بله فروشگاه ها مشروب ضروری کسب و کار

در میان COVID-19 گیر دسترسی به الکل به احتمال زیاد تبدیل به مدت محدود با توجه به اجتماعی-فاصله اقدامات لازم الاجرا توسط مقامات دولتی. برخی از این لازم است بهداشت عمومی استراتژی—پناهگاه-در-محل و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار—ممکن است به نوبه خود باعث می شود مردم با استفاده از الکل اختلال (AUD) برای پیدا کردن خود را در ناامن حالات. رو به جلو فکر کردن در مورد چگونه به کاهش آسیب به افراد مبتلا به AUD حیاتی است. درمان نشده AUD است که اغلب موفق با روزانه الکل استفاده لازم را برای دفع هوس و خروج.

در حالی که مبتنی بر شواهد درمان برای AUD وجود داشته باشد مانند نالترکسون و acamprosate کمتر از 10 درصد از افراد مبتلا به AUD در ایالات متحده دریافت این داروها. این شکاف در مراقبت بدتر است توسط سیستمیک نابرابری. افزایش نرخ دلار استرالیا در میان زنان و افراد مسن نژادی و اقلیت های قومی و اقتصادی افراد محروم بهداشت عمومی اورژانس.

از آنجا که تعداد کمی از مردم دسترسی به داروها برای AUD دسترسی به الکل تبدیل به یک موضوع از زندگی یا مرگ. اگر الکل در دسترس نیست به خصوص مشروب مردم ممکن است پیدا کردن الکل از دیگر ناامن منابع به طور خاص غیر آشامیدنی الکل ([NBA] به عنوان مثال الکل مالش دهان شویه بر اساس الکل دست عفونی). به خصوص خطرناک NBA خنک کننده خودرو است که می تواند منجر به نارسایی کلیوی و نیاز به بستری در واحد مراقبت های ویژه (ICU).

خروج از الکل نیز خطرناک است و می تواند در نتیجه لرزش, توهم و تشنج است که می تواند به پیشرفت نیاز به ورود به بخش ICU و در نهایت ممکن است منجر به مرگ شود. در همان زمان اخباری مدل نشان می دهد که 5 درصد از COVID19 آلوده بیماران نیاز به بستری در بیمارستان در حالی که 2 درصد نیاز به ICU پذیرش. به عنوان بیمارستان های تیره و تار شدن از افزایش تعداد COVID-19 بیماران جلوگیری و کاهش خطر اضافی ICU پذیرش میباشد.

در حالی که فروشگاه های مواد غذایی باز باقی می ماند بسته به موقعیت جغرافیایی و الکل ممکن است در دسترس در این مکان است. همه ایالت ها اجازه می دهد فروشگاه های مواد غذایی به فروش الکل و نه همه فروشگاه های مواد غذایی مجاز به فروش مشروب. در واقع فروشگاه های مواد غذایی که فروش الکل ممکن است محدود به فروش شراب و آبجو که نسبتا کم هزینه تر از مشروب و کمتر قوی است. این اثرات دسترسی به الکل و کاهش توانایی فرد برای جلوگیری از خروج. اگر چه عمومی سازمان بهداشت و درمان توصیه محدود به طور کلی در دسترس بودن الکل به کاهش بیش از حد مصرف و مرتبط با مضرات شواهد نشان می دهد که تناقض می گوید که اجازه نمی دهد مشروب به فروش می رسد در فروشگاه های مواد غذایی در واقع بالاتر از متوسط سرانه هزینه سنگین نوشیدن بیش متحده با سیاست های لیبرال تر.

یک مثال پنسیلوانیا است که به تازگی خود را بسته فروشگاه ها مشروب با وجود درخواست از کاهش آسیب های جامعه را باز باقی می ماند. در مقابل ایالت نیویورک (NYS) است که اجازه می دهد آن فروشگاه ها مشروب را باز باقی می ماند ضروری کسب و کار. یکی دیگر از آسیب کاهش مداخله تعیین شده ضروری توسط NYS وزارت بهداشت است سوزن برنامه های تبادل. علاوه بر این, در, ایتالیا یک دانشمند با موفقیت برای بازگشایی vape مغازه ها که تلقی های غیر ضروری و بسته فدرال دستور. توتون و تنباکو مغازه بودند با این حال ضروری در نظر گرفته شود در ایتالیا و مجاز به باز بماند.

در کانادا مردم شديد AUD بسته به جایی که آنها زندگی می کنند دسترسی به مدیریت الکل برنامه ها (نقشه ها). نقشه ها و برنامه های است که توزیع خاص مقدار الکل در فرکانس داده شده برای افراد مبتلا شدید AUD با نظارت. نقشه ها وجود ندارد و در آمریکا وجود ندارد و خالص ایمنی در ما در اینجا برای افراد مبتلا شدید AUD به خصوص کسانی که در حاشیه-قرار دارد.

برای مطمئن شود, مصرف مزمن الکل خود عواقب فردی و بهداشت عمومی از جمله مشروبات الکلی و سیروز کبدی و افزایش خطرات ناشی از حوادث وسایل نقلیه موتوری. اما سیروز یک بیماری مزمن به دست آورد در طول زمان است. در این دوره حاد اجتماعی فاصله خطر تصادفات جاده ای است به احتمال زیاد به پایین به عنوان ترافیک جاده کاهش می یابد. اما مردم با عدم درمان AUD در حال حاضر در خطر بسیار بالاتر از آسیبی که باید محدود در کوتاه مدت در حالی که دیگر تلاش برای درمان مبتنی بر شواهد بیشتر به راحتی در دسترس باقی می ماند در جریان است.

مشروب فروشگاه ها ممکن است به نظر می رسد ضروری کسب و کار در این دوران اجتماعی فاصله اما آنها در واقع ضروری برای بقای نزدیک به 2 میلیون نفر در ایالات متحده با AUD. بیش از حد چند از اعضای جامعه ما با AUD دسترسی به درمان مبتنی بر شواهد و خطر ناشی از liquor store بسته شدن سهوا ممکن است منجر به خسته کننده به بيمارستان. مقامات دولتی در سراسر کشور بنابراین باید اطمینان حاصل شود که الکل موجود است. باید آن را بخشی از تلاش برای نگه داشتن مردم با AUD امن تر از عقب نشینی و به منظور کمک به صاف منحنی تقاضا برای تخت بیمارستان در حال حاضر تیره و تار و کشیده-نازک سیستم بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>