شما می توانید 3 فضانوردان پرتاب به ایستگاه فضایی اوایل پنج شنبه. در اینجا چگونه است.

سه نفر راه اندازی خواهد شد به سمت ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در predawn ساعت پنج شنبه (9 آوریل) و شما می توانید حرکت خود را از زمین زندگی می کنند.

روسی سایوز فضاپیمای حامل ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner برنامه ریزی شده است به بلند کردن از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان روز شنبه در 4:05 a. m. EDT (0805 GMT; 1:05 بعد از ظهر به وقت محلی در بایکونور).

شما می توانید راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com صفحه اصلی حسن نیت ارائه میدهد از ناسا. شما همچنین می توانید تماشای آن را به طور مستقیم از طریق آژانس فضایی. پوشش آغاز می شود در 3 p. m. EDT (0700 GMT).

نوجوانی Ivanishin و Vagner را سریع مسیر به ISS ورود پس از تنها شش دقیقه و چهار دور در اطراف سیاره ما است. اگر همه می رود با توجه به طرح سه سایوز خواهد حوض با ایستگاه Zvezda خدمات ماژول در 10:16 a. m. EDT (1416 GMT). شما می توانید به دنبال متصل کردن زندگی می کنند و همچنین شروع 9:30 a. m. EDT (1330 به وقت تهران).

هنگامی که روی تازه واردان استقبال خواهد شد توسط فضانوردان ناسا اندرو مورگان و جسیکا Meir و فضانورد اولگ Skripochka که دستورات ایستگاه فضایی را در زمان سفر 62.

شش spaceflyers نخواهد بود هم طولانی اما; Morgan, Meir و Skripochka بازگشت به زمین در آوریل 17. وقتی اتفاق می افتد که کسیدی را فرمان جدید اعزامی 63.

صبح روز پنجشنبه راه اندازی خواهد شد شروع سومین ماموریت فضایی برای کسیدی و Ivanishin و برای اولین بار Vagner.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>