استرس کاری ممکن است شما به قتل

ما در سلامت روان و ميزان مرگ و مير باید یک ارتباط قوی با میزان استقلال ما در کار ما حجم کار ما و خواسته های ما و توانایی شناختی برای مقابله با آن خواسته محققان گزارش.

که میلیون ها نفر ادامه کار از خانه در طول همه گیر و یا ملزم به ارائه گزارش به مشاغل ضروری کارکنان بسیاری از پرسش های مطرح شده در مورد این که چگونه این شرایط کار ما تاثیر می گذارد سلامت—و نه فقط به عنوان آنها مربوط به COVID-19.

“زمانی که خواسته های کار بیشتر از کنترل های فراهم شده توسط کار یا توانایی فرد برای مقابله با آن خواسته وجود دارد بدتر از سلامت روان خود را و بر این اساس احتمال افزایش مرگ می گوید:” اریک Gonzalez-Mulé دستیار استاد رفتار سازمانی و منابع انسانی در دانشگاه آیووا Tippie دانشکده کسب و کار و سرب نویسنده این مقاله در فصلنامه روانشناسی کاربردی.

“ما به بررسی چگونگی کار کنترل و یا مقدار از استقلال کارکنان در محل کار و توانایی شناختی—یا توانایی مردم برای یادگیری و حل مشکلات—نفوذ چگونه کار می کنند عوامل استرس زا مانند فشار زمان یا حجم کار بر سلامت روانی و جسمانی و در نهایت مرگ,” او می گوید.

“ما دریافتیم که کار عوامل استرس زا بیشتر احتمال دارد به علت افسردگی و مرگ به عنوان یک نتیجه از مشاغل که در آن کارگران باید کنترل کمی و یا برای افرادی که با کاهش توانایی های شناختی.”

از سوی دیگر محققان دریافتند که خواسته های کار باعث بهبود سلامت جسمی و کاهش احتمال مرگ هنگامی که زوج با کنترل بیشتر کار مسئولیت.

“ما بر این باورند که دلیل این است که کنترل شغلی و توانایی های شناختی به عنوان منابع که کمک به مردم برای مقابله با عوامل استرس زا” Gonzalez-Mulé می گوید. “کار کنترل اجازه می دهد تا مردم برای تنظیم برنامه های خود را و اولویت بندی کار در راه است که کمک می کند تا آنها را در رسیدن به کار خود اهداف در حالی که افرادی که باهوش تر هستند و بهتر قادر به انطباق با خواسته های یک شغل پر استرس و کشف کردن راه برای مقابله با استرس است.”

این مطالعه یک پیگیری به پژوهش های قبلی این جفت ارز منتشر شده در سال 2017, که اولین مطالعه در مدیریت و روانشناسی کاربردی زمینه به بررسی رابطه ويژگیهای شغلی و مرگ و میر.

این محققان با استفاده از دادههای 3,148 ویسکانسین ساکنان که شرکت در سراسر کشور نماینده طولی میانسالی در ایالات متحده بررسی شده است. از کسانی که در نمونه 211 شرکت کنندگان فوت در طول 20 سال مطالعه است.

“مدیران باید کارکنان مشغول به کار در شغل خواهان کنترل بیشتر و در کارهایی که در آن است خام به انجام این کار کاهش متناسب در خواسته. به عنوان مثال اجازه می دهد کارکنان به مجموعه اهداف خود را و یا تصمیم می گیرید که چگونه به انجام کار خود را و یا کاهش کارکنان ساعات کار می تواند به بهبود سلامت” Gonzalez-Mulé می گوید.

“سازمان باید به انتخاب مردم بالا در توانایی شناختی برای شغل خواهان. با انجام این کار آنها را بهره مند از افزایش عملکرد شغلی مرتبط با آگاهی بیشتر کارکنان در حالی که داشتن نیروی کار سالم.

“COVID-19 ممکن است باعث بیشتر مسائل مربوط به سلامت روان پس از آن را به ویژه مهم است که کار نمی کند را تشدید این مشکلات” Gonzalez-Mulé می گوید.

“این شامل مدیریت و شاید کاهش کارکنان خواسته آگاه بودن از کارکنان شناختی توانایی به رسیدگی به خواسته ها و ارائه کارکنان با استقلال هستند و حتی مهم تر از قبل از همه گیر آغاز شد.”

Bethany کوک برن از دانشگاه ایلینوی شمالی است این مطالعه coauthor.

منبع: دانشگاه ایندیانا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net