جهان اول: فضاپیمای اسکله تجاری ماهواره در مدار

برای اولین بار یک فضاپیمای تجاری است لنگر انداخت به یک مدار ماهواره. نورث روپ گرومن را “ماموریت فرمت خودرو-1” (MEV-1) لنگر انداخت با Intelsat 901 یک ارتباط ماهواره ای که در مدار 18 سال است.

امید در پشت این ورزش این است که یک روز باید تخصصی ماهواره های سوخت گیری به طور منظم تر ماهواره ها در مدار در نتیجه گسترش کسانی که مسن تر orbiters’ چرخه زندگی. یاور ماهواره ای را نیز می تواند کمک به آنهایی که مسن تر در حال تغییر خود مداری مسیرهای اگر نیاز بود. و سرانجام این یاور ماهواره می تواند بخشی از یک وظیفه مهم — یک interstellar پاکسازی کمک در کم کردن این مقدار از فضا های ناخواسته در حال حاضر هم ریختن مدار زمین است.

“این اولین بار است که در تاریخ یک docking انجام شده با ماهواره ای که از قبل طراحی شده با docking در ذهن” معاون رئیس جمهور در SpaceLogistics یک شرکت تابعه از Northrop Grumman, Joe Anderson گفت: در کنفرانس امروز به نقل از نیویورک تایمز.

برای تکمیل تظاهرات اینتل تغییر مدار از آن ماهواره برای مطابقت با MEV-1. قدیمی تر های ماهواره ای شده است در حال اجرا از سوخت (شده است و از کمیسیون) از دسامبر.

MEV-1 در حال برنامه ریزی برای گسترش طول عمر از بازنشسته های ماهواره ای با پنج سال قبل از هل دادن آن را به “قبرستان مدار” که در آن ماهواره ها به پس از مرگ آنها شده است decommissioned به عنوان NYT گزارش.

فضاپیما مانند MEV-1 نخواهد بود سرویس دهی فقط یک ماهواره. “زمانی که مشتری دیگر خواسته MEV خدمات فضاپیما خواهد undock و حرکت به بعدی مشتری ماهواره ای” می خواند نورث روپ گرومن ،

با امثال SpaceX راه اندازی فلکی ساخته شده تا دهها هزار نفر از برنامه ریزی ماهواره های مدار زمین داره خیلی به هم ریخته. اما مداری ایستگاه های سوخت گیری مانند MEV-1 می تواند به کاهش نیاز به ارسال تا حتی بیشتر از ماهواره است.

آینده تکرار می تواند حتی بازرسی و تعمیر مسن ماهواره ها و حتی افزایش عملکرد خود را با اتصال قطعات جدید با توجه به شرکت.

ادامه مطلب: جلسه ای در مدار نشان می دهد یک فضای جنس اوراق و شکسته راه حل [نیویورک تایمز]

بیشتر بر روی ماهواره ها: آمازون اختراع یک سیستم است که به معنای واقعی کلمه شلاق مسائل به مدار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im