شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک رزرو برای دیزنی Star Wars: Galactic Starcruiser این سال

به زودی شما یک شانس برای رزرو یک نقطه در ultraimmersive Star Wars: Galactic Starcruiser.

ما هنوز نمی دانیم دقیقا زمانی که رزرو باز خواهد شد اما با توجه به یک بیانیه مطبوعاتی از دیزنی پارک رزرو برای “جنگ ستارگان”با مضمون توسل/تجربه باز خواهد شد تا مدتی این سال است. Star Wars: Galactic Starcruiser که در حال حاضر تحت توسعه نزدیکی “جنگ ستارگان: کهکشان لبه” جدید “زمین” در دیزنی استودیوهای هالیوود پارک در فلوریدا است که انتظار می رود برای باز کردن در سال آینده.

کهکشانی Starcruiser است “نوع کاملا جدید تجربه. برای اولین بار هستش میخوام دعوت از مهمانان برای تبدیل شدن به قهرمان خود را star wars adventure” ان مارو جانسون یک تهیه کننده اجرایی و مدیر خلاق در والت دیزنی Imagineering گفت: در ویدیو بالا.

تصویری: ببینید چه سفر به Star Wars: Galactic کشتی فضایی خواهد بود!
مربوط به:
‘جنگ ستارگان’! 40 حقایق از یک کهکشان دور

یک هنرمند رندر از Halcyon داستانی فضاپیما که دیزنی کهکشانی Starcruiser توچال/تجربه است که از. (اعتبار تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم)

از امکانات منحصر به فرد کوچک نسبت به دیزنی دیگر لوکس تفریحی تنها با 68 کابین . همچنین بر خلاف دیزنی استراحتگاه دیگر شما نمی توانید اقامت برای یک شب مهمان کهکشانی Starcruiser می توانید تنها ماندن برای دو روز و دو شب را به عنوان بخشی از فراگیر تجربه همهجانبه.

به جای اینکه جای به سادگی به استراحت سر خود را و صبحانه خود را در صبح این رفت و آمد مکرر وعده داده می شود بیشتر از یک نقش تجربه بازی که در آن شما را تبدیل به یک شخصیت در خود “جنگ ستارگان” داستان.

حتی پیدا کردن راه خود را به رفت و آمد مکرر است که یک تجربه شبیه هیچ دیگر است. برای رسیدن به Starcruiser شما برای اولین بار وارد یک موقعیت مشابه به خصوصی کروز ترمینال جانسون گفت. از آنجا, شما را قدم به راه اندازی غلاف و سوار یک شبیه سازی شاتل که به “حوض” با Halcyon کشتی فضایی که در آن شما صرف خواهد شد در دو روز آینده. هنگامی که پردازنده شما این فرصت را به تور کشتی و شرکت در تعدادی از تجربیات منحصر به فرد, از جمله, از, دوره, های lightsaber, آموزش.

یک نگاه به آنچه “lightsaber آموزش” ممکن است مانند نگاه در دیزنی کهکشانی Starcruiser. (اعتبار تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم)

در حالی که آن نشده باز هنوز رفت و آمد مکرر تجربه شایع است به هزینه بالاتر از 3000 $در هر فرد (بله به ازای هر نفر برای دو روز تجربه). تجربه همچنین شامل یک “بندر بازدید” به کهکشان لبه که در آن مهمانان در Starcruiser خواهد مدیره مضمون شاتل ارائه خواهد شد که آنها را به طور مستقیم به قلب Batuu این سیاره زمینی است که دارای کهکشان لبه.

هر چند قیمت است, شیب دار با توجه به این پاسخ که کهکشان لبه و اوایل شرح متوسل شده اند تا کنون فضایی است که انتظار می رود را پر کنید تا به سرعت.

بنابراین اگر شما یک “جنگ ستارگان” فن به دنبال هیئت مدیره Starcruiser و راه اندازی در یک سفر کهکشانی شبیه هیچ دیگر نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای اطلاعات بیشتر به اطلاعیه در مورد زمانی که دیزنی خواهد شروع به پذیرش رزرو.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im