با خرس غنائم و شیر تناسلی, آمریکا قاچاق حیات وحش رونق

بیشتر از خریداران هستند بر شکار غیر قانونی حیات وحش و حیوانات وحشی قطعات محققان گزارش.

آمریکایی ها به دنبال خرس غنائم تمساح و پرندگان عجیب و غریب در حالی که تجارت در فیل بزرگ و گربه ها کاهش یافته است بر اساس یک مطالعه جدید.

غیر قانونی قاچاق حیات وحش و حیوانات وحشی قسمت چهارم بزرگترین شکل جرم و جنایت در جهان است و یک تهدید عمده برای تنوع زیستی جهانی. ایالات متحده یکی از بزرگترین بازارهای جهان برای حیات وحش محصولات—هر دو از نظر قانونی و غیر قانونی معامله شد. هر دو بخش باید رشد بیش از دهه های گذشته با توجه به مطالعه جدید.

غیر قانونی و قاچاق حیات وحش و ما خریداران

محققان به بررسی توسعه تجارت ایالات متحده در حیات وحش محصولات از 1979-2014. آنها کشف کردند که افزایش در تعداد از غیر قانونی حیات وحش محصولات مصادره و همچنین در حالی که برخی از حیوانات محبوب تر تبدیل شده اند و دیگران باید زمین را از دست داد. برخی از به طور فزاینده ای محبوب غیر قانونی حیات وحش مواردی که قاچاقچیان سعی کنید برای واردات شامل بخش هایی از خرس cetaceans تمساح مرجان حلزون و صدف. کمتر فیل, کرگدن و گربه قطعات در حال ضبط کردند.

گزارش این مطالعه که مقامات ایالات متحده کشف و ضبط بیش از شش میلیون غیر قانونی اقلام در طول دوره مورد بررسی—برخی از مرده دیگران زندگی—فراگیر 3400 گونه های مختلف حیوانات. از این هزاران نفر از گونه 581 در معرض خطر هستند.

“همه چیز از شیر و ببر دستگاه تناسلی به کمی عجیب و غریب بطری روغن ساخته شده از حیوانات مختلف به pangolin مقیاس زندگی زالو دریای خیار و حتی اسب دریایی به فروش می رسد به عنوان حیوانات خانگی ضبط شده است” با توجه به زیست شناس و سر محقق ماریا ترزا Bager اولسن از دانشگاه کپنهاگ.

“حتی اگر این حجم از تجارت غیر قانونی حیات وحش است که به مراتب کمتر از آنچه است که معامله در بازار قانونی مقیاس های بسیار بزرگ است که آن را تهدید تنوع زیستی. شش میلیون نفر تنها در موارد نشان دهنده چیزی است که مقامات گمرک ره. واقعی شماره موظف است به طور قابل ملاحظه ای بالاتر” اولسن می گوید.

به طور متوسط نزدیک به 2700 کیلو (در حدود 5952 پوند) از موارد غیر قانونی ضبط شد سالانه در طول 1980s. در طول دوره از 2000-2013 متوسط بود 534,000 کیلو در هر سال (در حدود 1.2 میلیون پوند). بزرگترین صادرکنندگان غیر قانونی حیات وحش محصولات چین و اندونزی و تایوان است.

نزدیک به 900 میلیون حیات وحش محصولات بودند و از نظر قانونی وارد ایالات متحده بین سال های 1979 و 2014. در همان زمان مقامات مصادره 6 میلیون غیر قانونی حیات وحش محصولات. چوب و گونه های گیاهی اختصاص کمتر از نیمی از کل. در سراسر جهان گزارش شده حیات وحش تجارت محصولات تهیه شده از حیوانات وحشی است چهار برابر شد و در همان دوره با توجه به مطالعه دیگری از سال 2018 است.

سالانه افزایش واردات قانونی در طول دوره به طور متوسط بیش از 300,000 حیات وحش موارد. به صورت همزمان وجود افزایش نزدیک به 2100 غیر قانونی اقلام مصادره سالانه است. تجارت غیر قانونی حیات وحش محصولات تخمین زده می شود ارزش دلار به 23 میلیارد دلار با توجه به اجلاس جهانی اقتصاد.

مبارزه با جرم و جنایت حیات وحش

به گفته محققان افزایش کلی در مصادره حیات وحش محصولات مربوط به سخت تر کنترل مرز و همچنین افزایش جهانی شدن است که کاسته سفر و حمل و نقل کالا. بعلاوه, وب تاریک بازار برای حیوانات خانگی عجیب و غریب پدید آمده در سال های اخیر است.

“هنگامی که انواع خاصی از حیوانات در روند به احتمال زیاد توضیح را باید در مد و مواد غذایی روند تقاضای بیشتر برای حیوانات خانگی عجیب و غریب و افزایش علاقه به شکار و در نتیجه غنائم شکار. کاهش تجارت در, فیل, کرگدن, و بزرگ, گربه قطعات در ایالات متحده ممکن است مربوط به کاهش جمعیت این گونه آنها را سخت تر برای به دست آوردن آنها به عنوان اغلب تا پایان در کشورهای آسیایی که در آن تقاضا برای آنها افزایش یافته است. و یا تجارت ممکن است به سادگی آنقدر پیچیده است که آن را هنوز فاش شود می گوید:” اولسن.

در همان زمان این مطالعه ارائه یک الگوی است که می تواند مفید باشد در نبرد جهانی علیه آینده حیات وحش و جنایت.

“ما می توانید ببینید که محصول گروه دچار افزایش فروش حقوقی تجارت نیز به فروش می رسد بیشتر از طریق راههای غیر قانونی. این شامل خرس غنائم صدف و حلزون. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیش بینی نوع از محصولات است که مقامات باید نگه داشتن چشم را برای, می گوید:” اولسن.

این تحقیق به نظر می رسد در بزکوهی. اضافی محققان کمک از دانشگاه کپنهاگ; سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست – جهانی حفاظت نظارت مرکز انگلستان; Fauna & Flora International, UK; و دانشگاه آزاد دولت آفریقای جنوبی.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im