ووهان بیمارستان تخلیه شهر آخرین Coronavirus بیمار

یکشنبه وجود دارد و دیگر هیچ بيماران بستری با COVID-19 در ووهان چین — شهر جایی که این بیماری همه گیر آغاز شد.

ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد که شهر را در آخرین بیمار مرخص شده با توجه به نگهبان. چین تنها گزارش سه مورد جدید در سراسر کشور نشان می دهد این wrangled شیوع بیماری تحت کنترل است.

“با تشکر از تلاش های مشترک از ووهان و کادر پزشکی از سراسر کشور” سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: در اعلام.

به دلیل تعداد کمی از عفونت های جدید چین گرفته و مراحل را به آرامی به سمت بازگشایی کسب و کار و اجازه می دهد ساکنان به عقب بر گردیم به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی نگهبان گزارش. اما مقامات و مردم نگران این هستند که در موج دوم شیوع بیماری می تواند ظهور در آینده است.

برای کاهش آسیب دوم شیوع مقامات چینی اعلام کرد مجموعه ای از مقررات است که آنها می گویند برای “ترویج متمدن رفتار” گاردین گزارش.

این اقدامات به نوبه خود آداب و معاشرت روزمره به مسائل حقوقی و اجرای: هر کس در حال حاضر مورد نیاز برای پوشش دهان خود را هنگامی که آنها عطسه پوشیدن ماسک در زمانی که آنها احساس بیمار و هیچ کس مجاز به خوردن در حمل و نقل عمومی.

علاوه بر این رستوران ها تشویق شده اند توصیه می شود وعده های غذایی فرد به جای خانواده به سبک صفحات زمانی که آنها بازگشایی شده است.

مقررات جدید را به اثر در تاریخ 1 ژوئن نگهبان گزارش نشان می دهد که بیشتر شدیدی اقدامات مستندات ممکن است برداشته در ماه آینده.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im