زمستان گرم جادوها بیشتر رایج برای انگلستان

زمستان گرم جادوها در بریتانیا است که در فرکانس و مدت دو تا سه برابر بیش از سال 1878 گزارش دانشمندان است.

در یک تجزیه و تحلیل جدید از تاریخی دمای روزانه اطلاعات دانشمندان مورد بررسی قرار داده از مرکزی انگلستان متوسط (CET) رکورد طولانی ترین در دسترس instrumental رکورد دمای هوا در جهان است.

آنها با تمرکز بر گرم جادوها در طول ماه های زمستان, تعریف شده به عنوان دوره های پایدار از زمان بالا حرارت ثابت آستانه.

“نتایج ما نشان می دهد که ممکن است به تمرکز بر گرم جادوها بالاتر از دمای آستانه خاص حیاتی هستند که برای گونه های فردی و عملکرد اکوسیستم. بنابراین می توان از ارزش مستقیم در حمایت از ما درک و ارزیابی اثرات تغییر آب و هوا می گوید:” منجر نویسنده ساندرا چپمن استاد در دانشگاه وارویک گروه فیزیک.

این نتیجه گیری نه تکیه بر شناسایی و شمارش زمستان گرم جادوها به طور مستقیم اما به جای استفاده از مشاهدات روزانه درجه حرارت نشان می دهد که چگونه احتمال دماهای مختلف تغییر کرده است. با استفاده از یک روش به نام عبور از تئوری به این احتمالات دانشمندان ارائه اطلاعات در حال تغییر رابطه بین فرکانس و مدت و شدت گرم این جادوها.

محققان با تمرکز بر حداکثر درجه حرارت روزانه در ماه دسامبر ، ژانویه و فوریه در مشاهدات از سال 1878. هفته گرم فواصل که بازگشت به طور متوسط هر 5 سال در حال حاضر به طور مداوم بیش از 13 درجه سانتیگراد (55 درجه فارنهایت). در 1850s یک زمستان گرم طلسم به مدت بیش از پنج روز با روزانه حداکثر دمای بالای 12-13 درجه سانتیگراد خواهد به طور معمول حداقل پنج سال دوباره عود کند. امروزه آنها بیشتر رخ می دهد به طور معمول هر چهار سال یا کمتر است.

آب و هوا تنوع است که انتظار می رود به افزایش جهانی آب و هوا گرم و افزایش تمدید گرم جادوها در طول زمستان می تواند تاثیر مهمی بر کشاورزی و پایداری اکوسیستم. اما اکوسیستم هستند یکنواخت حساس به تغییرات در دماهای مختلف. آنها به جای آسیب پذیر به تغییرات اطراف دمای بحرانی آستانه و این آستانه دور ممکن است از توزیع چیست.

“دوره های پایدار از آب و هوای گرم می تواند تاثیر قابل توجهی در بخش کشاورزی و اکوسیستم حتی زمانی که آنها را شامل نمی شکستن رکورد افراط و می گوید:” پروفسور دیوید Stainforth از موسسه تحقیقات گرانتام در مدرسه اقتصاد لندن و علوم سیاسی. “تغییر فرکانس و ویژگی های چنین اتفاقاتی ممکن است قابل توجهی اثرات و این کار جدید نشان می دهد یک رمان و انعطاف پذیر روش برای استنتاج چگونه آنها در حال تغییر است. آن را فراهم می کند با ارزش روش های جدید برای مطالعه کمتر آشکار است عواقب ناشی از تغییر آب و هوا.”

“غیر منتظره ای طولانی از آب و هوای گرم در زمستان می تواند مختل فرآیندهای بیولوژیکی باعث تغییرات در توسعه جمعیت گیاهان و حیوانات در طی بهار” می افزاید: coauthor یوجین مورفی, استاد و علم رهبر اکوسیستم تیم در بریتانیا بررسی قطب جنوب. “این تغییرات می تواند بر تعادل بیولوژیکی که حفظ اکوسیستم و تنوع زیستی جوامع آنها پشتیبانی به طور بالقوه کاهش انعطاف پذیری و ظرفیت برای مقابله با آینده تغییر کند.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله کاربردی هواشناسی و اقلیم شناسی.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de