خواهد سبز جدید مقابله اضافه کردن و یا کشتن شغل ؟

یادداشت سردبیر (2/20/20): در فوریه 19 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث سناتور برنی ساندرز ورمونت و دیگر نامزدها ترویج سبز قرارداد جدید به عنوان راهی برای کاهش انتشار کربن و گسترش مشاغل. چند پیشنهاد کاهش یافته است که در زیر بنر. چگونه بسیاری از مشاغل خواهد یکی از آنها را ایجاد کنید ؟ چه نوع از مشاغل? علمی آمریکا است منحصر به فرد اطلاعات دقیق در مورد این سوال.

نامزدهای سیاسی در ایران بوده است اعلام کرد قصد دارد برای رسیدگی به تغییرات آب و هوایی در یک رکورد سرعت. با نصب شناختن محلی و ملی و جهانی را تهدید آنها می خواهند برای نشان دادن آنها آماده هستند تا عمل. در همان زمان مقامات منتخب در حال انتشار اشکال مختلف کربن قوانین مالیاتی. این طرح در حال تقویت بحث در مورد چه مقدار از قیمت برای قرار دادن بر روی کربن و چه اثرات این گزینه را بر محیط زیست و اقتصاد است.

به طور فزاینده ای اقدام به برنامه ها و مالیات های پیشنهادی استناد برآورد اشتغال آنها اثرات. در میان دموکرات ریاست جمهوری اولیه نامزدها برای مثال سناتور الیزابت وارن از ماساچوست ادعا می کند که طرح خود را ایجاد 1.2 میلیون شغل در تولید سبز در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور برنی ساندرز ورمونت می گویند طرح های پیشنهادی خود را ارائه می کنند شغل در این 10 میلیون به 20 میلیون, محدوده. در افراطی دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که در سراسر کشور, آب و هوا-تغییر سیاست خواهد بود “کاملا فاجعه آمیز شغل-کشتن.”

برخی از صاحب نظران می گویند ما نمی توانیم صرفه جویی در این سیاره بدون تاخیر انداختن رشد اقتصادی است. هنوز وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که هر دو زیست محیطی و اهداف اقتصادی را می توان ملاقات کرد. در مرکز این استدلال از چند طرح در حال سقوط تحت پرچم سبز معامله جدید و همچنین به عنوان انرژی نوآوری و کربن سود عمل (EICDA) از 2019. ما بررسی مستقل از قرارداد جدید (GND) پیشنهاد شده توسط ایالات متحده آمریکا حزب سبز نشان می دهد ممکن است به سرعت در حال پایین CO2 تولید گازهای گلخانه ای در حالی که همچنین در حال گسترش اشتغال بیش از سه دهه اضافی 35 میلیون شغل در سال (یک شغل برای یک سال). در عین حال متوسط بیش مالیات بر کربن می تواند از لحاظ اقتصادی جذاب تر است.

یک انتخاب نادرست بین آب و هوا و مشاغل

آن را تبدیل به تقریبا بدیهی است که کارآمد سیاست های آب و هوا را باید مالیات بر انتشار کربن. در بخش انرژی یک منبع عظیمی از انسان CO2 تولید گازهای گلخانه ای در ایالات متحده وضع مالیات بر محتوای کربن از سوخت حرکت خواهد سرمایه گذاری به تمیز کننده منابع انرژی و بیشتر انرژی کارآمد شیوه های. قطره چکان می تواند انتخاب خود را ترجیح داده کربن-کاهش رویکرد و سیاست گذاران می تواند تنظیم مالیات به عنوان آسیب های اجتماعی از تغییر آب و هوا تکامل است.

بسیاری از سیاست تحلیلگران استدلال می کنند که مالیات بر انتشار کربن از سوخت های فسیلی موجب رشد اقتصادی و فرصت های شغلی افزایش فروش در کار فشرده تمیز-فن آوری کار می کنند و با ترویج نوآوری است. این منطق است که در قلب GND به عنوان پیشنهاد شده توسط حزب سبز. آن را تجویز انتقال به 100 درصد انرژی پاک تا سال 2030 به دست آمده در بخش مالیات شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای با شروع از 60 دلار در هر متریک تن با افزایش سالانه و اضافی سیاست برای اطمینان اجتماعی را تغییر دهید. در همین حال EICDA در حال حاضر در مجلس نمایندگان شروع می شود با 15 دلار مالیات به ازای هر تن متریک از CO2که رشد می کند توسط $10 یا 15 دلار در سال بسته به سطح آینده کربن تولید گازهای گلخانه ای.

منتقدان را رد کرد GND به عنوان یک رویای سبز با این استدلال که مالیات بر کربن خواهد تحمیل هزینه بر جامعه و باعث ضرر و زیان کار به خصوص در های فسیلی مبتنی بر انرژی بخش است. دیگران ادعا می کنند که این زمان است که فقط بیش از حد شتاب. برای مثال در یک مصاحبه برای NPR در فوریه سابق دولت اوباما وزیر انرژی Ernest Moniz گفت: “من می ترسم من فقط نمی توانید ببینید که چگونه ما می تواند احتمالا به صفر کربن در بازه زمانی 10 ساله. آن را فقط غیر عملی است. و اگر ما شروع به قرار دادن غیر عملی اهداف ما ممکن است از دست دادن مقدار زیادی از کلید حوزه که ما نیاز به آوردن همراه به کم کربن حل شده است.” معماران از حزب سبز را GND حفظ که ابتکار عمل را نه تنها در جلوگیری از یک فاجعه آب و هوا, اما که در آن پس انداز بهداشت و درمان را توسط خود و اطمینان حاصل شود که برنامه های خود پرداخت.

تجزیه و تحلیل از کربن-مالیات اثرات در آمریکا اشتغال پراکنده هستند به دلیل محدود تاریخچه های موجود در طرح مالیات. در عین حال ما می توانیم ارزیابی کار اثرات با استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان یک محاسبه کلی تعادل انرژی-اقتصاد مدل—در خصوص ملی انرژی سیستم مدل سازی (NEMS) ایجاد شد و توسط وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA). برای بیش از یک دهه گرجستان موسسه فن آوری استفاده کرده است آن است که نسخه ای از مدل شناخته شده در GT-NEMS به هوا اثرات انرژی و سیاست های آب و هوا.

به GND که ما مدل شروع می شود در سال 2020 با مالیات از 60 دلار وضع در هر تن متریک از CO2 منتشر شده توسط ایالات متحده سیستم انرژی. مالیاتی تنظیم شده است به افزایش سالانه در نرخ تورم به علاوه 5 درصد است. ما همچنین به بررسی یک مالیات بر کربن با شروع در $25 و در حال رشد در نرخ همان اجازه می دهد بیشتر از متوسط قیمت به نسبت مالیات بالاتر. تا سال 2030 به 25 دلار مالیات خواهد بود 41 دلار در هر تن متریک از CO2 ساطع شده و به 60 دلار مالیات خواهد بود $98. تا سال 2050 دو مالیات را افزایش به $108 و $259 بود.

در هر دو سناریو ، درآمدهای مالیاتی بازگردانده شدند به خانواده ها با کاهش فدرال مالیات بر درآمد شخصی تنظیم در صورت لزوم برای جلوگیری از تاثیر ملی و کسری بودجه است. بازیافت درآمدهای مالیاتی به خانواده ها به عنوان به اصطلاح کربن سود سهام یکی از ویژگی های بسیاری اخیر مالیات بر کربن طرح های پیشنهادی از جمله GND. برای شناسایی مالیات اثرات ما در مقایسه با دو سناریو با EIA را “مورد اشاره” هوا که فرض بر تداوم سیاست های آمریکا که در سال 2018 و معرفی کسانی که میله میله به تصویب رسید پس از سال 2018 است. مرجع مورد شامل مسکونی و تجاری فدرال-استانداردهای بهره وری و آینده را افزایش می دهد به اقتصاد سوخت و تولید گازهای گلخانه ای استاندارد برای نور وظیفه وسایل نقلیه از طریق 2025 اما این ترکیب یک اقتصاد گسترده مالیات بر کربن در ایالات متحده آمریکا

کربن مالیات برش CO2 تولید گازهای گلخانه ای

در غیاب یک مالیات بر کربن GT-NEMS پیش بینی که شرکت2 گازهای گلخانه ای از ایالات متحده سیستم انرژی خواهد بود بالاتر در سال 2050 نسبت به آنها هستند. در کوتاه مدت کاهش استفاده از زغال سنگ در بخش برق با چشم انداز مثبت از گاز طبیعی باد و انرژی خورشیدی و بهبود بهره وری انرژی خانه و نور وظیفه وسایل نقلیه انتظار می رود که باعث می شود کشور را به طور کلی CO2 تولید گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد. اما تا سال 2030 این کاهش خواهد قطع به دلیل رشد انرژی مورد نیاز از کسب و کار و تولید کنندگان به عنوان اقتصاد همچنان به گسترش در غیاب هر گونه انگیزه های جدید به decarbonize. این سناریو را تقویت میکند اهمیت تقویت سیاست های زیست محیطی. در غیر این صورت ایالات متحده نمی خواهد در آغوش تمیز کننده منابع و یا محدود کردن آن اشتها انرژی به اندازه کافی برای جبران مطالبات رو به رشد اقتصاد است.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: مرلین A. Brown و مجید احمدی

در مقابل اجرای 60 دلار مالیات بر کربن می تواند در ایالات متحده CO2 به کاهش تولید گازهای گلخانه ای نسبت به این مورد اشاره با 28 درصد در سال 2030 و 37 درصد در سال 2050.

در سراسر ایالات متحده آمریکا, اقتصاد, مالیات کربن را تبدیل برق سیستم بیشتر است. مرجع مورد پیش بینی که کربن تولید گازهای گلخانه ای از تولید برق را کاهش متوسطی از طریق اواسط قرن با زغال سنگ سوخته برای تولید برق کاهش کمی به 656 میلیون متریک تن در سال 2050. یک 60 دلار مالیات بر کربن را فشار زغال سنگ از قدرت بخش تقریبا به طور کامل توسط 2030: به عنوان یک نتیجه, بخش برق را تجربه می کنند 72 درصد کاهش CO2در مقایسه با مرجع مورد در سال 2030 و 87 درصد کاهش در سال 2050. حتی بیشتر از متوسط 25 دلار در مالیات بر کربن خواهد ماشه فراوان و کم هزینه برق پاک سرمایه گذاری است. با 25 دلار مالیات تنها 119 میلیون متریک تن زغال سنگ است و هوا به سوزانده می شود در سال 2030 و این کاهش به 62 میلیون متریک تن در سال 2050.

از سوی دیگر حمل و نقل و صنعت از بخش های اقتصادی است که می توان حداقل یک مالیات بر کربن. آنها همچنین آنهایی که بستگی دارد بیشتر در سوخت نفت.

به دلیل نسبتا مسطح مسیر قیمت گاز طبیعی در مرجع مورد گاز طبیعی مورد استفاده در بخش برق است که انتظار می رود به افزایش سال به سال بیش از سه دهه بعدی. معرفی کربن مالیات تغییر می دهد که پیش بینی شده است. با 25 دلار مالیات گاز خواهد اوج سراسر کشور در 2031. با 60 دلار مالیات آن را اوج 10 سال پیش در سال 2021.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: مرلین A. Brown و مجید احمدی

انرژی خورشیدی و انرژی باد خواهد رشد در مرجع مورد. اما با کربن مالیات خود را در بازار سهام خواهد افزایش سرعت. تحت هر دو مالیات بر کربن سطح قدرت هسته ای خواهد تجارب= یک رنسانس آغاز در مورد 2035 و در ادامه از طریق 2050 زمانی که آن را خواهد گرفتگی گاز طبیعی به عنوان یک منبع برق است.

این تحولات نمی خواهد رخ می دهد یکنواخت در سراسر ایالات متحده به عوامل متعددی را متفاوت از لحاظ جغرافیایی و شکل دادن به هزینه ها و منافع از انتقال به تمیز کننده سوخت: این میزان سوخت های فسیلی و تجدید پذیر منابع; دسترسی به خطوط لوله و بنادر و دیگر تامین زیرساخت; دسترس تخصصی حقوقی واجد شرایط از جمله هسته ای مهندسین و دولت های محلی و مقررات مشوق ها و بازارهای مالی است. به عنوان یک نتیجه, برخی از مناطق را کاهش کربن خود را به شدت انرژی سیستم سریع تر از دیگران است.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: مرلین A. Brown و مجید احمدی

تاثیر بر اشتغال

ما تخمین می زنند که بیشتر محافظه کار 25 دلار مالیات بر کربن را افزایش و کار در ایالات متحده توسط 1.4 میلیون شغل در هر سال بین سال 2020 و 2030 است که نزدیک به 1 درصد افزایش بالاتر از مرجع مورد پیش بینی از 160 میلیون شغل در سال 2030. به عنوان اقتصاد گسترش می یابد و مالیات را افزایش می دهد, رشد کار از GND خواهد سرعت بخشیدن به ایجاد به طور متوسط 3.4 میلیون شغل جدید در هر سال بین 2040 و 2050—نزدیک به 2 درصد افزایش بالاتر از 182 میلیون شغل هوا در ایالات متحده در سال 2050. به طور کلی تخمین زده می شود که 72 میلیون شغل در سال ایجاد خواهد شد بیش از سه دهه با 25 دلار مالیات بر کربن. (توجه داشته باشید که اگر یک شغل در ادامه پس از یک سال برای 12 ماه دیگر آن را نشان دهنده دو سال کار.)

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: مرلین A. Brown و مجید احمدی

با تهاجمی تر از 60 دلار مالیات بر کربن ایالات متحده اشتغال هنوز هم بیش از مرجع مورد پیش بینی اما افزایش خواهد بود که کمتر از 25 دلار مالیات. بالاتر مالیات باعث می شود بسیار بزرگتر عرضه سمت از دست دادن شغل, اما آنها هنوز هم کوچکتر از دستاوردهای بهره وری انرژی مشاغل انگیزه بالاتر قیمت انرژی است. به طور کلی 35 میلیون شغل در سال ایجاد خواهد شد بین 2020 و 2050 با نت کار را افزایش می دهد تقریبا در تمام مناطق.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: مرلین A. Brown و مجید احمدی

با توجه به آخرین داده ها در سال 2018 حدود 9.2 میلیون آمریکایی (5.7 درصد از نیروی کار ایالات متحده در حدود 162 میلیون دلار در آن زمان) بودند و شاغل در یک صنعت انرژی. نزدیک به نیمی از این مشاغل (در حدود 4.3 میلیون دلار) ساخته شده سنتی عرضه محور دسته بندی ها: سوخت از جمله نفت و گاز و زغال سنگ و زیست توده چوبی (1.1 میلیون); electric power generation (900,000); و انتقال و توزیع و ذخیره سازی (2.3 میلیون). موتور-خودرو-صنایع مرتبط به کار 2.5 میلیون و بهره وری انرژی شاغل 2.4 میلیون.

به GND امر باعث سنتی عرضه گرا شغل را کاهش دهد اما انرژی-بهره وری شغل خواهد بیش از جبران ضرر و زیان. شغل جدید از بهره وری انرژی سرمایه گذاری قابل توجه خواهد بود در مجموع 1.8 میلیون نفر در سال 2030 و 4.2 میلیون نفر در سال 2050. این تخمین ها منعکس کار با شدت از مشاغل در ساخت و ساز است که حساب برای بیش از نیمی از این انرژی بهره وری نیروی کار در سال 2018 است. از دیگر دستاوردهای بزرگ خواهد بود همراه با تهویه و تهویه مطبوع و سیستم های تبرید—بزرگترین سهم از انرژی-بهره وری سرمایه گذاری در بخش مسکونی و تجاری. در صنعت بزرگترین سرمایه گذاری برآورد شده خواهد بود در انرژی و محیط زیست مدیریت و کنترل هوشمند به دنبال صنعتی-ماشین آلات تولید مانند که از بالا و راندمان موتور و متغیر با سرعت بالا. نتیجه این خواهد بود که رشد کار سراسر همه نه سرشماری بخش ایالات متحده در تمام سه دهه با 25 دلار مالیات بر کربن. به 60 دلار مالیات را افزایش رشد اشتغال در آمریکا به طور کلی و در سراسر اکثریت آن نه سرشماری بخش و سه دهه است.

سرشماری بخش اقیانوس آرام و غرب و شمال مناطق مرکزی خواهد بود که تنها بخش هایی از کشور به تجربه از دست دادن شغل در هر دو 2020s و 2030s. منطقه جدید انگلیس نیز پیش بینی شده به از دست دادن شغل در طول دهه اول آن را به عنوان تنظیم به نیازهای 60 دلار مالیات بر کربن. در مقابل غرب جنوب مرکز و شرق و شمال مرکزی خواهد شاهد بزرگترین افزایش در بهره وری انرژی اشتغال در هر دو مالیات حالات و در نتیجه خواهد تجربه بزرگترین رشد کار.

چقدر بزرگ خواهد خانوار سود تولید شده توسط مالیات خواهد بود ؟ اعمال 25 دلار مالیات در هر تن متریک از CO2 تولید شده در بخش برق به تنهایی در نتیجه درآمد ملی از 35 میلیارد دلار در سال 2020 است. یک 60 دلار مالیات را افزایش و آن را به 68 میلیارد دلار. در مجموع و در نتیجه درآمد خانوار تخفیف های مالیاتی یا “سود سهام” خواهد بود بیشتر از این افزایش در خانواده قبوض آب و برق. این تغییرات در سود و صورتحساب خواهد بود منطقه ای متنوع است. سود سهام می تواند اختصاص داده شده به صورت یکنواخت در سراسر مناطق, اما انجام این کار خواهد ضرر مناطق با افزایش قابل توجهی در قیمت انرژی است.

توزیع سود سهام در سراسر خانوار بدون در نظر گرفتن درآمد از سوی دیگر مترقی از ویژگی های این پیشنهاد کربن-طرح های مالیاتی. با درآمد بالا خرید خانوار بیشتر کربن فشرده کالا و خدمات نسبت به سایر گروه های با درآمد. بنابراین کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها به طور کلی به دست آوردن بیشتر در سود سهام نسبت به آنها خواهد پرداخت در افزایش قیمت از مقدمه ای از مالیات کربن.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: مرلین A. Brown و مجید احمدی

سبزتر اقتصاد ارزش سرمایه گذاری در

به GND شهروندان ارائه می دهد یک چشم انداز چگونه اقتصاد خود را می تواند پیش از سنتی سوخت فسیلی وابستگی به یک آینده طراحی شده تا حد زیادی کم کربن جایگزین. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که یک تمیز کننده-روش انرژی انگیزه کربن مالیات را ترویج نوآوری باز کردن بازارهای جدید و تولید و اقتصاد با شغل بیشتر—سبزتر اقتصاد ارزش سرمایه گذاری در.

امروز تمیز-فن آوری های انرژی در آمریکا در تلاش برای رقابت به دلیل انرژی فسیلی است تا “ارزان است.” قیمت پایین آن را دشوار برای چنین جایگزین هایی برای شکوفا. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که افزایش قیمت انرژی خواهد توانمندسازی انتقال به بهره وری انرژی های تجدید پذیر و کم کربن منابع است. در واقع مالیات بر کربن یا 25 دلار یا 60 دلار خواهد کاهش انتشار کربن به طور قابل توجهی, اما بالاتر مالیات را تولید سریعتر و عمیق تر کاهش است. از سوی دیگر در حالی که هر دو مالیات بر سطح رشد مشاغل $25 مالیاتی ارائه می کنند بیشتر رشد اشتغال از 60 دلار یک. به عنوان با اکثر سیاست های مطلوب است که تجارت بین رقابت در اولویت است.

با استفاده از این فن آوری است که کربن مالیات را ترویج آمریکایی ها نمی خواهد که به سفر کمتر و در زمستان یخ را سرد دوش یا قطع خروجی خود تولید گیاهان برای کاهش متحده را کربن تولید گازهای گلخانه ای. ما مستقل تجزیه و تحلیل همراه با بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که یک اقتصاد کم کربن است که به احتمال زیاد به یک قوی تر و امن تر اقتصاد نیز فراهم می کند راه حل آب و هوا.

یادداشت سردبیر (12/19/19): این داستان شد به روز رسانی شامل یک گرافیک نمایش “شغل اثرات توسط بخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im