باغ وحش می گوید Coronavirus ممکن است با زور آن را به خوراک حیوانات به یکدیگر

تغذیه دیوانگی

باغ وحش ممکن است مجبور به توسل به گریم اقدامات برای نگه داشتن شناور باز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — از جمله سر بریدن و حتی حیوانات به یکدیگر است.

“ما لیست حیوانات ما باید به کشتار اول” Neumünster باغ وحش Verena Kaspari toldGerman روزنامه Die Weltبه عنوان ترجمه شده توسط BBC. “در بدترین ما را برای تغذیه برخی از حیوانات به دیگران است.”

“اگر آن را می آید به آن, من به euthanise حیوانات و نه اجازه دهید آنها را از گرسنگی مردن,” او اضافه شده است.

زمان های سخت

باغ وحش متوسل به راه اندازی livestreams به طوری که حیوانات علاقه مندان می توانند به تماشای مورد علاقه خود را جدید نوزادان حیوانات رشد از راه دور است.

“ما به طور مداوم در حال فکر کردن ‘بازدید کنندگان باید از تماشای آنها زندگی می کنند’,” Kaspari گفت Die Welt. “ما نمی خواهیم کمی پانداها به رشد تا زمان ما در نهایت بازگشایی شده است.”

گریم برداشت

این هنوز مشخص نیست که دقیقا چه چیزی از این وحشیانه تغذیه رژیم خواهد بود.

اما باغ وحش در حال خونریزی پول به عنوان هزینه های ماهانه مانند گرمایش گرمسیری محوطه یا پنگوئن و مهر و موم’ رژیم غذایی روزانه ماهی تازه نمی جادویی ناپدید می شوند بدون هیچ گونه بازدید کنندگان انسان در اطراف.

متاسفانه برخی از ساکنان باغ وحش به نظر می رسد از دست رفته خود انسان است. برای مهر و موم است که معمولا مجذوب بازدید کنندگان “برای آنها در حال حاضر آن را واقعا خسته کننده” Philine Hachmeister سخنگوی باغ وحش برلین گفت آلمان آژانس خبری DPA.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمانی باغ وحش ممکن است برای تغذیه حیوانات به یکدیگر [BBC]

بیشتر در آدم خواری: کارشناس: Coronavirus وادار کردن موش به آدم خواری, حامی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>