بچه های خود را در حال سنگین تر از شما فکر می کنم

والدین تمایل دارند که فقط کمی مغرضانه در مورد فرزندان خود را به نظر می رسد (نه من هر چند بچه ها من عینی زیبا) اما همانطور که معلوم است این نوع خود فریبی است که به عنوان خوش خیم به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم. با توجه به تحقیقات اخیر بسیاری از والدین به نظر می رسد به رنج می برند از نوعی انکار در مورد بچه های خود را’ وزنه که شمار قابل توجهی مانع remediating چاقی در دوران کودکی توسط راه ترویج عادات غذا خوردن سالم در خانه است.

آخرین از این مطالعات منتشر شده در ماه گذشته در مجله آمریکایی بشر شناسیو انجام شده توسط یک تیم از دانشمندان در دانشگاه Coimbra پرتغال است.

Daniela Rodrigues و همکاران Aristides ماچادو-Rodrigues و کریستینا Padez استخدام صدها نفر از والدین و کودکان برای تحقیقات خود را. تمام شرکت کودکان بين 6 و 10 ساله و با حضور در مدرسه ابتدایی در پرتغال.

در مجموع 834 والدین تکمیل شده پرسشنامه ای که شامل انواع سوالات از قبیل اینکه آیا آنها فکر می کردند که فرزندان خود را با وزن کمی بیش از حد کمی, کمی بیش از حد, بیش از حد, و یا فقط خوب است. به نوبه خود در این تیم جمع آوری و وزن و ارتفاع از 793 شرکت کودکان در مدارس.

این نتایج همسو با محققان پیش بینی, اما با این وجود قابل توجه است. از 33% پدر و مادر که misperceived فرزندان خود را وزن 93 درصد آن را دست کم گرفت. علاوه بر این پدر و مادر که دست کم گرفت بچه های خود را’ وزن شدند 10 تا 20 برابر بیشتر احتمال دارد به یک کودک چاق.

عوامل متعددی بودند که در ارتباط با والدین وزن سبک شماری سهل گیری از جمله بالاتر BMI (شاخص توده بدن) برای مادران جوان سنین برای کودکان کاهش درآمد خانوار (برای دختران) و زندگی شهری (برای پسران). این انجمن نیست توضیح دهد که چرا پدر و مادر دست کم گرفت فرزندان خود را وزن آغاز خواهد شد.

محققان بر این باورند که پدر و مادر ممکن است “احساس خجالت به بحث در مورد این واقعیت است که کودک خود را اضافه وزن/چاق” است که به نوبه خود می تواند آنها را کمتر احتمال دارد به فعال تلاش های مانند به دنبال مشاوره از یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی. متناوبا, والدین خجالت نمی ممکن است دلیل اصلی اهمیت جلوه اگر پدر و مادر واقعا misperceive فرزندان خود را وزن.

حمایت از دومی امکان این واقعیت است که پدر و مادر دست کم وزن جوانتر کودکان بیشتر از کودکان بزرگتر است. یک 2014 مطالعه نشان داد که مادران بد قضاوت این ارتفاعات از جوانترین کودکان کوچکتر از آنها هستند به طور متوسط 7.5 سانتی متر است. توضیح برای ارتفاع بدگمانی محققان پیشنهاد می تواند تطبیقی: کم بها دادن ارتفاع از جوانترین کودکان می تواند منجر به بیشتر مراقبت والدین و تخصیص منابع به کودک از خانواده است.

به نظر می رسد محتمل است که مشابه تطبیقی اثر ممکن است در این بازی نه تنها برای کودکان ارتفاعات بلکه برای وزن خود را. اگر پدر و مادر که misperceive فرزندان خود (به ویژه جوانترین آنهایی که) به عنوان نازک تر از آنها می تواند در تعامل با تلاش بیشتر به آنها غذا و در نتیجه ناخواسته بالا بردن خود خطر ابتلا به چاقی است.

پژوهش های آینده ممکن است باز کردن مختلف همکاران ممکن است به این گیج کننده پدیده والدین قضاوت. در این میان و در آن بچه های خود را’ وزن نگران است, اعتماد نیست چشم خود را, اما در مقیاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im