شما احتمالا اشتباه در مورد دختر مورد علاقه بچه

فرزندان غلط در مورد پدر و مادر خود را مورد علاقه بچه بیشتر از نه گزارش.

“کودکان بسیار آگاه هستند که پدر و مادر افتراق می گوید:” جیل خواستگار, یک استاد جامعه شناسی در کالج هنرهای لیبرال در دانشگاه پردیو “اما آنچه که ما پیدا کرده اند این است که فرزندان در اشتباه هستند و اکثر زمان ها است.”

اغلب ناگفته اما تلویحا درک برداشت از طرفداری مشترک هستند در بزرگسالی و حتی به عنوان پدر و مادر خود را وارد کنید سال بعد خواستگار می گوید. و آنها می توانند ماندگار روانی تلفات در هر دو پدر و مادر و فرزندان.

انسان زندگی می کنند طولانی تر از همیشه به لطف پیشرفت در پزشکی. بنابراین آن را حتی بیشتر مهم است به درک که چگونه این احساسات اگر چپ به چرک می تواند بهداشت روانی فرد.

پدر و مادر و مورد علاقه بچه ها

“شما دو طولانی ترین-زندگی پایدار ترین روابط در زندگی خود را به احتمال زیاد با مادر خود, چرا که او به احتمال زیاد به زندگی حتی بیش از پدر خود و با خواهر و برادر خود می گوید:” خواستگار محقق اصلی این 20 سال طولی در درون خانواده تفاوت مطالعه است.

“خانواده یکی از چیزهایی که مردم امید خواهد بود بسیار پایدار در زندگی خود را,” او اضافه می کند. “ما تا به حال رکود اقتصادی; ما تا به حال جنگ; در حال حاضر ما باید همه گیر. اما هنگامی که هر چیز دیگری به نظر می رسد نامشخص خانواده ها به خصوص مهم است.”

در اولین و دومین مرحله از بررسی که صورت گرفت از 2001-2014 خواستگار و همکاران او در مصاحبه با صدها نفر از پدر و مادر و فرزندان خود را در مورد در حال تحول روابط است. در ماه فوریه او شروع موج سوم جمع آوری داده ها با او همکار مگان Gilligan استادیار در دانشگاه ایالتی آیووا.

در میان تیم تحقیقاتی مهم ترین یافته های منتشر شده در سراسر ده ها تن از مقالات دانشگاهی: کودکان در اشتباه بودند 60 درصد از زمان خود را در مورد پدر و مادر خود گزارش تنظیمات مانند که فرزند پدر و مادر خود ترجیح داده به عنوان یک پرستار. و سردرگمی می تواند بر اعضای هر دو نسل.

“این واقعا مهم روانی عواقب” خواستگار می گوید. “اگر مادران تا به حال یک بیماری جدی آسیب یا مزمن مراقبت نیاز و دریافت مراقبت از یک کودک که آنها تا به حال شناخته شده به عنوان مورد نظر خود را مراقب خود بهزيستی روانشناختی قابل ملاحظه کمتر از آنها دریافت مراقبت از ترجیح مراقبان.

“در حال حاضر قرار دادن این با هم با این واقعیت است که کودکان بیشتر از بزرگسالان بسیار نادرست و برداشت از مادر خود تنظیمات و شما می توانید ببینید که در آن خطر ابتلا به عدم تطابق بالا است.”

چگونه ما روابط با پدر و مادر

بیشتر برداشت طرفداری در هر ابعاد که آیا دقیق است یا نه همچنین باعث شکاف میان خواهر و برادر است که یک منبع مهم حمایت در سراسر زندگی ،

حتی اگر کودکان در اغلب موارد نادرست درک خود را به عنوان ناامید کننده ترین کودکان در خانواده تا به حال یک اثر قوی تر بر افسردگی بیش از هر عامل دیگری به جز خود سلامت جسمی.

“احساس می کنم که مادر واقعا نا امید در شما و یا درگیری بیشتر با شما بسیار تاثیرگذار و بیشتر از آن به عنوان مادر خود را بزرگتر می شود,” خواستگار می گوید.

بهداشت بحران و مرگ

برداشت از بودن در کودکان بیشتر احساسی نزدیک به مادران آنها نیز روانی هزینه های زمانی که مادران خود را در سال های بعد و در صورت بحران مانند بیماری و یا مرگ یک دوست—به خصوص در مورد دختران.

“اگر مادر به سرطان و یا اگر بهترین دوست او فقط در اثر یک حمله قلبی, آن را سخت تر برای کسانی که فیلم دختر که احساس آنها هستند که با آنها مادر است که بیشتر نزدیک به دلیل آنها نمی توانند همه چیز را OK برای مادر و, که بسیار استرس زا” خواستگار می گوید.

تیم تحقیقاتی در حال انجام حدود 30 مصاحبه های تلفنی یک هفته با کودکان و, برای اولین بار, بالغ نوه های شرکت کننده در سومین مرحله از مطالعه. تمرکز اصلی این مرحله از مطالعه در سوگ پس از مرگ پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ از آنجا که بیش از نیمی از پدر و مادر اصلی که به طور متوسط در حال حاضر بیش از 90 سال گذشت و در سال های اخیر است.

خواستگار و Gilligan انتظار می رود که در ادامه برداشت از طرفداری و disfavoritism خواهد شد و حتی بیشتر اثرات آن بر رفاه پس از پدر و مادر منتقل می کند.

“اگر شما از دست دادن که پدر و مادر شما باید بقیه عمر خود را—یکی دیگر از 20 و 30 و 40 سال—بدون اینکه قادر به حل و فصل مشکلات در این ارتباط” او می گوید. “ما در واقع انتظار برای پیدا کردن بزرگترین اثر درک خودتان به عنوان بسیاری به مادر خود و یا داشتن بیشترین درگیری و یا اینکه او را بیشتر نا امید در حال رفتن به پس از این مادران و پدران گذشت.”

در طول COVID-19 همه گیر

خواستگار و Gilligan شروع به جمع آوری اطلاعات برای موج سوم از این مطالعه فقط به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش به ما. در علاوه بر این به سوالات در مورد روابط خانوادگی و سوگ است که آنها در حال برنامه ریزی آنها نیز در حال جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه COVID-19 مؤثر است روابط خانوادگی از جمله مراقبت و همچنین روانی و سلامت جسمی و رفتارهای بهداشتی.

“پاسخ دهندگان ما بحث در مورد بسیاری از چیزهای دیگر در زندگی خود را, اما به طور کلی حس اهمیت خانواده به نظر می رسد حتی برجسته تر در این زمان نامشخص,” او می گوید.

“برای بسیاری از افراد بزرگسال خانواده به نظر می رسد به عنوان یک منبع واقعی مثبت در آنچه که در حال حاضر بسیار منفی دوره که همه ما در حال رفتن را از طریق.”

مورد علاقه بچه ها یک موضوع حساس

سوال در مورد طرفداری و disfavoritism در خانواده ممکن است به نظر می رسد اما خواستگار پیدا کرده است که اعضای خانواده از هر دو نسل بیشتر مایل به بحث در مورد این مسائل از ما ممکن است انتظار داشت.

“هنگامی که ما برای اولین بار پیشنهاد این مطالعه در سال 1999 به ما گفته شد توسط بسیاری از مردم است که ما هرگز قادر به آن را انجام دهد چرا که هیچ کس نمی خواهد در مورد آن صحبت,” او می گوید. “اما پدر و مادر بسیار مایل به افتراق زمانی که ما خواسته های بتنی سوالات مانند:” به کدام یک از فرزندان خود را شما بیشتر احساسی نزدیک؟’, با آنهایی که شما باید بسیاری از جنگ?’, و ‘که کودک شما ترجیح می دهید شما را با ارائه مراقبت اگر شما از یک بیماری یا معلولیت?'”

با کمک به فرزندان درک کنند که آنها اغلب اشتباه در مورد پدر و مادر بازی های مورد علاقه خواستگار امیدوار است تحقیقات خود را کاهش می دهد درگیری میان خواهر و برادر و بهبود مراقبت موقعیت برای پدر و مادر. او اضافه می کند که تکنولوژی یک ابزار مهم به ماندن متصل به خصوص در این عصر جدید اجتماعی فاصله.

“حفظ آن روابط خانوادگی همیشه ضروری است اما می شود حتی بیشتر ضروری هنگامی که ما در حال رفتن را از طریق بسیار سخت بار مثل همه ما در حال حاضر,” او می گوید.

“برخی از برداشت است که شما ممکن است در مورد طرفداری و یا ناامیدی در خانواده ممکن است در راه حفظ کیفیت روابط شما می توانید تا به حال با کسانی که مردم بسیار مهم است.”

بودجه تحقیقاتی از موسسه ملی پیری بخشی از موسسه ملی بهداشت.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>