ضبط خواهد شد-تنظیم فضانورد ناسا کریستینا کخ بود 1st زن در ماه ؟

ناسا فضانورد کریستینا کخ فقط صرف 11 سال در مدار زمین و از او می خواهم خوش سفر بسیار دوردست.

این آژانس فضایی آمریکا در حال کار برای زمین دو فضانورد حداقل یکی از آنها خواهد بود یک زن بر روی سطح ماه تا سال 2024به عنوان کارگردان در سال گذشته توسط معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس. ناسا هنوز انتخاب این دو spaceflyers اما کخ گفت که او قطعا می خواهم به تماس پاسخ دهید اگر نام او آمد.

“البته من و یا هر کسی در ما [فضانورد] دفتر افتخار خواهد بود فراتر از اندازه به یک بخشی از این ماموریت” کخ گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه (فوریه. 12). “هر یک از ما خواهد بود آماده و مفتخر به پذیرش این ماموریت اگر آن را به ما ارائه شده.”

عکس: فضانورد کریستینا کخ به زمین بازگشت و پس از ثبت spaceflight

کخ آمد به زمین پنج شنبه گذشته (فوریه. 6) بسته بندی تا یک تاریخی 328 روز ماموریت ایستگاه فضایی بین المللی. هیچ زنی تا به حال در خدمت سرنشین در مدار آزمایشگاه برای یک دیگر پیوسته از روی لئامت دادن و کخ ماموریت آمد فقط 12 روز خجالتی آمریکایی تک spaceflight رکورد که اسکات کلی مجموعه در سال 2016.

این طولانی-مدت ماموریت طراحی شده برای کمک به ناسا و بین المللی بشر-spaceflight جامعه آماده شدن برای سفر به اعماق فضا, مقصد, به خصوص مریخ است که در شش تا نه ماه سوار به دور از زمین با استفاده از زمان پیشرانش تکنولوژی.

ناسا با هدف قرار دادن چکمه بر روی سیاره سرخ مدتی در 2030s و آژانس, برنامه ای برای استفاده از ماه به عنوان یک steppingstone که در سفر حماسی. این 2024 قمری فرود است که بخشی از ناسا آرتمیس برنامه از ماه اکتشاف طراحی شده است برای پیشبرد این چشم انداز بلند مدت.

در واقع آرتمیس با هدف ایجاد یک پایدار حضور انسان و در اطراف ماه اواخر 2020s های مختلف هدف از پرچم-و-ردپای رویکرد برنامه آپولو. این کار به نوبه خود قادر خواهد ساخت که جهش بزرگ به مریخ, ناسا گفته اند.

“این است که قطعا یک زمان بسیار هیجان انگیز به بخشی از ناسا, خانواده, زمانی که ما به دنبال بازگشت به ماه برای رفتن در راه های مختلف برای رفتن به ماندن را به رفتن برای همه و همه” کخ گفت. “این یک امتیاز به اینجا در این زمان است.”

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su