شما هم اکنون می توانید کتاب فضا بر روی یک موشک SpaceX برای $1 میلیون آنلاین

موشک Rideshare

SpaceX رسما راه اندازی یک رزرو آنلاین ابزار است که اجازه می دهد تا شما ذخیره فضا بر روی یک موشک فالکون 9.

شما نمی گرفتن یک صندلی برای سفر به فضا هنوز — ابزاری است که به منظور ارائه به شرکت های کوچکتر یک راه برای ارسال محموله به فضا از جمله ماهواره های کوچک به عنوان TechCrunch گزارش.

بلیط به مدار

برای خنک $1 میلیون مشتریان قادر خواهد بود برای ارسال یک محموله 200 کیلوگرم (440 پوند) به مدار به عنوان بخشی از “Smallsat Rideshare برنامه” برای اولین بار پرده برداری توسط SpaceX در ماه اوت است. که افت قیمت قابل توجهی از اصلی 2.5 میلیون دلار گزارش شده است.

رزرو ابزار را به شما برای درخواست یک مدار مورد نظر که مشتریان می توانید انتخاب کنید از مدار قطبی (یک خط اجرا می شود که بیش از هر دو قطب در 90 درجه به سمت استوا), Sun-synchronous مدار (خاص مدار است که اجازه می دهد تا پانل های خورشیدی به کار به طور مداوم) و یا پایین-مدار زمین (زمین-محور در ارتفاعات 2000 متر).

Payloader

این Elon Musk-led شرکت همچنین ارائه اختصاصی خود را تفکیک سیستم برای هزینه های اضافی. بیمه و در محل بارگیری نیز در دسترس هستند.

SpaceX در حال برنامه ریزی برای شروع پرواز این محموله در آن rideshare موشک فالکون 9 با شروع این ماه ژوئن با توجه به TechCrunch. مشتریان خواهد شد به قرار دادن یک $5,000 سپرده و پرداخت بقیه در سه قسط.

ادامه مطلب: SpaceX در حال حاضر اجازه دهید شما کتاب پرتاب موشک آنلاین با شروع در $1 میلیون [Reason]

بیشتر در SpaceX: SpaceX در حال برنامه ریزی یک مایل-بالا کشتی فضایی پرواز در اوایل مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im