جدید کروناویروس در حفظ و گسترش یا نه ؟ شما باید بدانید که یک تعداد کمی

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش به طور گسترده ای در چین و در سراسر جهان دانشمندان در مسابقه برای درک اینکه چگونه عفونی بیماری است و به پروژه چگونه بسیاری از مردم می تواند به بیمار در هفته آینده و یا ماه.

بیماری شیوع اپیدیولوژی باید یک اصطلاح برای توصیف متوسط تعداد افراد آلوده فرد را گسترش بیماری را در معرض جمعیت: آن است که شناخته شده به عنوان پایه تولید مثل شماره یا R0 (تلفظ “R-جز”). اگر R0 کمتر از یک, وقوع خواهد محو شد. آن است که اگر بیشتر از یک شیوع ادامه خواهد داد. اوایل تخمین محل R0 برای 2019 رمان coronavirus (2019-nCov) در محدوده دو تا سه. برای مقایسه R0 سارس (مربوط coronavirus) بود دو تا چهار تا زمانی که آن را ناشی از شیوع بیماری مرگبار در سال 2003 R0 از سرخک است 12 تا 18.

اما تولید مثل شماره ثابت نیست. به عنوان مثال آن را می توانید تغییر دهید که مردم را تبدیل به ایمنی به پاتوژن و یا رفتار خود را تغییر دهید برای جلوگیری از افراد بیمار. این موثر تولید مثل در شماره جدید کروناویروس است به احتمال زیاد کمتر از برآورد R0—اما هنوز خیلی زود است که پیش بینی زمان وقوع بازی خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im