با COVID آزمون جاری شدن سیل در آمریکا سیستم بهداشت و درمان در حال شکستن

با میلیون ها نفر از COVID-19 نتایج آزمون جاری شدن سیل در بسیاری از سیستم بهداشت و درمان در اطراف ما در حال غرق شدن در کارهای اداری.

بیش از 3.4 میلیون نفر تایید شده اند که گرفتار این ویروس در این کشور — و که فقط کسانی که آزمایش مثبت است. که نوع دوره از آزمون می آید با یک چشم انداز مثبت در کاغذ بازی به عنوان به خوبی.

بسیاری از ادارات بهداشت به سادگی نمی تواند نگه دارید تا با تمام آن داده است. منسوخ آنالوگ جمع آوری داده ها روش ترکیب این مسئله نیویورک تایمز گزارش با زن پشته فکس و چاپ ستون در دفاتر.

“تصویر تصویر صدها فکس آینده از طریق ماشین فقط عکسبرداری از مقاله” Umair شاه, مدیر اجرایی در شهرستان هریس عمومی وزارت بهداشت در هوستون گفت: بار.

“از نظر عملیاتی آن باعث می شود همه چیز فوق العاده دشوار” شاه اضافه شده است. “اطلاعات در حال حرکت است کندتر از این بیماری است.”

شهرستان هریس بوده است و آمار به خصوص سخت با 40,000 coronavirus موارد تا کنون.

وضعیت بدست بنابراین دور از دست است که واشنگتن تا به حال به تماس در 25 نفر از اعضای گارد ملی فقط برای کمک به راهنمای ورود اطلاعات در این بار گزارش.

تست های دیگر در حال جاری شدن سیل در طریق خطوط تلفن و ایمیل و حتی پست الکترونیکی حلزون به عنوان بهداشت و درمان کارگران به شدت سعی کنید با رعایت دقیق دیجیتال استانداردهای حفظ حریم خصوصی در مورد بهداشت و درمان داده است.

به ناچار سیم در حال عبور با گزارش در حال تکرار و یا پایان در بخش. و می توان آن را تا دو هفته به پردازش و ارسال نتایج یک COVID-19 آزمون — بیش از حد طولانی بود و مفید در هر راه به ویژه برای تماس با ردیابی اهداف است.

به عنوان بسیاری از ایالات آمریکا در حال تجربه رکورد جدید روزانه تعداد تایید COVID-19 نفر از کارشناسان نگران هستند که با وجود میلیون ها نفر از آزمون های بهداشت و درمان, مقامات ممکن است در واقع هرگز کشف کردن چه باید بکنید با تمام داده ها.

“وسواس با تعدادی از تست های مبهم مهم و اساسی: چه کار می کنیم با همه کسانی که آزمون؟” توماس فریدن مدیر سابق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: NYT.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de