کلمه پیشرفته ممکن است در یادگیری سریع تر به کد از ریاضی whizzes

یک استعداد طبیعی برای یادگیری زبان قوی تر پیش بینی یادگیری به برنامه از پایه دانش ریاضی یا حساب با توجه به تحقیقات جدید.

که به دلیل نوشتن کد نیز شامل یادگیری زبان دوم, توانایی یادگیری آن زبان واژگان و دستور زبان و نحوه کار آنها با هم برای برقراری ارتباط ایده ها و اهداف. دیگر عملکردهای شناختی وابسته به هر دو مناطق مانند حل مسئله و استفاده از حافظه کاری نیز در بازی نقش کلیدی.

“بسیاری از موانع برای برنامه نویسی از پیش نیاز دوره به کلیشه از آنچه که یک برنامه نویس خوب به نظر می رسد مانند در اطراف محور این ایده که برنامه نویسی به شدت متکی بر توانایی های ریاضی و ایده است نه متولد شده در اطلاعات ما می گوید:” منجر نویسنده Chantel Prat, استادیار روانشناسی در دانشگاه واشنگتن و موسسه آموزش و علوم مغز.

“آموزش برنامه سخت است اما به طور فزاینده مهم برای به دست آوردن ماهر موقعیت خود را در نیروی کار است. اطلاعات در مورد آنچه در آن طول می کشد را به خوبی در برنامه نویسی است که به شدت از دست رفته در یک زمینه است که بدنام کند در بستن شکاف جنسیتی.”

این پژوهش به بررسی neurocognitive توانایی های بیش از سه ده بزرگسالان به عنوان آنها آموخته پایتون مشترک زبان برنامه نویسی است. پس از یک باتری تست برای ارزیابی خود را اجرایی تابع زبان و ریاضی مهارت های شرکت کنندگان در تکمیل یک سری از دروس آنلاین و آزمونها در پایتون. کسانی که آموخته پایتون سریع تر و با دقت بیشتر تمایل به یک ترکیب قوی مشکل حل و توانایی های زبان.

آموزش کد و مهارت های شناختی

امروز در بنیادی متمرکز بر یادگیری به کد باز می شود تا انواع امکانات را برای مشاغل و گسترش آموزش و پرورش است. برنامه نویسی همکاران با ریاضی و مهندسی; دانشکده زبانهای برنامه نویسی سطح دوره تمایل به نیاز به پیشرفته ریاضی برای ثبت نام و آنها تمایل به تدریس در رشته علوم کامپیوتر و مهندسی بخش است.

تحقیقات دیگر یعنی از استاد روانشناسی Sapna Cheryan نشان داده است که از جمله الزامات و برداشت های برنامه نویسی تقویت کلیشه ها در مورد برنامه نویسی به عنوان یک مردانه, میدان بالقوه منع زنان از دنبال کردن آن.

اما برنامه نویسی همچنین دارای یک پایه در زبان انسان: برنامه نویسی شامل ایجاد معنی نخ کشیدن برگهای توتون وامثال نمادها با هم در حکومت مبتنی بر راه.

هر چند مطالعات در لمس شناختی ارتباط بین یادگیری زبان و کامپیوتر, برنامه نویسی, برخی از اطلاعات است که در دهه های قدیمی, استفاده از مانند زبان پاسکال است که در حال حاضر خارج از تاریخ و در هیچ یک از آنها با استفاده از زبان طبیعی استعداد اقدامات به پیش بینی تفاوت های فردی در یادگیری به برنامه.

بنابراین Prat که متخصص در عصبی و شناختی پيش بينی کننده های یادگیری انسان, زبان, مجموعه ای از برای کشف تفاوت های فردی در چگونه مردم learn Python. Python طبیعی بود انتخاب Prat توضیح می دهد که دلیل آن شبیه زبان انگلیسی ساختار جمله بند دندانه و با استفاده از کلمات واقعی و نه از نمادها برای توابع.

به ارزیابی عصبی و شناختی ویژگی های “برنامه نویسی استعداد” Prat مطالعه یک گروه از مادری انگلیسی بین سنین 18 و 35 که هرگز آموخته به کد.

قبل از یادگیری به کد شرکت کنندگان در زمان دو نوع کاملا متفاوت از ارزیابی. ابتدا شرکت کنندگان تحت پنج دقیقه الکتروانسفالوگرافی اسکن که ثبت فعالیت الکتریکی مغز خود را به عنوان آنها آرام با چشمان خود را بسته است. در پژوهش های قبلی Prat نشان داد که الگوهای فعالیت عصبی در حالی که مغز در حالت استراحت می تواند پیش بینی کند تا به 60 درصد از تنوع در سرعت است که کسی می تواند یادگیری زبان دوم (که در مورد فرانسه).

“در نهایت این استراحت-دولت مغز معیارهای ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان فرهنگ-free اقدامات از چه کسی می آموزد,” Prat می گوید.

سپس شرکت کنندگان در زمان هشت آزمون های مختلف: یکی که به طور خاص تحت پوشش حساب; یکی که اندازه گیری زبان استعداد و دیگران که ارزیابی, توجه, حل مسئله و حافظه است.

برای یادگیری پایتون محققان اختصاص داده شرکت کنندگان 10 45 دقیقه ای آنلاین جلسات آموزش با استفاده از Codeacademy ابزار آموزشی است. هر جلسه متمرکز بر برنامه نویسی مفهوم جمله به عنوان لیست و یا اگر/پس از آن شرایط و در نتیجه با یک مسابقه است که یک کاربر نیاز به تصویب در جهت پیشرفت به جلسه بعدی. برای کمک به کاربران می تواند تبدیل به یک “اشاره” را فشار دهید یک وبلاگ اطلاعاتی از گذشته کاربران و یک “راه حل” را فشار دهید در آن منظور.

از یک صفحه نمایش آینه یک محقق به دنبال همراه با هر یک از شرکت کنندگان و قادر به محاسبه خود “نرخ یادگیری” و یا سرعت که با آنها تسلط هر درس و همچنین به عنوان مسابقه خود را با دقت و چند بار آنها خواست برای کمک به.

پس از اتمام جلسات شرکت کنندگان در زمان یک آزمون چند گزینه به هدف از توابع (واژگان Python) و ساختار برنامه نویسی (دستور زبان پایتون). برای خود وظیفه نهایی آنها برنامه ریزی یک بازی سنگ کاغذ قیچی—در نظر گرفته مقدماتی پروژه جدید پایتون رمز گذار. این کمک به ارزیابی توانایی های خود را به نوشتن کد با استفاده از اطلاعات آنها آموخته بود.

زبان استعداد نمرات و برنامه نویسی

در نهایت محققان دریافتند که نمرات زبان آزمون استعداد بودند قوی ترین پیش بینی از شرکت کنندگان میزان یادگیری در پایتون. نمرات از آزمون در حساب و مایع استدلال نیز در ارتباط با Python آموزش رای دادن اما هر یک از این عوامل توضیح داده شده کمتر از واريانس زبان استعداد بود.

ارائه راه دیگر در سراسر نتایج یادگیری شرکت کنندگان زبان استعداد مایع استدلال و حافظه کاری و استراحت-دولت فعالیت مغز بودند همه بیشتر کنندههای پایتون یادگیری از این حساب که توضیح داد به طور متوسط 2 ٪ از تفاوت های بین مردم است. از همه مهمتر Prat نیز یافت می شود که همان ویژگی های استراحت-دولت مغز داده که قبلا توضیح داد که چگونه به سرعت کسی را یاد بگیرند به صحبت می کنند, فرانسوی, همچنین توضیح داد که چگونه به سرعت آنها می یاد به کد در پایتون.

“این اولین مطالعه به لینک هر دو عصبی و شناختی کنندههای طبیعی زبان استعداد به تفاوت های فردی در یادگیری زبان های برنامه نویسی. ما قادر به توضیح بیش از 70 درصد از تنوع در چگونه به سرعت افراد مختلف یادگیری برنامه نویسی در پایتون و تنها بخش کوچکی از این مبلغ مربوط به حساب,” Prat می گوید.

تحقیقات بیشتر می تواند به بررسی ارتباط بین زبان استعداد و آموزش برنامه نویسی در یک محیط کلاس درس و یا با پیچیده تر در زبان هایی مثل جاوا یا بیشتر با وظایف پیچیده برای نشان دادن برنامه نویسی مهارت Prat می گوید.

دفتر تحقیقات نیروی دریایی در تامین مالی کار می کنند.

این تحقیق به نظر می رسد در علمی گزارش.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de