Yasssss ملکه: شطرنج است در نهایت تبدیل شدن به بزرگ بعدی eSport

بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل

یک بازی برک آوت در eSports صحنه: بیشتر و بیشتر پارسه جریان آنلاین در حال بازی رقابتی دور از شطرنج در مقابل خود را در مجازی مخاطبان است.

مثلا NBC News برفلد شطرنج streamer الکساندرا Botez یکی از کانادا برتر بازیکنان. او را گرفته به بازی بازی های زنده در اینترنت در حالی که همه ارسال در یک چت روم به 1000 مخاطبان و ارائه تفسیر — قابل تغییر از معمول تخته سنگ بازی ها, بازی های برجسته در کشش و یا دیگر جریان سیستم عامل است.

برخورد فرهنگ

شطرنج مدرسه قدیمی است به نوبه خود مبتنی بر قرون وسطی, بازی استراتژی مبارزه با. این ویژگی های بسیاری از همان استعارههای به عنوان دیگر بازی های در این سبک: نبرد آماده شوالیه ها و قلعه ها و حتی قدرتمند “قهرمان” واحد به نام ملکه ظریف nod نسبت به قرون وسطی خانواده سلطنتی. در این بازی مبارزه با آب پز کردن به ساده ترین شکل و مراکز اطراف اشغال فضاهای در یک شبکه مانند زمین بازی.

این بازی دارای زنده نگه داشته شده است توسط یک فرقه زیر که هرگز فکر آن تک رنگ گرافیکی یا ابتدایی مکانیک. در طول سال ها بازیکنان شطرنج را کشت هوا از پالایش و پیچیده است. که فرهنگ درگیری سخت با کشش سریع گام, گاه به گاه, رسانه های اجتماعی مانند فرهنگ اما NBC گزارش شطرنج است که در میان سریعترین رشد بازی های بر روی پلت فرم.

احیای انرژی

Botez, اما, فراهم می کند یک پل بین این دو فرهنگ است.

“این دیوانه به من به این نوع حمایت و این نوع از بینندگان آنلاین شطرنج” Botez گفت: NBC. “شطرنج همواره شور و شوق من بود اما هرگز چیزی که محبوب بود. هرگز چیزی است که من تصور کرده اند رشد خواهد بود به آنچه در آن است امروز.”

ادامه مطلب: سریع و سست فرهنگ esports است upending یک بار موقر جهانی شطرنج [NBC News]

بیشتر در eSports: Fortnite نمی هر چیزی جدید. به همین دلیل آن را در شکل دادن به آینده از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de