بله فعالیت های انسانی است به سرزنش برای افزایش سطح آب

تحقیقات جدید مجددا مدرن است که افزایش سطح آب است که مربوط به فعالیت های انسانی و تغییرات در مدار زمین است.

جای تعجب زمین تا به حال نزدیک به یخ-رایگان شرایط با سطح دی اکسید کربن نیست و بسیار بالاتر از امروز بود و یخبندان دوره در بار قبلا اعتقاد بر این بود یخ-رایگان بیش از گذشته 66 میلیون سال پیش بر اساس مطالعه جدید.

“تیم ما نشان داد که تاریخ زمین از glaciation شد پیچیده تر از آنچه قبلا فکر می کردم می گوید:” منجر نویسنده Kenneth G. میلر استاد در زمین و سیاره دانشکده علوم در دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

“اگر چه سطح دی اکسید کربن به حال تاثیر مهمی بر روی یخ-رایگان دوره تغییرات جزئی در مدار زمین بودند عامل غالب در شرایط یخ حجم و سطح دریا و تغییرات—تا دوران مدرن است.”

افزایش سطح آب است که شتاب در دهه های اخیر را تهدید می کند به طور دائم سیل زده پرجمعیت شهرهای ساحلی و جوامع دیگر کم ارتفاع زمین و هزینه زیرساخت ها توسط 2100. آن نیز به شمار قبر تهدید به بسیاری از اکوسیستم و اقتصاد.

محققان بازسازی تاریخ از سطح دریا و glaciation پس از عصر دایناسورها به پایان رسید. دانشمندان در مقایسه با برآوردهای جهانی دمای سطح دریا بر اساس اعماق دریا ژئوشيمی اطلاعات با قاره حاشیه سوابق. قاره حاشیه که شامل نسبتا کم عمق آب های اقیانوس ها بیش از یک فلات قاره می تواند به گسترش صدها مایل از ساحل.

این مطالعه نشان داد که دوره تقریبا یخ-رایگان شرایط مانند 17 میلیون به 13 میلیون سال پیش رخ داده است که غلظت اتمسفری دی اکسید کربن—کلید گاز گلخانه ای رانندگی تغییر آب و هوا بود و نه بسیار بالاتر از امروز. اما یخبندان دوره رخ داده است که زمین قبلا تصور می شد به یخ-رایگان مانند از 48 میلیون به 34 میلیون سال پیش.

“ما نشان می دهد که اگر چه اتمسفری دی اکسید کربن تا به حال تاثیر مهمی بر روی یخ-دوره های رایگان بر روی زمین یخ حجم و سطح دریا و تغییرات قبل از انسان را تحت تاثیر قرار در ارتباط بودند در درجه اول به تغییرات جزئی در مدار زمین و در فاصله ای از خورشید” میلر می گوید.

بزرگترین سطح دریا کاهش صورت گرفت در طول آخرین دوره یخبندان در حدود 20000 سال پیش زمانی که سطح آب کاهش حدود 400 فوت است. بود که به دنبال یک پا در هر دهه افزایش سطح دریا—یک سرعت سریع است که آهسته از 10 ، 000 تا 2 ، 000 سال پیش.

افزایش سطح آب بود سپس در یک وقفه تا حدود سال 1900 زمانی که نرخ شروع به افزایش به عنوان فعالیت های انسان شروع موثر بر آب و هوا.

آینده کار بازسازی تاریخ از سطح دریا تغییرات قبل از 48 میلیون سال پیش است و نیاز به تعیین زمانی که زمین کاملا یخ-رایگان نقش اتمسفری دی اکسید کربن در glaciation و علت طبیعی سقوط در جوی دی اکسید کربن قبل از انسان است.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>