ویلیام شاتنر می گوید: Captain Kirk داستان این است که “بازی” در ” پیشتازان فضا ببرد

ستاره بازحمت حرکت کردن بازیگر ویلیام شاتنر می گوید: “پیشتازان فضا” شخصیت کاپیتان کرک در داستان “بازی کردن” و این که او هیچ علاقه ای به از سرگیری نقش.

“نه. من فکر می کنم کرک, داستان خیلی خوب بازی کردن در این نقطه” Kirk گفت: یک فن در توییتر خواست که اگر بازیگر را در نظر reprising نقش خود را برای یک سری جدید a la فردا همه دسترسی’ “Star Trek: پیکارد.”

در واقع شاتنر نیست حتی علاقه مند به ظاهر cameo. “من نمی cameos,” او گفت: پس از آن صدای جیر جیر. “این یک اتفاقی بخشی به فروش دی وی دی.”

مرتبط با: 6 ‘Star Trek’ کاپیتان رتبه از بدترین به بهترین

این نشانه یک تغییر از شاتنر قبلی نگرش عموم بیان کرد در سال 2016 است که او می خواهم بازگشت به نقش به عنوان طولانی به عنوان آن را cameo.

“من می خواهم بازی یک کاپیتان کرک کاملا” شاتنر گفت: در آن زمان. “شما را [به] یک شخصیت جالب نیست cameo مانند ‘من اینجا هستم, نیست من جالب است؟’ آن را در حال انجام آن دنیای درون علمی تخیلی. بله شما سن در جهان است. زمان می رود اما زمان خم به عنوان به خوبی. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می تواند انجام دهد.”

Simon Pegg به عنوان Scotty در “پیشتازان فضا: به سوی تاریکی.” (اعتبار تصویر: پارامونت)

به عنوان کاپیتان جدید کرک, Chris Pine, ماجراهای خود را در بوت, Star Trek, سری فیلم ممکن است رزومه در توسعه چهارم فیلم, هر چند شرکت ستاره Simon Pegg که نقش اسکاتی (و نوشت که “پیشتازان فضا فراتر از آن” است که بازیگران برخی از شک و تردید در آن مفهوم است.

“من نمی دانم. واقعیت این است که پیشتازان فضا فیلم را ندارد مارول پول است. آنها را شاید $500 متر در ترین و در حال حاضر در مقیاس آنها به مجموعه خود است $200 m” پگ گفت: GamesRadar. “شما را به سه بار است که به دست آوردن سود. من احساس نمی مانند گذشته یکی… آنها واقعا امکان استفاده از سالگرد 50. این رژیم در آن زمان کاهش یافته است توپ در تبلیغی از فیلم است.”

“و ما از دست داده ایم شتاب. من فکر می کنم از دست دادن آنتون [Yelchin] بود یک ضربه بزرگ به خانواده کوچک ما, و ما شور و شوق برای انجام یکی دیگر ممکن است متاثر شده اند که. بنابراین من نمی دانم” او به این نتیجه رسیدند.

در آخرین گزارش دو “پیشتازان فضا” فیلم در حال حاضر در توسعه است.

در اصل منتشر شده در Newsarama.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im