خواهد COVID-19 ما را بیشتر سوسیالیستی?

ماه گذشته ابدیت در COVID-19 من زیاده روی در برخی از افکار واهی و پوچ. من پیش بینی کرد که این ویروس می تواند منجر به تجدید حیات progressivism که در آن ایالات متحده حرکت می کند به دور از نظامی گری و درنده سرمایه داری و نسبت به سبزتر بیشتر سوسیالیستی سبک حکومت. سیستم من در ذهن خواهد بود به طور کامل دموکراتیک بر خلاف چین و آن را نمی خواهد لغو سرمایه داری که حتی چین را در آغوش دارد. این امر به سادگی را بیشتر به کسانی که به آن نیاز دارید و بیشتر از کسانی که نمی. من می خواهم به نگاهی به نزدیک در این امکان که یک دسته از صاحب نظران مورد بررسی قرار گیرد.

این بیماری همه گیر است “گسترش طیف قابل تصور آتی سیاسی و امکانات” روزنامه نگار اریک Levitz می نویسد در مجله نیویورک. “و برخی از کسانی که امکانات شده اند یک چشم برای درد سوسیالیست’ چشم.” این ویروس دارای اعتبار هسته سوسیالیستی شعار که ما همه وابسته به یکدیگر است. “هنگامی که یک ملت فاقد بهداشت عمومی زیرساخت های لازم برای مهار یک بیماری عفونی بهداشت عمومی از همه ملت است تضعیف” Levitz می گوید. “اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی توانیم به ماندن خانه از محل کار و یا دسترسی به مراقبت های پزشکی که بیمار هستند که به خوبی از همه آمریکایی ها به خطر انداخته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان Levitz اشاره پیوست دموکرات ها در عبور از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون 2 تریلیون دلار رفاه عمومی و بهداشت و درمان برنامه. “Coronavirus بحران را فراهم می کند یادآوری زنده که دولت کاملا قادر به پناه ترکیبات آن از بازار بی رحمی,” Levitz می گوید. سوال این است که آیا این کمک های دولتی خواهد شد به طور موقت یا پایدار.

نوشتن برای شوهر آیندهاقتصاددان سیمون Mair استدلال می کند که Sars-Cov-2 در معرض محدودیت های رایگان-بازار سرمایه داری. این ایدئولوژی است که برگزار می شود نوسان در ایالات متحده آمریکا و انگلستان از زمان ریگان و تاچر رژیم مبتنی بر دو فرض است. اول Mair توضیح می دهد که بازار “ارائه یک کیفیت خوب از زندگی پس از آن باید حفظ شود.” دوم بازار “همیشه بازگشت به حالت عادی پس از مدت کوتاه از بحران است.” COVID-19 تضعیف شده است این باورها.

Mair امیدوار است که رای دهندگان و سیاستمداران را قبول کند که نیازهای اساسی انسان نباید “موضوع را به هوی و هوس از بازار است.” از این رو دولت باید اطمینان حاصل شود که همه شهروندان کافی غذا و مسکن و بهداشت و درمان و انرژی و غیره. “خطرات وجود دارد به این رویکرد–ما باید مراقب باشید برای جلوگیری از استبداد,” Mair اخطار می دهد. “اما به خوبی انجام می شود این ممکن است بهترین امید ما در برابر افراطی COVID-19 شیوع. یک دولت قوی قادر به مارشال منابع برای حفاظت از وظایف اصلی اقتصاد و جامعه است.”

COVID-19 همچنین می تواند ترویج grass-roots سوسیالیسم و یا چه Mair خواستار “کمک های متقابل” است که در آن مردم “سازماندهی حمایت و مراقبت از درون جوامع خود را” برای کمک به مردم نیازمند. Mair اشاره می کند که سازمان های محلی کمک به غلبه بر 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا. “ما می توانیم این را به عنوان یک شکست دولت پاسخ” Mair می گوید. “یا ما می توانیم آن را به عنوان یک عملگرا دلسوز اجتماعی در واکنش به یک اتفاق می افتند بحران است.”

در مصاحبه ای در رهگیرینویسنده/فعال نائومی کلاین ادعا میکند که این بیماری همه گیر “است تخمگذار لخت شدید بی عدالتی و نابرابری اقتصادی ما و نظام اجتماعی.” با توجه به کلاین این بحران نشان می دهد که نیاز فوری به صورت رایگان, جهانی, بهداشت و درمان و سبز جدید معامله پرداخت می شود با افزایش مالیات بر افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ.

اما در حالی که این مفسران معتقدند که ما باید shift چپ آنها با اعتماد به نفس است که ما خواهد شد. فقط به عنوان من نگران اخیرا که همه گیر ممکن است جهان را بیشتر بی رحمانه و ناعادلانه به طوری که برخی از نویسندگان نقل قول شده در بالا. نائومی کلاین اذعان دارد که سوسیالیسم هنوز هم سخت به فروش در ایالات متحده, و, که ما ممکن است “یکباره عقب تر وحشیانه برنده طول می کشد تمام سیستم” به عنوان یک نتیجه از Sars-Cov-2.

اریک Levitz به طور مشابه هشدار می دهد که اگر coronavirus “ارائه شده است علت bullishness دموکراتیک سوسیالیسم آن را ارائه حداقل به همان اندازه دلیلی برای این باور که آینده متعلق به tribalistic بربریت است.” شمال کشورهای اروپایی نادیده گرفته و درخواست برای تجهیزات پزشکی و کمک های دیگر از ایتالیا Levitz اشاره می کند و در ایالات متحده مراقبت در عمل مانع مهاجران مستند نشده که تشکیل 5 درصد از نیروی کار است.

سیمون Mair هم ترس تبار به “بربریت است.” پس از دوره فعلی از بالا صرف او می گوید: دولت ها ممکن است محدود کردن یا از بین بردن پایه خدمات عمومی است. سخت است “ریاضت” اقدامات می تواند منجر به “فروپاشی دولت و جامعه رفاه سیستم است.” در این سناریو “کسب و کار موفق و کارگران گرسنگی از آنجا که هیچ مکانیزم های در محل برای محافظت از آنها را از واقعیت های خشن از بازار است. بیمارستان ها پشتیبانی نمی شود با اقدامات فوق العاده و پس از غرق می شوند. مردم می میرند.”

من ترجیح می دهم اخیر تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز خبرنگار دونالد مک نیل (یکی از مورد علاقه من استادان زمانی که من در مدرسه روزنامه نگاری در اوایل دهه 1980). پس از جدی نمای کلی از چگونه از آن دشوار خواهد بود برای پیروز شدن بر Sars-Cov-2, MacNeil به پایان می رسد در یک شادمان نکته اشاره کرد که ایالات متحده به تصویب رسید سوسیالیستی سیاست های پس از جنگ جهانی اول و دوم. “جامعه و درآمد بیشتر شد برابر” مک نیل می نویسد. “بودجه ایجاد شده برای جانبازان و زنان بیوه’ حقوق بازنشستگی منجر به امنیت اجتماعی شبکه اقدامات مانند G. I. بیل و V. A. وام مسکن تصویب شد, اتحادیه های قوی تر و مزایای مالیاتی برای ثروتمندان پژمرده.”

MacNeil اضافه می کند که اگر دانشمندان در تولید واکسن موثر و درمان برای coronavirus “بسیاری از آمریکایی ها ممکن است کمتر مشکوک از طب مرسوم و پذیرش بیشتر از علم به طور کلی–از جمله تغییر آب و هوا… آبی آسمان که میدرخشید بالاتر از شهرهای آمریکا در طول این مستند عصر حتی می تواند تبدیل به دائمی است.” بله برای ما شکوفا ما باید مهربانتر به طبیعت به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از دیگر. بیایید این آرزوها برای یک دنیای بهتر می پیوندند.

مطالعه بیشتر:

خوش بینی در زمان تاریک

آیا کنگره از وجودی ترس کمک تهمت?

Coronavirus و جناح راست پست مدرنیسم

بیماری همه گیر می دهد بینش پژوه به Botched COVID-19 پاسخ

مراقبه در طول طاعون

شورش علیه غنی

چگونه ما می تواند جلوگیری از آب و هوا آخرالزمان

متا پست: هرگن پست در فقر و دیگر مشکلات اجتماعی

همچنین نگاه کنید من, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net