شما می توانید خود را ساخت زمین 2.0 با وب سایت عالی ‘زمین’

شما هم اکنون می توانید ساخت خود را بسیار خود را زمین 2.0! یک وب سایت جدید اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد یک سیاره زمین مانند با یک انتخاب گسترده ای از گزینه های در تلاش برای نشان می دهد که چگونه بسیاری از سیارات فراخورشیدی جدید ستایش به عنوان “زمین مانند” ممکن است شبیه سیاره ما در همه. محققان در پشت این سایت امیدوارم که به روشن کردن برخی از سردرگمی در مورد آنچه که عبارت “زمین مانند” واقعا به معنی.

“این بسیار وسوسه انگیز به فکر می کنم که یک زمین به اندازه سیاره مانند ما قابل سکونت زمین” Kana Ishimaru یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه آریزونا گفت: Space.com در یک ایمیل. “اما تنها یک ملک از این سیاره می تواند بر محیط زیست به طور قابل توجهی.”

Ishimaru منجر به توسعه وب سایت “زمین مانند” و Twitterbot به همین نام در حالی که او در مقطع کارشناسی دانشجو در دانشگاه توکیو است. در این سایت کاربران می توانند دستکاری عوامل از جمله زمین-کسری و آتشفشان از این سیاره که در آن نهفته است در منطقه قابل سکونت از راه دور از یک ستاره که در آن آب مایع می تواند در سطح باقی می ماند. این تغییرات کوچک می تواند به طور چشمگیری تاثیر محیط بر روی سطح یک سیاره است.

مرتبط با: ما Interstellar همسایگان: 5 بالقوه سیارات مشابه زمین در نزدیکی

یک زمین قفل شده است و سیاره ایجاد شده توسط زمین-مانند پروژه. (اعتبار تصویر: زمین مانند)

بین هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی نشان داد توسط ناسا کپلر تلسکوپ فضایی و فضل انتظار Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس), همراه با دنیای روشن با سازهای دیگر بسیاری از سیارات که اندازه و جرم شبیه به زمین بوده است علنا منادی به عنوان “زمین مانند.”

اما عوامل مختلف می تواند به این معنی است که کسانی که در جهان به عنوان های مختلف از زمین به عنوان ونوس یک سیستم خورشیدی جهان اغلب به عنوان منادی زمین دوقلو است که در زمان گرم به اندازه کافی برای ذوب سرب است. Ishimaru مشاور الیزابت Tasker نگران است که این سیاره بیش از حد-اغلب به عنوان واقعی زمین دوقلوهایکسان به خود ما جهان در توانایی خود را به اجازه می دهد زندگی به تکامل که در واقع آنها به احتمال زیاد به طور چشمگیری متفاوت است. با استفاده از این در ذهن او مجموعه ای خاموش به ساخت یک وب سایت که در آن هر کسی می تواند پروب چگونه تغییرات کوچک در سیاره ای شرایط می تواند تغییر آن habitability.

“داده شده و ما در حال حاضر می دانم که شعاع یا جرم [و یا هر دو] برای بسیاری از زمین به اندازه سیارات فراخورشیدی را کشف کرده ایم خود را از سطوح می تواند شدید متفاوت از خود ما به جهان خانه” Tasker گفت: در یک ایمیل به Space.com.

سفر از نسل ما

سیاره دانشمندان ثروت از مدل های که آنها می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن برای نشان دادن اثر شرایط های مختلف بر روی یک سیاره همه در یک بار. تنظیم انواع ورودی محققان می توانید کنترل بهتری بر روی چه نوع از شرایط به احتمال زیاد به پیروز در دور سیارات. اما بسیاری از این مدل ها بسیار محاسباتی فشرده فراتر از آنچه به طور منظم فضای فن می تواند اجرا بر روی رایانه های خانگی خود را. و آنها به ندرت کاربر پسند Tasker اضافه شده است.

به جای او به سمت چند عناصر کلیدی از سیارهای شرایط است که تاثیر چرخه کربناست که حرکت کربن از جو زمین به آن سنگ و بازگشت دوباره است. کربن کمک می کند تا برای تنظیم این سیاره درجه حرارت و باعث می شود زندگی به عنوان ما آن را می دانم ممکن است.

بر روی زمین بیشتر کربن ذخیره شده در سنگها و رسوبات اقیانوس و جو. باران ملایم می تواند پا زدن کردن چرخه کربن به اتمسفر کربن ترکیبی با آب می افتد که به سطح. در نتیجه اسید حل سنگ از طریق هوازدگی شیمیایی به انتشار انواع یون های. این یون های انجام شده به اقیانوس که در آن کلسیم و یونهای کربن ترکیب به شکل کربنات کلسیم. اقیانوس موجودات زنده نیز می تواند تولید کربنات کلسیم در پوسته خود که سیمان با هم و تبدیل به سنگ پس از آنها می میرند. تکتونیک صفحه ای می توانید دفن یک لایه از کربن غنی سنگ در زیر یکی دیگر باعث آن را به ذوب تحت گرما و فشار و انتشار دی اکسید کربن. فوران آتشفشان حمل کربن و گاز به سطح و بازگشت به فضای که در آن چرخه شروع می شود دوباره.

با اجازه دادن به کاربران برای کمانچه با یک دنیا خشکی و آتشفشان, این وب سایت می توانید با ایجاد تغییرات چشمگیر در نتیجه سیارات. علاوه بر این با حرکت سیاره خود را در این سایت نزدیک تر یا دورتر از آن شما می توانید تغییر دهید و چه مقدار حرارت بازدید و گرم جهان است.

مرتبط با: Exoplanet شکارچیان یک طرح جدید به نقطه پنهان ‘مهاجرت’ جهان

“این مدل باعث می شود آن را واقعا هیجان انگیز به فکر می کنم در مورد چه نوع از شرایط سطحی سیارات فراخورشیدی می تواند داشته باشد” Ishimaru گفت.

در علاوه بر این به یک وب سایت این پروژه همچنین شامل یک Twitterbot @EarthLikeWorld. کاربران می توانند ارتباط برقرار کردن با ربات tweeting در زمین-کسری از جمعیت آن آتشفشان و آن منطقه قابل سکونت و محل آن را برمی گرداند واقع بینانه به دنبال یک تصویر از یک جهان است که مطابق با آن شرایط هر چند آن را به احتمال زیاد به یکسان به یک exoplanet با همان مشخصات.

با توجه به فارسی سخت ترین بخشی از این وب سایت نگه داشتن این کد به اندازه کافی نور به اجرا در وب سایت. که شد بیشتر به چالش کشیدن زمانی که آنها اضافه شده گزینه ای را برای ارائه یک تصویر از این قرار است سیاره است. تصویر بصری نشان می دهد که زمین و آب درصد به عنوان یک رنگ خاکستری نشان می دهد آتشفشانی مناطق کوهستانی و برفی زمین برای نشان دادن دمای سطح. این تصاویر در سایت بودند pixelated اما همکار نیکلاس گوتنبرگ ایجاد یک شبکه عصبی که ایجاد واقع بینانه به دنبال چشم انداز بر روی تصاویر از گوگل زمین. تصاویر نگاه “خیلی باحاله” که Tasker تصمیم به اضافه کردن آنها را به وب سایت و همچنین Tasker گفت.

برای نگه داشتن وب سایت از گرفتار اولیه محاسبات اجرا به طور جداگانه از تصاویر. ورودی را تنها در چند ثانیه. تصاویر را می توان بیشتر به چالش کشیدن و می تواند 10 ثانیه یا طولانی تر است.

در حال حاضر محققان خود آموخته اند یک معامله بزرگ از وب سایت.

“بزرگترین شگفتی من شد چقدر خوب ما چرخه کربن است!” Tasker گفت. او در ادامه گفت که چرخه کربن و کنترل دما به خوبی به عنوان زمین به طور فزاینده ای در معرض. “در حالی که زمین شناسی چرخه بیش از حد آهسته به نجات ما از گرمایش جهانی آنها واقعا بکشید و وزن خود را به زمین قابل سکونت” او گفت:.

در آینده این وب سایت ممکن است فراتر از اکثر زمین-مانند مدل در نظر گرفتن تغییرات گسترده تر در سیارات شاید از جمله عناصر شیمیایی دیگر و یا سیاره اندازه. اما Tasker نگران است که چنین تغییراتی ممکن است این سایت را بیش از حد بزرگ افزایش runtimes.

“این سفری است که ما نسل” Tasker گفت. “در کمتر از 30 سال ما از تنها دانستن این سیاره از منظومه شمسی ما کشف هزاران نفر از دنیاهای دیگر.”

آینده ابزار مانند جیمز وب تلسکوپ فضایی و تلسکوپ بسیار بزرگ را با ارائه جزئیات و حتی بیشتر از سیارات فراخورشیدی به آنها اجازه می دهد دانشمندان به کاوشگر اتمسفر این سیاره و به دست آوردن درک بهتر از شرایط سطحی.

“این یک سفر باور نکردنی و یک است که ممکن است تغییر کل راه انسان درک جایگاه خود را در جهان” Tasker گفت. “من نمی فهمم که چرا هر کسی که می خواهید برای محروم کردن کسی از سفر در این مسیر را از طریق بی معنی اعتیاد به مواد مخدره.”

دنبال نلا در Facebook و Twitter at @NolaTRedd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>