اجتماعی را گسترش فاصله تا اواسط 2021?

در غیاب یک COVID-19 واکسن اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند تا اواسط سال 2021 بر اساس یک مطالعه جدید.

محتاط اندازه گیری رویکرد به آرامش COVID-19 محدودیت حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه و پشتیبانی از سرویس های بهداشتی کارشناسان می گویند.

محققان با استفاده از یک مدل ریاضی دقیق کالیبره شده علیه داده ها در سن توزیع موارد و همچنین تغییر اعداد از کسانی که در بیمارستان بستری و در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری به هوا هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تاثیر بیماری به عنوان مستند اقدامات استراحت.

محققان دریافتند که مهم آرامش اجتماعی فاصله اقدامات می تواند منجر به سریع تجدید حیات COVID-19 بیماری است. چنین ملاحظه دوم اپیدمی می تواند موج پایمال کردن سلامت سیستم آنها می گویند. در تمام در نظر گرفته سن-محافظ مبتنی بر استراتژی های آنها پیش بینی شده جدی تقاضا در مراقبت بحرانی منابع در طول دوره این بیماری همه گیر.

در مقابل از سرگیری و انتشار دقیق اقدامات منطقه ای بر اساس, بر اساس ICU اشغال تخت در نتیجه در یک اپیدمی دم تا نیمه دوم سال 2021 اما تضمین حفاظت و سلامت و بهداشت کارگران خدمات.

برای این مطالعه محققان با شبیه سازی یک انتخاب سناریو به بررسی اثرات روش های مختلف برای رسیدن به آرامش اجتماعی فاصله اقدامات شروع در ماه مه سال 2020 و ارزیابی تاثیر در برآورد تعداد بیماران نیاز به بستری و مراقبت های ویژه درمان و مرگ و میر به عنوان کلید و مقدار از نگرانی.

آینده استراتژی های مورد بررسی شامل: تاثیر کاهش پایبندی با lockdown قوانین جاری محافظ از سالمند در گروه سنی در حالی که آرامش بخش اقدامات برای اعضای جوان جمعیت; و کاربرد دقیق اجتماعی فاصله با استفاده از اقدامات مبتنی بر منطقه بوجود آمد که نزدیک به ICU بیمارستان ظرفیت.

“مدل ما پیش بینی کرد که اگر قابل توجهی آرامش اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده در مارس انگلستان را تجربه سریع تجدید حیات COVID-19 و خدمات سلامت خواهد بود غرق دوم اپیدمی موج می گوید:” مت Keeling استاد در دانشگاه وارویک و مدیر زیمان موسسه سیستم های زیست شناسی و بیماری های عفونی اپیدمیولوژی پژوهش است.

“برای جلوگیری از این موج دوم ما نیاز به استراتژی است که در آن اجتماعی فاصله اقدامات آرام به آرامی یا به تدریج در سراسر کل جمعیت یا با هدف قرار دادن مناطق مختلف و یا گروه سنی ، در نهایت این سناریو که کاهش مرگ و میر ناشی از COVID-19 نیاز به استفاده طولانی مدت اجتماعی فاصله تا واکسن می تواند تحویل داده است.”

“ما در حال کار دور ساعت برای درک الگوهای پیچیده از گسترش و پیدا کردن راه هایی که در آن زندگی می توانید گام به عقب به سمت نرمال و بدون به خطر انداختن زندگی” می افزاید: Michael Tildesley استاد در دانشگاه وارویک.

“این COVID-19 همه گیر است بزرگترین رویداد که ما شده اند درگیر در حرفه ما و ما مشتاق به انجام هر کاری است که ما می توانیم برای کمک به ارائه مشاوره است که کمک خواهد کرد که برای کنترل گسترش بیماری و برای حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه است.”

این تحقیق همچنین فراهم می کند و شواهدی در حمایت از این مستند اقدامات دولت بریتانیا معرفی شده در اواخر ماه مارس به منظور کنترل رشد اپیدمی, محققان می گویند.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>