مغز شما خواهد شد با تشکر از شما برای اینکه یک نوازنده

موسیقی مانند ریاضی است یک زبان جهانی است. ما ارتباط می تواند انواع مختلفی از احساسات و تم که لمس بسیار اعماق روح ما با جنبش شدید هوا از طریق یک لوله و یا مناقصه, لمس انگشتان بر روی صفحه کلید. نوازندگان (هر دو حرفه ای و آماتور) در یک مزیت منحصر به فرد است زیرا آنها نه تنها باید از این فرصت برای برقراری ارتباط جهانی بلکه به بهبود سلامت مغز. مغز شما خواهد شد با تشکر از شما برای اینکه یک نوازنده برای پنج دلیل:

1. آموزش موسیقی را ترویج neuroplasticity. انعطافپذیری عصبی است که توانایی مغز برای تغییر در طول زندگی ، این Hebbian اصل (سلول های عصبی است که آتش با هم سیم با هم) است و آنچه که زمینه ساز آن است. بیشتر شما شرکت در هر گونه فعالیت بیشتر به طور مداوم سلول های عصبی در حال شلیک با هم, که در نتیجه در ارتباطات قوی تر. چه منحصر به فرد در مورد آموزش موسیقی است که ظرفیت آن برای وادار neuroplastic تغییرات در همه مناطق از مغز است. شما با استفاده از خود را لوب اکسیپیتال به خواندن و تفسیر رزین و ریتم خود را لوب تمپورال به پردازش صدا; خود را لوب فرونتال به حضور موسیقی در مهار بی ربط حواس او را پرت و به یاد داشته باشید آنچه که شما فقط بازی های برگزار شده; و خود را لوب جداری به ادغام تمام اطلاعات حسی ورودی.

2. آموزش موسیقی در بهبود توانایی های شناختی. مطالعات نشان داده اند که آموزش موسیقی در بهبود توانایی های شناختی (مانند حافظه کاری ، توجه و بازداری) در سراسر طول عمر ما است. این نشان داده شده است که با هر دو کوتاه مدت و بلند مدت آموزش موسیقی. چرا که نواختن یک ساز نیاز به بسیاری از مناطق مختلف از مغز را تقویت انواع اتصالات عصبی. این اجازه می دهد تا برای افزایش سیگنال بهره وری (که چگونه به سرعت برقراری ارتباط نورون ها با یکدیگر در سراسر مغز) که ممکن است به همین دلیل نوازندگان ممکن است انجام بهتر وظایف شناختی نسبت به غیر نوازندگان.

3. آموزش موسیقی ممکن است ترویج سالم از پیری مغز است. مطالعات نشان می دهد که نوازندگان باید یک مزیت در حفظ توانایی های شناختی خود را در طول روند پیری. این شامل وظایف که شامل اجرایی عملکرد و حافظه کوتاه مدت است. مسن نوازندگان مزایای دیگر نیز هست. یک مطالعه نشان داد که توانایی برای فیلتر کردن بی ربط زیست محیطی محرک (یعنی تمرکز) بیشتر بود دست نخورده در نوازندگان و فعالیت مغز خود را منعکس شده این مزیت است. دیگر نشان داده مسن نوازندگان قادر به شنیدن بیشتر به وضوح در حضور نویز زمینه است. و وجود دارد از مزایای هر دو بلند مدت و کوتاه مدت آموزش است.

4. آموزش موسیقی برای سلامت کلی مفید است. یک مطالعه اخیر نشان داده است که گروه های موسیقی فعالیت بالقوه هستند راه هایی برای حفظ سلامت جسمی و روانی. برای مثال با کاهش خطر ابتلا به زوال عقل شده است و همراه با نواختن آلات موسیقی. مطالعات دیگر نشان داده اند که بازی کیبورد و درامز می تواند به بهبود خوب و حرکتی در بیماران مبتلا به سکته مغزی. این مزایا به همراه افزایش فعالیت مغز و بهبود اتصال و عملکرد مناطقی از مغز که مسئول کنترل حرکت است.

یک مطالعه اخیر حتی نشان داده است که ساخت موسیقی تفریحی (RMM) نشان داده شده است که موثر در تغییر بیان ژن های درگیر در پاسخ استرس. این نشان می دهد که رمم ممکن است موثر تر از خواندن آرام در ameliorating استرس در یک محیط بالینی است. اگر چه تحقیقات بیشتری به این منطقه باید در پایان به نظر می رسد که ساخت موسیقی و آموزش های مفید برای سلامت جسمی و روانی.

5. آموزش موسیقی است که فعالیت پاداش. مهمتر از همه ساخت موسیقی چیزی است که اکثر مردم لذت بردن از. مغز شما بیشتر apt به یاد بگیرند که اگر یک فعالیت است که ذاتا پاداش و ایجاد انگیزه. مطالعات نشان داده اند که گوش دادن به موسیقی یک تجربه با ارزش در خود و برای خود فعال مغز سازه های درگیر در پاداش پردازش از جمله هسته آکومبنس بر, تگمنتوم شکمی منطقه هیپوتالاموس و اینسولا. دانشمندان حتی شروع تعدیل موسیقی پاداش حساسیت در مغز با استفاده از تحريك مغناطيسي سونوگرافى. حساس و یا desensitizing این مناطق مغز را نشان می دهد علی شواهدی وجود دارد که این مدارات درگیر در لذت و انگیزه از موسیقی است. بعلاوه یک مطالعه اخیر حتی نشان داده است که افشای موش به ملودیک موسیقی افزایش دوپامین و سروتونین در forebrain که مرتبط با پاداش.

در ساخت موسیقی است که واقعا یک کل-تمرین مغز. اگر چه کسانی که شروع به آموزش موسیقی در سنین جوانی به نظر می رسد برای نمایش بزرگترین neuroplastic مزایای تحقیقات نشان می دهد آن است که هرگز خیلی دیر به یاد بگیرند که به بازی ساز. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است تا بیشتر به طور کامل درک اثر آموزش موسیقی بر مغز در طول زندگی; این چیزی است که موسسه ملی بهداشت به رسمیت شناخته شده است.

در همین حال رفتن به یاد بگیرند که به بازی یک باخ پرلود و یا قلب و روح. من مغز خود را خواهد شد با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>