خواهد COVID-19 اخلال در انتخابات روز 2020?

هیچ. ما انتخابات برگزار شد در طول جنگ و در طول جنگ جهانی اول با وجود شرایط پس وجود هر گونه سابقه برای این. برخی از دولت های محلی و انتخابات به تعویق افتاده اند اما.

قانون اساسی و تقسیم قدرت بر انتخابات ملی بین دولت و کنگره و ماده 2 قانون اساسی می گویند که کنگره می تواند مجموعه های مختلف در روز انتخابات اگر آن را انتخاب.

اگر کنگره به تعویق انداختن انتخابات به طوری که هیچ یک واجد شرایط به رئیس جمهور که رئیس جمهور فعلی را منقضی می شود در کنگره کند و با اقتدار به انتخاب یک رئیس جمهور. بنابراین قدرت نهفته است با کنگره برای انتخاب تاریخ برای به تعویق افتاد انتخابات و یا حتی عمل خود را اگر انتخابات برگزار می شود قبل از ژانویه آینده.

موضوع دیگر این است که قانون اساسی باعث می شود هیچ اشاره ای به هر ریاست جمهوری اقتدار به تاثیر زمان و یا انجام یک انتخابات ملی. جو بایدن است طبعا نگران آن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به دنبال برای به تاخیر انداختن انتخابات اما آن سخت است برای پیدا کردن در قانون اساسی هر گونه پایه و اساس جمهور تهمت به انجام این کار.

شما را به خواندن بسیار قوی ضمنی ملی برق اضطراری به ماده 2 به می گویند که رئیس جمهور هر گونه اقتدار در همه.

از سوی دیگر قانون اساسی بسیار روشن است, هر دو در ماده 2 و در 20 متمم که کنگره مسئولیت برای انتخاب زمان انتخابات و برای ایجاد آنچه که باید انجام شود اگر هر انتخابات برگزار نمی شود.

راه برگزاری انتخابات مانده است تا به ایالات متحده, و آنها می تواند به تغییر رای-با-روش پست اگر آن را مانند به نظر می رسد در نظرسنجی رای گیری نخواهد بود عملی است. آنها باید شروع به آماده شدن برای این بعد از اواسط تابستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>