آیا این عظیم هوا-تصفیه کلاه محافظت در برابر COVID?

حباب سر

به عنوان صاحب نظران نگه داشتن یاد ما coronavirus همه گیر است به احتمال زیاد به تغییر هنجارهای اجتماعی برای مدت زمان طولانی.

در حال حاضر یک کمپین crowdfunding توسط یک استارتاپ به نام VYZR های تست محدودیت از آنچه اعضای عمومی انجام خواهد شد سعی کنید برای محافظت از خود — توسط بازاریابی غول پیکر هوا-تصفیه کلاه ایمنی است که در آن می گوید: فیلتر کردن COVID باعث SARS-CoV-2 ویروس.

خارش بینی

این BioVYZR کلاه, مهر و موم کردن سر پوشنده لباس در پوشش روشن و با استفاده از یک فن برای گردش هوا از طریق یک N95 فیلتر. این شرکت می گوید این در حال حاضر یک نمونه اولیه و یک کلاه ایمنی را اجرا خواهد کرد شما $171.

شایان ذکر است که معلوم نیست چه موثر N95 در جلوگیری از گسترش COVID اگر اجماع رو به رشد است که آنها حداقل تا حدودی مفید است.

تحویل ویژه

همه به طور منظم هشدارها در مورد crowdfunding نیز اعمال می شود به خصوص با VYZR فوق العاده بلند پروازانه تاریخ کشتی از 30 مه تا اوایل حامیان. اما به عنوان جهان سگک تحت فشار از همه گیر بسیاری از آنها آماده برای هر چیزی را امتحان کنید.

برخی از اعضای عمومی در حال حاضر گرفته شده اقدام جدی برای محافظت از خود از coronavirus — حتی پوشیدن hazmat مناسب در هر چند کارشناسان هشدار داده اند که حجیم مناسب موثر نیست بدون آموزش مناسب.

ادامه مطلب: BioVYZR: سرمایه گذاری و تنفس آسان [Indiegogo]

بیشتر در دنده محافظ: ما خواسته کارشناسان این که آیا شما باید پوشیدن Hazmat کت و شلوار در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>