با کروناویروس, پخش كردن, ناسا ممکن است به نیشگون گرفتن و کشیدن فضانورد prelaunch قرنطینه

این روش برای اطمینان حاصل شود که فضانوردان را به یک بیماری به ایستگاه فضایی بین المللی است که تحت بررسی به عنوان ناسا enacts تاکتیک برای کمک به کاهش سرعت گسترش رمان-coronavirus بیماری COVID-19.

دولت ها و سازمان ها در سراسر جهان شده اند با تصویب اقدامات به معنای شامل گسترش این رمان coronavirus; آن اقدامات عبارتند از: اجتماعی فاصله و قرنطينه برای افرادی که فکر می کنند ممکن است در معرض ویروس. اما این تاکتیک نمی قلمرو جدید برای فضانوردان ناسا که را از جمله اقدامات برای آماده سازی برای نزدیک سه ماهه منزوی زندگی می کنند که می تواند تا شش ماه و یا بیشتر.

ناسا و همکاران بین المللی آن دستور است که به زودی به spacefarers ماندن در قرنطینه به مدت دو هفته قبل از راه اندازی به فضا است. این انجام شده است به منظور اطمینان حاصل شود که آنها نه بیمار یا انکوبه یک بیماری زمانی که آنها رسیدن به مدار آزمایشگاه.

مرتبط: نهایی کودکان و نوجوانان’ راهنمای جدید کروناویروس

Coronavirus مبانی

به عنوان Brandi دین از ناسا اداره امور عمومی توضیح داد: در یک ایمیل به Space.com این روش که به نام “سلامت و ثبات.”

این روش به ویژه مهم است برای فضانوردان چرا که روز به روز زندگی در ایستگاه فضایی می تواند بر سیستم ایمنی بدن.

دین وجود دارد گفت: هیچ فضانوردان در حال حاضر به اندازه کافی نزدیک به خود را راه اندازی به صورت استاندارد prelaunch قرنطینه. (بعد از خدمهمتشکل از ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner است که برنامه ریزی برای راه اندازی در 9 آوریل.)

مرتبط با: ایتالیا coronavirus پاسخ به طور چشمگیری کاهش آلودگی هوا و تولید گازهای گلخانه ای و ماهواره ها نشان می دهد

ناسا فضانورد کریس کسیدی و Roscosmos فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner بعدی crewmembers برنامه ریزی برای پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: ناسا)

فراتر از معمولی spaceflight سلامت اقدامات ناسا است که “از نزدیک پیوستن” به عفونت-کنترل توصیه های ساخته شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای مبارزه با گسترش این رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 دین گفت.

“این شامل تمیز کردن سطوح اجتماعی فاصله با تاکید بر بهداشت دست تشویق ناسا از اعضای تیم که بیمار هستند به ماندن در خانه و محدود کردن تماس با crewmembers,” Dean گفت.

با توجه به COVID-19 آژانس فضایی است که در حال حاضر بررسی تغییرات استاندارد سلامت-ثبات برنامه. با توجه به SpaceNewsروسیه آژانس فضایی پیشنهاد شده طول قرنطینه برای سه نفر راه اندازی شده در مارس و مقامات ناسا در حال بحث در مورد اندازه گیری با همتایان خود.

نمایی از زمین و افق های گرفته شده از پردازنده ایستگاه فضایی بین المللی. علامت گارسیا منتشر شده این تصویر در ناسا ایستگاه فضایی پست وبلاگ در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا)

“ما انتظار داریم آنها را به اقدامات اضافی را به مطمئن شوید که قرنطینه است کمی تنگ تر” کرک Shireman ISS مدیر برنامه های ناسا گفت: فضا, اخبار. “ما آماده برای مقابله با آن اگر آن اتفاق می افتد.”

ناسا ویروس-کاهش اقدامات فراتر از فضانورد سپاه. مهمترین سازمان را در مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا “به طور موقت اجباری telework وضعیت با دسترسی محدود به مرکز تا اطلاع ثانوی” با توجه به ناسا بیانیه صادر شده در روز دوشنبه (9 مارس). بیانیه ای که پس از این سازمان دریافت تایید است که یک کارمند در ایمز (ames) آزمایش مثبت برای COVID-19.

دنبال دوریس Elin Urrutia در توییتر @salazar_elin. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im