زنان آتش نشان در صورت بالا قرار گرفتن در معرض سمی “برای همیشه مواد شیمیایی’

زنان آتش نشان در صورت قرار گرفتن در معرض سطوح بالاتری از برخی سمی PFAS مواد شیمیایی از زنان شاغل در مرکز شهر و دفاتر و با توجه به یک مطالعه جدید از آتش نشانان زن در سان فرانسیسکو.

گریس و پوشش مقاوم در برابر آب شامل هر و polyfluoroalkyl مواد (PFAS). آنها را می توان در پارچه مبلمان و بسته بندی مواد غذایی, بلکه, به ویژه در, آتش نشانی فوم و دنده حضور.

محققان در ارتباط اند این “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی” است که نمی توان به راحتی در محیط زیست به انواع سرطان ها است. این مواد شیمیایی تداخل با عملکرد سیستم ایمنی بدن و غدد درون ریز عملکرد و توسعه پستان.

“زنان آتش نشان در واقع نگرانی در مورد آنچه آنها را به عنوان افزایش نرخ سرطان پستان در میان خود کوهورت در سان فرانسیسکو می گوید:” جسیکا Trowbridge, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و سرب نویسنده این مقاله در محیط زیست علم و فناوری. “به عنوان یک تیم ما تصمیم به انجام یک قرار گرفتن در معرض مطالعه به دنبال مواد شیمیایی هستند که بالقوه سرطان زا.”

Maiko Bristow stands in front of a fire engine in a navy uniform. Firefighting gear, including jackets and helmets, lay in piles at her feet.
فوم آتش نشانی و مشارکت دنده مانند کلاه و کفش و کت می تواند منابع PFAS قرار گرفتن در معرض. (اعتبار: بریتنی هوشع نبی-کوچک/UC برکلی)

تمرکز بر زنان آتش نشان

در حالی که مطالعات شروع به سند نرخ بالاتر از سرطان در میان آتش و بالاتر PFAS مواجهه در خصوص این مطالعات باید در درجه اول با تمرکز بر مردان است. مستند خطرات که زنان آتش نشان به طور خاص صورت بسیار مهم است برای اطمینان از که آنها دریافت حمایت آنها نیاز هر دو برای پیشگیری از سرطان و برای جبران اگر آنها مریض است.

“این اولین مطالعه به دانش ما است که انجام شده است در زنان آتش نشان ها می گوید:” نویسنده ارشد راشل Morello-Frosch, استاد بهداشت عمومی و محیط زیست, علم سیاست و مدیریت. “ایده توصیف زنان در محل کار مواجهه چیزی است که تعداد کمی از مردم در حال پرداخت هر گونه توجه به, و در اینجا ما با استفاده از جدیدترین فن آوری های موجود برای شروع به انجام این کار است.”

“ما در اینجا و سلامت ما مهم است. در بسیاری از مشاغل زنان اغلب نادیده گرفته شده و understudied. آتش نشانی متفاوت است.”

سان فرانسیسکو است که یک مکان ایده آل برای بررسی به دلیل آن است که زنان بیشتر آتش نشانان از هر شهری آتش نشانی در کشور است. زنان را تا حدود 15 درصد از سان فرانسیسکو آتش نیروی مقایسه با حدود 5% در سراسر کشور. این است که به علت در بخشی به 1980s دادخواهی و رضایت فرمان است که تشویق گروه به استخدام بیشتر زنان و مردم از رنگ.

“زنان آتش نشان ها بهره برده اند از این به خوبی پرداخت می شود بسیار محترم حرفه و در حال حاضر روبرو هستند مشابه نگرانی در مورد اثرات بر سلامت خود است که مطالعات نشان داده اند در مردان” Morello-Frosch می گوید.

‘این است که کار ما باعث سرطان؟’

در سال 2012 سرهنگ هدر بارن همراه با همکاران فرم سان فرانسیسکو آتش نشانان در پیشگیری از سرطان, بنیاد (SFFCPF) متوجه یک روند هشدار دهنده: در آن سال تنها پنج زن آتش نشان را دریافت تشخیص سرطان سینه.

“ما شروع به پرسیدن سوال و تعجب آنچه که می گوید:” بارن یک coauthor از کاغذ. “سرطان نیست به ما حرفه ای است اما برای اولین بار من در مورد سرطان به عنوان یک بیماری شغلی: مبارزه بود آتش به نوعی یک عامل کمک در گرفتن بیمار ؟ شد ما در مواجهه مکرر به سمی سوزاندن مواد شیمیایی بر روی زمین آتش یک عامل به سرطان پستان نرخ در میان SFFD زنان آتش نشانان?”

از طریق یک سری از بحث ها و جلسات جامعه با Commonweal و پیشگیری از سرطان پستان, همکاران, بارن ملاقات Morello-Frosch. با هم این دو شروع مراحل که در نهایت راه اندازی biomonitoring مشترک.

پس از آغاز مطالعه بارن و یک گروه کوچک از زنان دیگر آتش نشانان با ما تیمی را Bluegreen داد برای ایجاد یک برنامه آموزشی برای کمک به دیگر آتش نشانان اقدامات خود را به منظور کاهش مواجهه با PFAS و دیگر مواد شیمیایی سمی.

این مراحل شامل چندین اساسی اقدامات مانند بلافاصله پاک کردن مناطق در معرض پوست و از بین بردن و تمیز کردن دنده حضور—یک آتش نشان, کت و کفش و کلاه—پس از یک حادثه.

“نیز وجود دارد بسیاری از علاقه داشتن آتش نشانان با استفاده از فوم است که شامل نمی شود PFAS نه فقط برای محافظت از آتش نشانان اما همچنین به این دلیل که PFAS فوم آلوده اند مقدار زیادی از آب های زیرزمینی و آب آشامیدنی در سراسر ایالات متحده می گوید:” coauthor Ruthann Rudel, مدیر پژوهش در بهار خاموش موسسه.

از آنجا که بسیاری از تولید کنندگان را فاش نمی کند مواد موجود در آتش نشانی فوم پروژه GreenScreen به تازگی راه اندازی یک برنامه صدور گواهینامه برای شناسایی PFAS-رایگان فوم Rudel اشاره می کند.

دیگر چه مواجهه?

برای انجام این مطالعه محققان جمع آوری نمونه خون از 86 زنان آتش نشان و 84 زنانی که در دفاتر کار در مرکز شهر سان فرانسیسکو است. آنها همچنین انجام ساعته مصاحبه با هر یک از شرکت کنندگان درخواست در مورد محل کار و فعالیت و عادات غذا خوردن و مصرف کننده محصول استفاده به اذیت کردن منابع ممکن است از PFAS قرار گرفتن در معرض.

از 12 نوع PFAS مواد شیمیایی محققان آزمایش برای آنها یافت هفت در تشخیص مقدار در اکثر شرکت کنندگان در نمونه خون و چهار در تشخیص مقدار در تمام شرکت کنندگان نمونه. آنها شناسایی سه نفر از هفت PFHxS, PFUnDA و PFNA—در مقدار قابل توجهی بالاتر در آتش خون در مقایسه با کارمندان خون.

هر یک از شرکت کنندگان دریافت دیجیتال گزارش تولید شده توسط بهار خاموش جزئیات منحصر به فرد خود و نتایج و ارائه اطلاعات و مراحل بتن برای کاهش PFAS قرار گرفتن در معرض.

در مقاله همراه که همچنین به نظر می رسد در محیط زیست, علم و تکنولوژی, تیم, جزئیات, یک روش جدید است که اجازه می دهد تا محققان به سرعت در حال نمایش نمونه خون برای حضور انواع مختلف ترکیبات سمی است. این روش می تواند کمک به شناسایی چه چیز دیگری این زنان آتش نشان در معرض است که ممکن است مضر باشد.

یک مطالعه آینده در حال حاضر در آماده سازی خواهد شد و همچنین گزارش در سطح شعله برم در نمونه خون از زنان آتش نشانان و کارگران دفتر.

“ما در اینجا و سلامت ما مهم است” بارن می گوید. “در بسیاری از مشاغل زنان اغلب نادیده گرفته شده و understudied. آتش نشانی متفاوت است. این SFFD بیشتر زنان آتش نشانان از هر شهری آتش نشانی در ایالات متحده است. قدرت در اعداد همراه با ادامه و حمایت ما از دولت و اتحادیه اروپا اجازه داده است ما را به تمرکز بر روی سلامت زنان ما که امیدواریم به نفع همه آتش نشانان در سراسر کشور.”

این مطالعه یکی از اولین نتایج منتشر شده از زنان آتش نشان Biomonitoring مشترک طولانی مدت رسیدگی به مواد شیمیایی مواجهه زنان آتش نشان صورت. اضافی نویسندگان عبارتند از دانشگاه برکلی; دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و بهار خاموش موسسه.

کالیفرنیا تحقیقات سرطان پستان در برنامه های موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست, موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی هدفمند پژوهش در برنامه ی آموزشی سان فرانسیسکو آتش نشان پیشگیری از سرطان, بنیاد و انجمن بین المللی آتش نشانان-محلی 798 بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه برکلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de