افراد جوان با بازی اختلال اضطراب بیشتر

بازی بازی های ویدئویی است نه یک مشکل برای بسیاری, اما کسانی که دچار علائم gaming اختلال بیشتر مضطرب و پرخاشگر و افسرده و خجالتی با توجه به یک مطالعه جدید

طولی مطالعه یکی از اولین به دنبال نوجوانان برای یک دوره طولانی از زمان برای پیگیری تغییرات در بازی ویدئویی و علائم به عنوان تبدیل شدن آنها به بزرگسالان جوان است.

از شرکت کنندگان در مطالعه 10 درصد آغاز شده و با سطح بالایی از بازی اختلال علائم افزایش یافته است که بیش از شش سال از زمانی می گوید: داگلاس پشت استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی آیووا و یکی از نویسندگان این مطالعه. دیگر 90 درصد نسبتا پایین تا متوسط علائم است که تغییر نمی کند به طور چشمگیری.

“این انتقال از نوجوانی به بزرگسالی ظهور مهم است که تکامل به دلیل آن را می توان در یک زمان از تلاطم” غیر یهودی می گوید. “در واکنش به این تلاطم برخی از نوجوانان ممکن است عقب نشینی به بازی که پس از آن می تواند پیش بینی مشکلات دیگر است.”

برای یک اقلیت قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان در مطالعه پاتولوژیک gaming علائم افزایش طول انتقال به ظهور بزرگسالی است. پشت می گوید: شش سال مطالعه مانند این می تواند کمک به محققان شروع به پاسخ به مرغ یا تخم مرغ نوع سوالات. با افزایش علائم به حال فقیر سلامت روانی و اجتماعی و مشکلات رفتاری در سال آخر مطالعه وجود ندارد و متفاوت بودن از دیگران در آغاز مطالعه بود.

محققان بررسی 385 به صورت تصادفی انتخاب و نوجوانان بین سنین 14 و 16 برای موج اولیه از مطالعه. تقریبا تمام شدند در دبیرستان زمانی که شروع به مطالعه و 74 درصد حضور در دانشگاه و یا آموزش حرفه ای برنامه در سال شش در سن متوسط 20.

در پایان مطالعه پاتولوژیک کاربران از بازی های ویدئویی بودند فقط به عنوان مالی پایدار و رو به جلو در حال حرکت به عنوان پارسه که معتاد نیست می گوید: سرب نویسنده سارا کوین یک استاد در دانشگاه بریگهم جوان.

“من واقعا فکر می کنم که وجود دارد برخی از چیزهایی که فوق العاده در مورد بازی های ویدئویی” کوین می گوید. “نکته مهم این است که به استفاده از آنها را در راه سالم و نه به پاتولوژی سطح است.”

پاتولوژی بازی ویدئویی است که در درجه اول تعریف شده توسط اختلال در فعالیت های روزانه مانند مدرسه یا محل کار با توجه به بازی بازی. در سال 2018 سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی شده بازی اختلال به عنوان یک اختلال روانی.

یکی از چالش های شناسایی کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به پاتولوژیک بازی. مطالعه نگاه چند پيشبينيکنندههای اما مشابه مطالعات دیگر هیچ پاک کردن علامت هشدار دهنده یا عامل خطر غیر یهودی می گوید. شد پسران بیشتر از دختران به منظور توسعه بیشتر, بازی, اختلال, علائم, عنوان مطالعات دیگر یافت می شود.

در شرایط هدفمند مداخلات محققان نوشتن در این مقاله که “با تمرکز بر پسران که بازی بسیاری از بازی های ویدئویی و که نیز کم نفع اجتماعی رفتار ممکن است یک گروه شایسته هدفمند مداخلات به منظور توسعه یک رابطه سالم با بازی های ویدئویی است.”

این مطالعه به نظر می رسد در روانشناسی رشد.

اضافی محققان از دانشگاه بریگهم جوان و دانشگاه مک کواری کمک کند.

منبع: دانشگاه ایالتی آیووا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>