شما می توانید به تماشای ‘Star Trek: پیکارد” به صورت رایگان در حال حاضر به لطف پاتریک استوارت

“Star Trek: پیکارد” است تاب برداشتن به سوی یک حماسه فصل آخر روز پنج شنبه (26 مارس) و اگر در ایالات متحده هستید و هنوز رتبهدهی نشده است, سری star سر پاتریک استوارت می خواهد شما را به “پس از آن.”

در توییتر امروز استوارت اعلام کرد که بازحمت حرکت کردن طرفداران در ایالات متحده هم اکنون می توانید تماشای “Star Trek: پیکارد” به صورت رایگان در CBS همه دسترسی با استفاده از کد “هدیه”. کد معتبر است از طریق آوریل 23, بنابراین شما باید برای عمل به زودی به شراب خواری سری.

فردا همه دسترسی به یک سرویس اشتراک است که شروع می شود در $5.99 در ماه است. در علاوه بر این به “پیکارد” قسمت شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

مرتبط با: پیکارد بزرگترین لحظات از ‘Star Trek: The Next Generation’

در “پیشتازان فضا: پیکارد” ما به دنبال استوارت به عنوان یاد شده (در حال حاضر-بازنشسته) Jean-Luc Picard به عنوان او به بررسی یک وب سایت از فتنه مربوط مصنوعی موجودات مختلف را بورگ Romulans و یک فدراسیون است که دقیقا آنچه در آن بود در “نسل بعدی.” فردا همه دسترسی در حال حاضر سبز روشن این سریال برای فصل دوم. این جریان نیز به یک prequel سری به نام “پیشتازان فضا: کشف” و آینده “بخش 31” spin-off نشان می دهد.

“این احساس خوب را به پیکارد بازگشت” استوارت در توییتر نوشت (شما می توانید او را دنبال کنید @SirPatStew). “من نمی توانم صبر کنید تا دوباره با ما بازیگران و خدمه برای فصل 2.”

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im