نگران کننده نشانه های ظهور برای 1.5 درجه C آب و هوا هدف

درجه حرارت جهانی در حال صعود و نزدیک به یک نگران کننده آب و هوا نقطه عطف دانشمندان در گزارش این هفته است. این بدان معنا نیست که آب و هوا بلند پروازانه اهداف دور از دسترس هستند آنها می گویند — اما مهلت به عمل است که به سرعت در حال نزدیک شدن است.

با توجه به یک گزارش جدید از سازمان جهانی هواشناسی و بریتانیا اداره هواشناسی وجود دارد حدود 24 درصد شانس متوسط جهانی است درجه حرارت به افزایش 1.5 درجه سانتیگراد بالای خود preindustrial سطح در طول حداقل یک سال بین 2020 و 2024.

این نگرانی هنگامی که در برابر آب و هوا بین المللی اهداف. بلند پروازانه ترین هدف از پاریس مورد آب و هوا است که برای حفظ درجه حرارت جهانی در زیر 1.5 C آستانه یا 2 C آستانه در بسیار بیشتر است.

در نگاه اول این گزارش ممکن است به نظر می رسد نشان می دهد توافق پاریس سخت ترین هدف انجام میشود. تعدادی از سرفصل های دیروز نشان میدهد که این اخبار را تهدید می کند یک کلید آب و هوا آستانه.

در حال حاضر, هر چند این احتمال وجود دارد کمتر وخیم تر از آن برای تلفن های موبایل.

جدید پیش بینی تنها نگاه پنج سال به آینده — حسابداری برای تاثیر هر دو انسان ناشی از گرمایش جهانی و نوسانات در آب و هوای زمین. این تغییرات تحت تاثیر فرآیندهای مانند ال نینو و آب و هوا, چرخه می تواند برخی از سالها به کمی گرمتر یا سردتر از دیگران در کوتاه مدت حتی به عنوان درجه حرارت جهانی به طور کلی در حال افزایش در دراز مدت.

این گزارش نشان می دهد که هر یک از پنج سال آینده به احتمال زیاد حداقل 1 C گرمتر از زمین درجه حرارت متوسط بودند در طول preindustrial عصر. و وجود نزدیک به 1 در 4 فرصتی که یکی از کسانی که در سال خواهد رسید 1.5 C خوانده شده را علامت.

اما پیش بینی لزوما نشان می دهد درجه حرارت زمین را به طور دائم در آن سطح باقی بماند. از آنجا که از راه زمین به طور متوسط درجه حرارت به طور طبیعی نوسان بالا و پایین از یک سال به بعد آنها می تواند شیب زیر آستانه دوباره سال بعد.

نوسانات از ماه به ماه و حتی برجسته تر از آنها از یک سال به بعد. این گزارش نشان می دهد که وجود دارد حدود 70% شانس که حداقل یک ماه طول پنج سال آینده خواهد شد عبور از 1.5 C آستانه — اما دوباره آن ممکن است تنها در گذشته که یک دوره یک ماهه.

اگر این اتفاق می افتد معنا است که جهان از دست رفته است و برای اولین بار در پاریس هدف ؟ نه لزوما — اگر چه بیشتر دانشمندان موافق این آستانه است خزنده به طور پیوسته و نزدیک.

در موضوع سوال این است که چگونه دقیقا به تعریف پاریس متوسط اهداف.

توافق پاریس نمی وضوح طرح معیار است که تعیین زمانی که 1.5 یا 2 C آستانه تصویب کرده است. اما با توجه به متخصص ترین تفاسیر هدف این است که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به اندازه کافی سریع است که در درجه حرارت های جهانی ثبات دائم در یک نقطه در زیر این دما اهداف.

این بدان معناست که در درجه حرارت های جهانی می تواند به طور خلاصه به افزایش بالاتر از 1.5 یا 2 C علامت — اما اگر آنها به طور دائم اقامت وجود دارد هنوز هم وجود دارد امید از جلسه اهداف. از سوی دیگر اگر درجه حرارت بالاتر از این آستانه و اقامت وجود دارد برای مدت طولانی است که نشان می دهد این اهداف دور از دسترس هستند.

“این خطر وجود دارد از conflating کوتاه مدت تغييرات دراز مدت و اهداف” گفت: Zeke Hausfather مدیر آب و هوا و انرژی در دستیابی به موفقیت موسسه در اوکلند کالیفرنیا در مصاحبه با E&E News. “فقط به خاطر یک سال و … اتفاق می افتد به تصویب 1.5 درجه به این معنا نیست که هر سال رفتن به جلو خواهد شد.”

پیچیده است که هیچ تعریف دقیقی از دراز مدت در الگوی آب و هوا رکورد. اما اگر میانگین جهانی دمای ماند بالاتر از 1.5 C علامت برای حداقل هفت سال یا بیشتر از آن خواهد شد بسیار امن می گویند آستانه تصویب کرده است برای خوب Hausfather گفت.

دیگر کارشناسان برجسته این موضوع از آنجا جدید پیش بینی شد.

“در حالی که این یکی دیگر از یادآوری از زمین افزایش دمای آن مهم است به یاد داشته باشید که آن را نمی خواهد به این معنی نیست که توافق پاریس را هدف دراز مدت به حد گرم شدن به 1.5 C را نقض” نوشته ریچارد بتی یک آب و هوا دانشمند با ملاقات در تفسیر منتشر شده دیروز در کربن مختصر.

در واقع فریم بینی در این راه می تواند به تضعیف جدی از پاریس آب و هوا اهداف او پیشنهاد کرد.

بسیاری از اثرات آب و هوا در ارتباط با حداقل 1.5 C از گرم شدن “را نمی توان انتظار داشت به نظر می رسد به طور ناگهانی در سال اول یا ماه اول با درجه حرارت که در آن سطح,” او نوشت.

“عدم فوری اثرات آب و هوا باید استفاده نمی شود به ادعا می کنند که 1.5 C خوش خیم است و آن همه سر و صدا در مورد هیچ چیز” او شفافی در یک توییت دیروز. “چنین ادعا خواهد بود ریاکارانه و نه منعکس کننده آنچه علم در واقع گفت. افزایش 1.5 C است که انتظار می رود منجر به عمده اثرات دراز مدت.”

که گفت:, 1.5 C هدف این است که به سرعت در حال نزدیک شدن است.

آن را نمی ممکن است به طور دائم تصویب در پنج سال آینده اما دانشمندان بر این باورند که ممکن است در زن و شوهر بعد از چند دهه اگر درجه حرارت جهانی در ادامه به افزایش در نرخ فعلی.

“این واقعیت که ما لزوما رفتن به طور رسمی به تصویب 1.5 C در پنج سال آینده به این معنا نیست که آن را آسان برای رسیدن به 1.5 یا حتی احتمال” Hausfather گفت.

یک استارک گزارش از پنل بین دولتی تغییر آب و هوا در سال 2018 پیشنهاد آن را هنوز هم از لحاظ فنی ممکن است برای رسیدن به 1.5 C هدف — اما جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای باید به صفر کاهش تا سال 2050 با کاهش قابل توجهی در حال حاضر ساخته شده تا سال 2030.

این یک جدول زمانی است که نیاز به یک اقدام بی سابقه تعمیرات اساسی جهانی انرژی و حمل و نقل و زمین با استفاده از سیستم های. در حال حاضر تعهدات بین المللی تحت پاریس آب و هوا توافقنامه به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی به آن را در زمان انجام می شود.

“در حالی که آن را غیر ممکن نیست و ما قطعا نمی بینم سیاسی را آشکار امروز برای این نوع از کاهش” Hausfather گفت. “من شخصا خیلی با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به قادر به محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 درجه است. که باعث می شود آن را همه مهم تر به مطمئن شوید که ما را به اندازه کافی به آن را محدود به کمتر از 2 درجه است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *