شما می توانید از moon shine با مشتری و زحل و مریخ قبل از طلوع آفتاب این هفته است. در اینجا چگونه است.

این predawn ساعت این هفته را به درخشش به عنوان مشتری و زحل و مریخ رقص در اطراف ماه متوالی در صبح است.

صبح روز سه شنبه (14 آوریل) ماه خواهد بود در حال حرکت به سوی بزرگترین سیاره در منظومه شمسی ما غول پیکر مشتری. سپس در روز چهارشنبه (15 آوریل) و ماه را در ملاقات با حلقه دار شگفتی های سیاره ما سیستم زحل. در نهایت در روز پنج شنبه (16 آوریل), از آن خواهد شد به نوبه خود از خدای جنگ, مریخ, به یک نشست با ماه.

البته چنین صف بندی همه فقط یک ماده از چشم انداز. ما ماه خواهد بود در مورد 243,000 مایل (390,000 کیلومتر) به دور از زمین در طول این برخورد در حالی که مریخ می ایستد 125 میلیون مایل (200 میلیون متر) مشتری است 473 میلیون مایل (761 میلیون متر) دور و زحل است و حتی دورتر در فضا در 936 میلیون مایل (1.51 میلیارد متر).

مرتبط با: درخشان ترین سیاره در مارس آسمان شب: چگونه به آنها را ببینید (و چه زمانی)

ماه و مشتری

اوایل صبح سه شنبه در حدود ساعت 3 صبح محلی روز زمان نگاه پایین به سمت جنوب شرقی افق و شما خواهید دید افزایش از “نصف” و یا در آخرین سه ماهه ماه. واقع در حدود 8.5 درجه به سمت چپ پایین تر و درخشان درخشان خواهد بود مشتری است. حدود ساعت 5 هر دو ماه و سیاره خواهد بود بطور قابل توجهی بالاتر در جنوب-جنوب شرقی بخشی از آسمان است. (یادآوری: مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو را پوشش می دهد حدود 10 درجه از آسمان است.)

اگر شما یک تلسکوپ, بهترین زمان برای بررسی از مشتری خواهد شد و فقط پس از شکستن سپیده دم, هنگامی که این سیاره ظاهر می شود در بالاترین سطح خود در بالای افق است. گاز لوله را فراهم می کند یک جشن جزئیات به خصوص در حد متوسط و بزرگ تلسکوپ فراهم می کند و حداقل چند خاکستری ابر کمربند (نه به ذکر آن چهار قمر گالیله) حتی برای تلسکوپ های کوچک.

در واقع اگر شما چک کردن مشتری صبح روز سه شنبه مشاهده می کنید هر چهار قمر “strung out” در نزدیک به خط مستقیم در یک طرف سیاره بزرگ. آنها به ترتیب فاصله از مشتری: Io, اروپا, Ganymede و Callisto. اضافه کردن خود ما و شما باید پنج برای قیمت یک!

تصویر 1 از 2

Jupiter will come close to the moon in the early hours of April 14, 2020.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

مشتری خواهد آمد نزدیک به ماه در ساعات اولیه مارس 14 سال 2020 است.

تصویر 2 از 2

Jupiter and its moons in a "string of pearls" formation on April 14, 2020.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

مشتری و اقمارش در یک “رشته مروارید” شکل گیری در 14 آوریل سال 2020 است.

ماه و زحل

روز چهارشنبه اگر شما می توانید اقامت تا آخرین lonely ساعت قبل از طلوع آفتاب دوباره شما یک کمی باریک پایانی هلال ماه افزایش کم در جنوب شرقی در 3:30 صبح; نشسته در حدود 3 درجه به سمت راست بالا خواهد بود یک ستاره مانند شی درخشان با متین زرد-سفید رنگ. خواهد شد که زحل.

در قدر -2.2 مشتری می ایستد مانند ضرب المثلی درد انگشت شست حتی زمانی که نزدیک به ماه روشن. زحل در قدر +0.6 حدود 13 بار دیمر. این سیاره حلقه دار ممکن است بلافاصله جلب توجه به خود را, اگر چه از آن خواهد شد درخشان ترین جسم در ماه مجاورت صبح روز چهارشنبه. شما ممکن است متوجه است که مشتری و زحل و ماه را ترکیب را به یک جای چشم نواز مثلث متساوی الساقین با طول مشتری/زحل و سیاره مشتری/ماه “پاها” برابر با 5.5 درجه در حالی که زحل/moon “” پایه 3 درجه گسترده است.

به عنوان با مشتری, شما باید صبر کنید تا 5 صبح برای بررسی زحل را با تلسکوپ اگر چه این سیاره ظاهر می شود پایین تر از مشتری و مانند تصویر آن ممکن است به نظر می رسد کمی تحریف با توجه به تلاطم جوی. این حلقه بزرگ سیستم کج شده است 22.5 درجه به ما خط دید و می تواند دیدم در یک تلسکوپ کوچک یا پرقدرت شکاری با بزرگنمايی به عنوان کم 25 قدرت.

زحل خواهد آمد نزدیک به ماه در اوایل ساعت 15 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: شب پرستاره)

ماه و مریخ

در نهایت صبح روز پنجشنبه این ماه بازدید مریخ عبور 3.5 درجه در زیر و سمت چپ سیاره سرخ. شروع به دنبال کم به شرق-جنوب شرقی افق به زودی پس از 4 صبح به عنوان جفت به آرامی صعود.

آیا شما متوجه چه مقدار روشن تر مریخ در حال تبدیل شدن به عنوان آن را همچنان به رویکرد زمین ؟ در حال حاضر مریخ می درخشد در قدر +0.6 اما از آن خواهد شد افزایش تقریبا 20 برابر در روشنایی بین در حال حاضر و در اوایل اکتبر به عنوان آن می آید تقریبا از 500 ، 000 مایل (800,000 متر) به ما نزدیک تر هر روز.

مرتبط: بهترین آسمان شب حوادث مارس سال 2020 (درخاکسپاری نقشه)

مریخ برخورد خواهد شد و ماه در 16 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: شب پرستاره)

به دنبال به جلو به یک بار در طول عمر رویداد

همانطور که قبلا اشاره کرد و مشتری و زحل در حال حاضر از هم جدا شده توسط 5.5 درجه در آسمان ما, اما در ماه های آینده این وضعیت این است که رفتن به تغییر به طور چشمگیری. در حدود 20 سال با فواصل مشتری و زحل با شرکت در یک رابطه, در آینده بسیار نزدیک به یکدیگر در زمین, را, آسمان, پس از مشتری سریع تر حرکت در اطراف خورشید اجازه می دهد تا آن را به رسیدن به زحل در آسمان ما.

آخرین بار این اتفاق افتاده بود که در مه 2000; بعد از این سال آن را دوباره اتفاق می افتد. معمولا زمانی که مشتری و زحل “ملاقات” رویکرد آنها به درون یک درجه یا دو نفر از هر یک از دیگر در آسمان ما. اما چه اتفاقی می افتد در ماه دسامبر خواهد بود چیزی کمتر از فوق العاده. در دسامبر. 21 و مشتری و زحل را به درون شش قوس دقیقه یا 0.1 درجه از یکدیگر است.

که فقط یک پنجم قطر ظاهری ماه است. از آن خواهد شد تا کنون نزدیک است که این دو سیاره به نظر می رسد نسبت به یکدیگر از سال 1623 — و آنقدر به هم نزدیک است که اگر شما با استفاده از یک تلسکوپ و یک بالا-قدرت چشمی شما قادر خواهد بود به تناسب هر دو سیاره در همان میدان دید!

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im