با افزایش سطح دریا بالا جزر و مد سیل خوشه در امتداد سواحل آمریکا

آمریکایی جوامع ساحلی را تجربه سیل جزر و مد به عنوان بسیاری از 270 روز در سال 2050 با توجه به NOAA پیش بینی دیروز منتشر شد که نشان می دهد سطح دریا باعث افزایش چشمگیر افزایش می یابد.

NOAA گزارش سالانه در بالا سیل جزر و مد — همچنین به نام “روز آفتابی” و یا “مزاحمت” جاری شدن سیل به دلیل آن مربوط به طوفان—نشان می دهد که ثبت شد در سال گذشته در یک چهارم از جوامع در امتداد اقیانوس اطلس و سواحل خلیج فارس که در آن آژانس است و جزر و مد سنج.

عقاب نقطه تگزاس در نزدیکی هوستون با تجربه بالا جزر و مد سیل 64 روز در دوره یک ساله از مارس 2019 از طریق آوریل است.

“این طبیعی جدید است. این یک floodier آینده” NOAA اقیانوس شناس ویلیام شیرین گفت. “این درایو در افزایش سطح آب است که واقعا پمپاژ آب در سطح و بیشتر باعث جاری شدن سیل رخ می دهد.”

پانزده جوامع رکورد در سال گذشته برای تعداد روز با بالا جزر و مد سیل NOAA گزارش شده است. که شامل پنج جوامع در جنوب شرقی تگزاس چهار در مریلند و همچنین میامی; چارلستون S. C.; و ساوانا, Ga.

“برخی از مناطق مهم هستند و واقعا شروع به دیدن سیل و آن را رانندگی تغییرات در گفتگو در این زمینه” شیرین گفت.

سال گذشته نزدیک به شکستن یک رکورد برای بالا جزر و مد سیل روز مجموعه یک سال پیش از آن. NOAA ثبت 602 بالا جزر و مد سیل روز گذشته سال در حدود سه بار به عنوان بسیاری به عنوان آن را در سال 2000 داده ها را نشان می دهد.

“وجود دارد یک تغییر چشمگیر در کمتر از دو دهه” نیکول LeBoeuf اقدام مدیر NOAA National Ocean Service, دیروز گفت.

NOAA پیش بینی برای سال 2050 نشان می دهد بزرگ خوشه در تعداد روز جوامع را تجربه سیل جزر و مد به عنوان طولانی مدت افزایش سطح آب باعث می شود مناطق ساحلی بیشتر در معرض خطر کوتاه مدت حوادث مربوط به تغییر آب و هوا از جمله full-ماه جزر و مد و تغییرات در باد یا جریان. بالا-سیل جزر و مد است و تقریبا به عنوان مخرب طوفان رانده موج طوفان رخ می دهد اما بسیار بیشتر inundating خیابان سواحل و زیرزمین.

جوامع ساحلی پیش بینی شده به طور متوسط هفت تا 15 بالا جزر و مد سیل در روز تا سال 2030 و به طور متوسط 25 تا 75 بالا جزر و مد سیل روز تا سال 2050. اما تنوع زیادی در میان جوامع و مناطق.

در لوئیزیانا در جنوب شرقی سواحل جزیره بزرگ را باید بین 145 و 270 بالا جزر و مد سیل روز یک در سال 2050, NOAA پروژه ها.

مورگان نقطه تگزاس را ببینید بین 110 و 215 روز از سیل جزر و مد از یک سال 2050.

در مقابل بسیاری از مناطق در کالیفرنیا, Washington, اورگان و هاوایی در حال انتظار برای دیدن در 30 روز از سیل جزر و مد تا سال 2050.

NOAA اقدامات بالا جزر و مد سیل در 89 سنج در آمریکا

در 62 جوامع بین مین و تگزاس با ابزار اندازه گیری وجود دارد می تواند 100 روز از یک سال از سیل جزر و مد در 38 از جوامع در سال 2050, NOAA پروژه ها.

38 جوامع شامل شهر نیویورک; Washington, d. C.; فیلادلفیا; بالتیمور; مشیت R. I.; و Norfolk, Va., منطقه است.

“بالا جزر و مد سیل ممکن است تبدیل به جدید جزر و مد بالا در برخی از نقاط” LeBoeuf گفت.

رشد فرکانس بالا جزر و مد سیل رانده است و در بخش های تغییر آب و هوا است که باعث سطح دریا به افزایش حدود 1 اینچ در هر هشت سال به ذوب شدن یخچالهای طبیعی و افزایش جوی گرما متورم شدن اقیانوس ها است.

اما علت دیگر این است که استخراج سوخت های فسیلی و آب های زیرزمینی از مناطق ساحلی که باعث فرونشست.

“این مهم کمک کننده نیز هست. وجود دارد مقدار زیادی از زمین شیوه های مدیریت است که در حال کمک به سیل” شیرین گفت.

بالا جزر و مد سیل بسیار شایع تر در اقیانوس اطلس و سواحل خلیج فارس از در امتداد ساحل اقیانوس آرام که در آن عمیق فلات قاره را به حداقل می رساند موج طوفان شیرین گفت. فلات قاره در اقیانوس اطلس و خلیج فارس در سواحل کم عمق و گسترده ای را قادر می سازد که بادهای قوی برای بالا بردن سطح آب.

NOAA گفت که بالا جزر و مد سیل پیش بینی ها فراتر از 2050 دشوار است چرا که آب و هوا پیش بینی کمتر است.

“ما در حال تلاش برای به جوامع اطلاعاتی که کوتاه مدت به طوری که آنها می توانید بر این اساس طرح” شیرین گفت. “فراتر از 2050 آن را تولید گازهای گلخانه ای تا حد زیادی وابسته است. … آن را به آینده.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de