گرانش صفر همکاران با ناسا به ارائه ساختاری سبک و بی وزن پروازهای علوم

یک شرکت است که پرواز بیش از 200 پژوهش ماموریت در گرانش صفر تا نهایی شدن یک نام تجاری جدید و با همکاری ناسا.

گرانش صفر Corp. (Zero-G) یک شرکت فراهم می کند که مردم با یک بار در طول عمر تجربه شناور در ایستگاه فضایی در سهموی پرواز (پرواز است که به دنبال یک مسیر سهموی و ایجاد احساس بی وزنی برای سرنشینان در بالای هر یک از قوس . در حالی که پرواز باور نکردنی وزن تجربه است که اجازه خواهد داد که پرداخت مسافران به “شناور مانند فضانوردان” آنها نیز ارائه خواهد شد محققان و مربیان با یک “صفر گرانش” محیط زیست به انجام آزمایش یا درس.

با این توافق جدید بین Zero-G و ناسا این شرکت را به پرواز ناسا بر روی کامپیوتر کاربر همراه با تیم های تحقیقاتی از سازمان ارائه ایستگاه فضایی پرواز برای آزمایش فن آوری های جدید و پشتیبانی از آزمایش های علمی است.

مرتبط با: تلویزیون ‘لیسانس’ با صفر G
عکس:
پاپ در Zero-G: وزن عکس از زمین و فضا

“این لحظه ای تعیین کننده در تاریخ” Zero-G مدیر عامل مت Gohd گفت: در یک بیانیه از طریق ایمیل. “شکستن این سد است اولین گام مهم در این مسیر است که ناسا را قادر پرسنل و محموله به پرواز در ماموریت های ما در هواپیماهای تجاری.”

(افشای کامل: Space.com‘s چلسی Gohd یکی از بستگان دور از مت Gohd.)

یکی از اولین محموله به پرواز تحت توافق جدید خواهد آمد از ناسا در مرکز فضایی جانسون و KBRwyle خصوصی ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی فنی و مهندسی و خدمات است. شرکت پرواز یک آزمایش با عنوان “ارزيابي 0-G قایقرانی امکان سنجی و مقبولیت” است که در طی آن یک تیم تحقیقاتی را به انجام تمرینات پارو زدن در سرعت های مختلف و مقاومت در “جاذبه صفر” بخشهایی از پرواز. این تیم را با استفاده از یک نمونه اولیه قایقرانی ورزش دستگاه برای تکمیل آزمایش و تست آن در تعدادی از تنظیمات مختلف و موقعیت.

از سال 2008 تا 2015 ناسا و Zero-G به حال قبلی قرارداد که تحت آن شرکت پرواز ایستگاه فضایی ماموریت در تگزاس است. هر چند بر خلاف این قرارداد جدید آن پرواز انجام شد تحت عنوان “استفاده عمومی” مقررات دولت به جای تحت مقررات FAA.

Zero-G به تازگی نشان داد خود را تا سال 2020 برنامه پرواز که شامل پروازهای خروج از گرجستان تگزاس و نوادا و کالیفرنیا و فلوریدا, انگلستان, نیویورک, واشنگتن, واشنگتن d. C. تحقیقات پروازهای برنامه ریزی شده برای سال 2020 خواهد حرکت از Miami.

در طول سال Zero-G میزبانی 219 تحقیقات ماموریت (181 که انجام شد با ناسا). شرکت پرواز اشاره کرد فضانوردان و دانشمندان از جمله استفان هاوکینگ, Buzz Aldrin, Richard Garriott اوون Garriott پگی Whitson و اسکات کلی.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>