سازمان بهداشت جهانی تایید جدید شیوع ابولا در کنگو

جمهوری دموکراتیک کنگو در حال حاضر در مبارزه جدید شیوع ابولا سازمان بهداشت جهانی تایید شده در روز دوشنبه.

شیوع شامل حداقل شش عفونت و چهار مرگ و میر در کشور را Équateur استان تلگراف گزارش. جدید شیوع شمار یک چالش جدی به عنوان جمهوری دموکراتیک کنگو در حال حاضر در حال مبارزه با یک مقدار بزرگتر شیوع ابولا در جای دیگر در کشور COVID-19 شیوع و بزرگترین اپیدمی سرخک.

“آزمایشگاه داده است ما این اطلاعات که همه مرگ و میر و تحليل دادهها پس از 18 ماه مه هستند در نتیجه از ویروس ابولا” استان فرماندار بوبو Boloko Bolumbu روز دوشنبه اعلام کرد در رادیو های محلی است.

او افزود که نمونههای ارسال شده به این کشور را ملی تحقیقات پزشکی سازمان برای تست های بیشتر.

“من از این جمعیت آرام می شود و در ادامه به احترام بهداشت اقدامات” Bolumbu افزود: با توجه به تلگراف. “به طور مرتب دستهای خود را با صابون. نمی گویند خوش آمد می گوید با دست های خود را. Don’t touch بیمار یا مرده افرادی که تا به حال تب یا خونریزی است.”

600 مایل دورتر در شمال کیوو و Ituri مناطق بسیار بزرگتر شیوع ابولا هنوز هم ادعا زندگی — بیش از 2,200 پس از آن آغاز شد و در سال 2018 است. اما موارد جدید هستند تصور می شود کاملا نامربوط به بزرگتر شیوع آن را جمهوری دموکراتیک کنگو 11th شیوع ابولا.

“این شیوع یک یادآوری است که Covid-19 نه تنها تهدید سلامت مردم,” دکتر گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که با توجه به تلگراف. “است که در ادامه به نظارت و پاسخگویی به بسیاری از بهداشت و درمان اضطراری.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>