آیا طبیعت-پرورش بحث تا کنون پایان ؟

پشت در قبل از همه گیر دوران من واقعا به دنبال به جلو به 8 مارس. در آن تاریخ کارل زیمر بود رفتن به یک بحث در مدرسه من Stevens Institute of Technology, در مورد آخرین کتاب او, او را به خنده. برای دهه زیمر گزارش شده در زیست شناسی در نیویورک تایمز و دیگر نشریات و کتاب های 13 تا کنون. مادر خنده می گوید داستان حماسی از تلاش ما برای عمودی راز وراثت و بهبود خودمان را با این دانش است. این کتاب یک کار شگفت انگیزی از تاریخ—زیمر حساب از اوایل روز بهسازی نژادی در ایالات متحده است به خصوص آوردن—به عنوان به خوبی به عنوان دقیق و به روز گزارش CRISPR و پیشرفت های دیگر که اضافه کردن ضرورت به بحث در مورد انسان افزایش. زیمر است یک داستان درگیر کننده-گوی و سیری ناپذیر خبرنگار که به بازدید از دانشمندان در آزمایشگاه های خود را و حتی داوطلبان به یک موضوع. به عنوان یک نتیجه, در حالی که بحث قابل توجه تنوع موجودات ساکن در و در بدن ما او می تواند به شما بگویم که خود bellybutton بنادر باکتری Marimonasنیز یافت می شود در درازگودال ماریانا. به جای کارل مارس 8, بحث در اینجا او در پاسخ سوال در مورد ژنتیک و موضوعات مرتبط. – جان هرگن

هرگن: چگونه شما را تا پایان در علم-نوشتن راکت به هر حال ؟ هیچ تاسف?

زیمر: من احساس فوق العاده خوش شانس به این کار. این بود هر چیزی که من فکر کردم در مورد هر پیش بینی است. من عاشق نوشتن و من عاشق علم است. چند سال از دانشگاه, من یک کار به عنوان یک دستیار کپی سردبیر در مجله علمی کشف. وجود دارد من یک آموزش در مورد چگونه به واقعیت-بررسی و گزارش در علم است. من در آنجا ماند برای ده سال قبل از بیرون رفتن در خود من.

هرگن: چرا تمرکز بر زیست شناسی ؟ هنگامی که شما شروع به از نبود فیزیک حل میشه همه چیز ؟

زیمر: به عنوان یک کاربر خبرنگار در کشفمن تا به حال به نوشتن در مورد تمام انواع چیزهای–نجوم, علوم, فیزیک, فناوری, و غیره. اما من در بر داشت که زیست شناسی بود که همیشه در این زمینه است که موفق به تعجب من بیشتر. تکامل رفته است در چنین دیوانه جهت در گذشته چهار میلیارد سال و ابزارهای زیست شناسان برای مطالعه و بررسی زندگی و رشد فوق العاده قدرتمند در طول چند دهه گذشته است.

هرگن: من گاهی اوقات نگرانی من بیش از حد ميانگين به دانشمندان. آیا شما تا به حال نگرانی شما بیش از حد خوب است ؟

زیمر: به عنوان یک واقعیت-جستجوگر شما یاد بگیرند که هیچ کس باید با توجه به تصویب. زمانی که من در گزارش یک داستان صحبت من با خارج از کارشناسان برای دیدن اگر محققان من نوشتن در مورد واقعا ارائه آنچه آنها ادعا می کنند. و این نیز مهم است به نگه دارید تا با آنچه که دانشمندان علوم اجتماعی و فلاسفه را به می گویند–به دلیل علم اتفاق نمی افتد در یک خلاء و می تواند عواقب خطرناک.

هرگن: چه بزرگترین چیزی که اتفاق افتاده در علم از آنجا که شما شروع به نوشتن در مورد آن ؟

زیمر: توالی DNA. آن همه چیز را تغییر داد از مطالعه از نئاندرتال ها به ردیابی covid-19 بیماری همه گیر.

هرگن: در سال 2009 شما را ترک چت آنلاین نشان می دهد Bloggingheads.tv که در آن ما یک بار صحبت کرد چرا که آن را به یک پلت فرم به خلقت گرایان. باید احساسات خود را در مورد خلقت تکامل در طول دهه گذشته?

زیمر: هیچ. خلقت گرایان انجام داده اند هر گونه علم از آن پس در حالی که زیست شناسی تکاملی است افتاده به جلو در مد دراماتیک.

هرگن: هر زمان که من انتقاد علمی نژادپرستی یا تبعیض مردم با من تماس غیرعلمی عدالت اجتماعی جنگجو. من می دانم که این اتفاق برای شما بیش از حد. چگونه شما مقابله با این افراد است ؟

زیمر: مردم سعی کنید برای منحرف کردن از استدلال ضعیف با متهم ساختن مخالفان خود را خوار بودن.

هرگن: است CRISPR زندگی می کنند تا به آن اعتیاد به مواد مخدره? اگر چنین است آن را به کمک ژن درمانی و در نهایت گرفتن ؟

زیمر: CRISPR در حال حاضر یک عامل اصلی از تحقیقات علمی برای تست چگونه ژن ها کار می کنند و چگونه جهش سلامت تاثیر می گذارد. آن را در حال حاضر به آزمایش های بالینی برای بیماری هایی مانند داسی فقط چند سال پس از اختراع آن. ما هنوز به ببینید که چگونه به خوبی آن را به کار در آن دسته از برنامه های کاربردی. اما بدون شک یکی از مهم ترین پیشرفت در تاریخ زیست شناسی.

هرگن: در زمان من به پایان رسید او را به خندهمن مطمئن نیستم که آیا شما فکر می کنم بهبود ژنتیکی انسان امکان پذیر است یا مطلوب است. می تواند شما را روشن?

زیمر: من فکر می کنم هر کسی که وانمود به یک پاسخ ساده اشتباه است. پاسخ بستگی دارد نه تنها بر پیچیدگی زیست شناسی بلکه در آنچه ما واقعا می خواهید از بهبود ژنتیکی. ما در حال حاضر انجام بهبود ژنتیکی زمانی که والدین با بیماری هانتینگتون انتخاب جنین های IVF بدون جهش. اما من شک و تردید است که هر گونه دستکاری را تحت تاثیر قرار, می گویند هوش–قطعا بیش از آنچه شایسته آموزش و پرورش و سالم در دوران کودکی می تواند ارائه دهد.

هرگن: وجود خواهد داشت هر گونه بیشتر انقلاب در درک ما از وراثت?

زیمر: آن را نمی ممکن است به پیش بینی انقلاب که نیست اتفاق افتاده است. اما من فکر می کنم که دانشمندان زیادی یاد بگیرند در مورد چگونگی تغییرات اپی ژنتیک انجام می شود را از طریق نسل–اگر نه در انسان و سپس در سایر حیوانات و گیاهان است.

هرگن: ما دانش بود پس از تکمیل آن طبیعت/پرورش بحث در نهایت به پایان می رسد ؟

زیمر: من نمی توانم حکومت آن را, اما آن را نمی خواهد بود آسان است. آن را نسبتا آسان به مطالعه و بررسی چگونگی ژن تاثیر تنوع اما محیط بسیار گسترده و پیچیده آن را نمی ممکن است ارسال به آزمایش های ساده با نتایج روشن. هنوز هم وجود دارد برخی از بسیار چشمگیر آزمایش های که در حال دست و پنجه نرم کردن با این چالش است.

هرگن: در حال رادیکال زندگی, فرمت, و احتمالا جاودانگی امکان پذیر است ؟

زیمر: من هم نفس من. پیری ناشی از عوامل بسیاری است که آن را سخت برای دیدن هر چه ساده مداخله می توانید آن را تغییر اندازه. جاودانگی فقط بیولوژیکی به نظر می رسد احمقانه به من.

هرگن: من نمی تواند مقاومت در برابر پرسیدن: چه چیزی شما فکر می کنم ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس?

زیمر: یک فاجعه است.

مطالعه بیشتر:

شد داروین اشتباه است ؟

چگونه می تواند ما را در جلوگیری از گسترش علمی نژادپرستی?

باید تحقیقات در مسابقه و IQ ممنوع شود?

مشکل من با “تابو” رفتاری ژنتیک? علم بدبو!

تلاش برای هوش ژن معلوم بیشتر مشکوک نتایج

باید محققان واقعا کشف هر ژن برای رفتار ،

دفاع از استفان جی گولد جنگ صلیبی علیه بیولوژیکی جبر

داروین بود جنسیتی هستند و بنابراین بسیاری از دانشمندان مدرن

آیا زنان می خواهند چه جایگاهی دارد ؟

مهندس گوگل برای اخراج جنسیتی یادداشت نیست یک قهرمان

همچنین نگاه کنید من, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند وهمچنین در دسترس به عنوان یک Kindle e-book و کتاب جلد کاغذی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>