“جهانی از مخازن حمله رعد اسا’ فقط تبدیل ماه به یک تانک میدان نبرد

اگر شما عاشق فضا و همچنین مخازن شما در شانس هستید. “جهانی از مخازن حمله رعد اسا” می خواهد به پرواز در شما به ماه این هفته است.

رایگان-به-بازی بازی نبرد تانک تبدیل کرده دریا آرامش — بله مشهور محل فرود آپولو ناسا 11 ماموریت — به قمری میدان نبرد جدید در نیروی گرانش حالت. این محدود به زمان حالت بازی ویژگی های دیوانه فیزیک که برای شما ارسال پرواز در سراسر سطح ماه در توپ لگد و نشان می دهد که مخزن مبارزه فقط ممکن است مانند نگاه در یک ششم جاذبه ماه است.

“ما هیجان زده را به بازیکنان بیرونی-فضا تجربه واقعی بیرونی-فضا جایزه!” جهانی از مخازن, محصول, مدیر آندره Ryabovol در بیانیه ای گفت. “آماده برای ماه مکانیک است که فرماندهان و مخازن مبارزه با فیزیک در سراسر بسیاری از نقشه های مختلف و ما مشتاقانه در انتظار به پاداش بهترین-از-این-دنیا رزمندگان در میان شما!”

مرتبط: بهترین sci-fi, space بازی موبایل

تصویر 1 از 2

Fight with tanks on the moon in World of Tanks Blitz's Gravity Force mode through April 16, 2020.

مبارزه با تانک ها در ماه در جهانی از مخازن حمله رعد اسا گرانش نیروی حالت طریق مارس 16 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: جهانی از مخازن حمله رعد اسا)
تصویر 2 از 2

An astronaut bootprint on the moon on the Sea of Tranquility in World of Tank Blitz's Gravity Force mode.

یک فضانورد bootprint در ماه در دریا آرامش در جهان از تانک حمله رعد اسا گرانش نیروی حالت. (اعتبار تصویر: جهانی از مخازن حمله رعد اسا)

کسانی که جوایز شامل گواهی برای قمر زمین از ماه سفارت برای بهترین نیروی جاذبه بازیکنان با توجه به جهانی از مخازن توسعه دهندگان. نیروی گرانش حالت نیز می توان در دیگر بازی فراتر از نقشه جدید دریا آرامش حالت.

“جهانی از مخازن حمله رعد اسا” راه اندازی شد نیروی گرانش حالت در روز شنبه (10 آوریل) — فقط در زمان برای سالگرد 50 از ناسا ماموریت آپولو 13, اما آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. این رویداد اجرا می شود از طریق پنج شنبه (16 آوریل).

“جهانی از مخازن حمله رعد اسا” رایگان انبوه چند نفره آنلاین (MMO) بازی در دسترس در iOS, macOS, آندروید, ویندوز 10 و بخار. شما می توانید یک طعم و مزه از آنچه جهان از مخازن حمله رعد اسا در ماه به نظر می رسد در جریان زیر.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>