشکی وجود دارد انواع مختلفی از درمان است که می تواند کمک به افرادی که بیمار هستند. اما در این مرحله ما در حال حاضر که در آن بسیاری از غربالگری و پیشگیری خواهد بود واقعا مفید چیزی است که ما انجام داده ایم کمتر به خوبی در روانپزشکی از زمینه های دیگر.

اتحاد همه گیر مجازی پیشرفته درمان?

یک پوشش نقره ای از همه این است که وجود دارد و اعمال ما را برای انطباق با وضعیت آن بهتر خواهد بود برای ما در دراز مدت مانند اتخاذ افزایش استفاده از پزشکی از راه دور و افزایش preapproval برای صدور صورت حساب برای telehealth. که می تواند مفید باشد در بسیاری از راه های مختلف.

داشتن telehealth موجود فوق العاده است. اگر شما یک فرد با آسيب شناسی روانی از آنجا که این بیماری همه گیر آن می تواند کمی از یک چالش به شکل از چگونه برای رسیدن به یک پزشک و توسعه یک رابطه دوستانه با آن شخص تحت شرایطی.

شما می توانید بحث در مورد روش های جدید است که ممکن است کمک برای آینده بیماری های همه گیر?

وجود دارد یک تن از پیشرفت اتفاق می افتد با روشهای یادگیری ماشین در تلاش برای شناسایی صور فلکی از عوامل خطر برای افرادی که در مقابله با انواع نتایج منفی در روانپزشکی. این می تواند منجر به پیشرفت در غربالگری. و در برخی از مکان های که در حال حاضر اجرا شده به ابزار غربالگری که پزشکان استفاده برای شناسایی افراد در معرض خطر بالا برای نتایج خاص مانند خودکشی است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de