زنان مبتلا به پره اکلامپسی را 4X خطر حمله قلبی

زنان مبتلا به پره اکلامپسی در بارداری اول خود را در معرض خطر حمله قلبی یا مرگ قلبی عروقی بر اساس یک مطالعه جدید.

حدود 2 تا 8 درصد از زنان باردار در سراسر جهان دریافت پره اکلامپسی تشخیص عوارض شامل فشار خون بالا که معمولا پس از 20 هفته از بارداری در زنانی که فشار خون طبیعی بود.

پزشکان نیست شناسایی یک علت واحد اما فکر می کنم این مربوط به ناقص تشکیل جفت رگ های خونی. پره اکلامپسی نیز علت 15 درصد از تولد زودرس در ایالات متحده است.

برای مطالعه جدید منتشر شده در مجله سلامت زنان, محققان تجزیه و تحلیل بیماری های قلبی عروقی در 6,360 زنان سن 18 تا 54 باردار برای اولین بار و مبتلا به پره اکلامپسی در نیوجرسی بیمارستان از سال 1999 تا 2013 و آنها را نسبت به زنان باردار با و بدون پره اکلامپسی.

این یافته ها نشان می دهد که زنان مبتلا به این بیماری چهار برابر بیشتر احتمال دارد دچار یک حمله قلبی و یا مرگ قلبی عروقی و بیش از دو برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از علل دیگر در طول 15 سال دوره مطالعه.

“زنان که مبتلا به پره اکلامپسی تمایل نیز به سابقه مزمن فشار خون حاملگی دیابت و بیماری کلیوی و سایر شرایط پزشکی می گوید:” منجر نویسنده مریم Downes rt america, یک استادیار در دانشگاه راتگرز رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی و عضو قلب و عروق موسسه, New Jersey.

این مطالعه نشان می دهد که همه زنان دریافت غربالگری پره اکلامپسی در طول بارداری خود و که پزشکان در درمان زنان مبتلا به پره اکلامپسی در ظرف پنج سال پس از تولد.

“دارو مانند دوز پایین آسپیرین نیز می تواند موثر باشد با توجه به یک مطالعه در پایین آوردن فشار خون در اوایل سه ماهه دوم” Downes rt america می گوید.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de