کارفرمایان خود را در حال تلاش برای جاسوسی بر شما در حال حاضر بیشتر از همیشه

FOH

با تشکر از این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر کارکنان در حال کار از خانه های خود را بیشتر از همیشه قبل از. اما این بدان معنا مدیران و رهبران کسب و کار اجازه دهید تا با خود عجیب و غریب بیش از رسیدن به محل کار نظارت? نه یک فرصت.

در یک دفتر نظارت tech را می توان توجیه کمی: این دفاع برای یک کارفرما به کارگران می خواهید با استفاده از شرکت برای رایانه های شخصی و کسب و کار. نرم افزار نظارت نیز استفاده می شود برای امنیت سایبر. اما در حال حاضر ؟ گزارش بلومبرگ که محل کار-نرم افزار نظارت است که پرواز کردن قفسه و مجبور بودن مردم در خانه هایشان کار — عظیم نقض اعتماد و حفظ حریم خصوصی.

سهولت

طیف وسیعی از نظارت tech مجبور بودن بر کارگران امروز هولناک به نقطه پوچی. برخی از شرکت ها تحمیل نرم افزار ردیابی هر کارمند می کند — برنامه های خاص حتی می توانید پرچم کارکنان که چاپ رزومه خود را — دیگران را به یک تصویر از طریق لپ تاپ و دوربین هر چند دقیقه.

بلومبرگ گزارش می دهد که برخی از کارفرمایان حتی مورد نیاز کارکنان به عضویت در یک روز به صورت ویدئو کنفرانس فقط به نگه داشتن چشم در آنها.

دو استاندارد

البته مدیران قاب نظارت به عنوان یک راه برای افزایش بهره وری است. اما برخی مانند Axos مالی, Inc. مدیر عامل شرکت گرگوری Garrabrants یکی از بالاترین پرداخت بانکی execs در جهان قرار می دهد و آن را با صراحت بیشتری.

“ما دیده می شود افراد مصرف مزیت ناعادلانه از کار انعطاف پذیر ترتیبات” Garrabrants نوشت: در یک یادداشت نوشته شده توسط بلومبرگ. Slacking کارگران “خواهد بود موضوع را به اقدام انضباطی و از جمله فسخ است.”

بیشتر گفتن ؟ Axos سخنگوی گرگوری فراست حاضر به گفتن نیست که آیا Garrabrants موضوع را به همان نظارت است و ما باید خیلی خوب حدس در مورد آن است.

ادامه مطلب: کارفرمایان وحشت-خرید نرم افزار جاسوسی برای حفظ زبانه ها در کارگران از راه دور [عصر ایران]

بیشتر در نظارت فناوری: خارج اختراعات تکنولوژی برای استراق سمع در کارگران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>