شما می توانید به تماشای SpaceX راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره به مدار امروز. در اینجا چگونه است.

SpaceX راه اندازی خواهد شد 60 جدید Starlink اینترنت ماهواره به مدار استفاده می شود موشک امروز (مارس 22) و شما می توانید آن را همه آنلاین زنده.

جانباز Falcon 9 rocket برنامه ریزی شده است برای راه اندازی SpaceX را Starlink 6 ماموریت تاریخی سکوی پرتاب 39A از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در 3:37 p. m. EDT (1937 GMT). این موشک اولین مرحله تقویت کننده پرواز سه بار قبل از.

شما می توانید به تماشای Starlink راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com صفحه خانگی حسن SpaceX. شما همچنین می توانید به تماشای راه اندازی به طور مستقیم از طریق SpaceX را webast صفحه در اینجا. SpaceX رسانه معمولا حدود 15 دقیقه قبل از پرتاب.

با وجود نام آن Starlink 6 است که در واقع هفتم دسته ای از ماهواره برای پرتاب به فضا برای SpaceX در حال رشد پهنای باند اینترنت megaconstellation. این شرکت با راه اندازی اولین Starlink پرواز در مارس 2019 با یک دوم پرواز در ماه نوامبر گذشته و چهار بیشتر از ماه ژانویه این سال است.

در حال حاضر SpaceX 360 ماهواره در مدار. این Starlink 6 ماموریت را افزایش دهند که تعداد 420.

SpaceX را Starlink ماهواره ای شبکه یک megaconstellation طراحی شده برای ارائه سریع و مقرون به صرفه دسترسی به اینترنت برای مردم در سراسر جهان به خصوص در کنترل از راه دور یا در محل خدمت. ماهواره اتصال به زمین جعبه به لینک کاربران به اینترنت است. مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk نشان فناوری سال گذشته است.

SpaceX اولیه طرح یک صورت فلکی 12,000 Starlink ماهواره با به دنبال مجوز برای گسترش این ناوگان تا 30000 ماهواره ها در صورت نیاز. در سال گذشته SpaceX مشک گفته است که حداقل 400 Starlink ماهواره ها مورد نیاز خواهد بود برای شروع اساسی خدمات با 800 ماهواره های مورد نیاز برای “نسیم” پوشش.

با Starlink 6 SpaceX خواهد پیشی بگیرد که 400-ماهواره هدف است. SpaceX جمهور Gwynne Shotwell گفته است که Starlink خدمات خواهد به احتمال زیاد در سال 2020 است.

به عنوان نمونه برای SpaceX, راه اندازی, Starlink 6 ویژگی های اجزای مختلف ساخت یک بازگشت سفر به فضا. فالکون 9 اول-تقویت کننده مرحله راه اندازی کرده است سه ماموریت از جمله SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها پرواز تست در آوریل 2019, سه ماهواره ماموریت برای کانادا بعد از آن سال و چهارم Starlink راه اندازی در اوایل سال 2020 است.

این ماموریت را payload از دو قطعه nosecone است که محافظت از Starlink ماهواره ها در طول راه اندازی نیز به طور کامل مورد استفاده مجدد قرار. یکی از نیمی از fairing دستگیر شد توسط یک SpaceX بازیابی قایق مجهز به یک غول خالص در حالی که دیگر داشت صید از دریا از قبلی پرواز. استفاده مجدد از حمل بار آیرودینامیکی می توانید ذخیره کنید حداقل 6 میلیون دلار در هر پرواز SpaceX گفته است.

امروز ماموریت را علامت SpaceX سوم پرواز به قابلیت بازیافت حمل بار آیرودینامیکی و پنجمین بار یک فالکون 9 تقویت کننده ساخته شده است که یک چهارم پرواز.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>