را آمریکایی ها مایل به نصب COVID-19 نرم افزار ردیابی?

نقش تکنولوژی در ردیابی گسترش COVID-19 همچنان به گسترش همراه با تلاش جهانی برای صاف و منحنی وارد در راه حل. اما برخی از سوال اگر تکنولوژی را بیش از حد در ما نگه داشتن امن است.

بسیاری از مشتری جلب کردن برنامه های ردیابی به عنوان موفق و بحرانی ناشی از جزر و مد در کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و اسرائیل است. چنین مبتنی بر تلفن نرم افزار ردیابی کاربران’ علائم و/یا مکان برای کمک به شناسایی و هشدار به افرادی که در تماس با کسانی که آلوده می شوند و برای کمک به اجرای خود-قرنطینه قوانین.

با استناد به یک تخلف از قانون اساسی و حقوق و آزادی رهبران در ایالات متحده تا کنون مردد به اتخاذ چنین رویکردهای فنی اما که ممکن است در مورد تغییر.

اپل و گوگل ایجاد وزوز با های اخیر خود اعلام جدید بلوتوث و قابلیت های تخصصی برای coronavirus پیگیری ظرفیت استفاده می شود که در همکاری با مقامات بهداشت عمومی. در یک ورید مشابه MIT گزارش دادند که خود را ردیابی نرم افزار به دست آوردن کشش با دولت های ایالتی و محلی.

یا نه مردم می خواهد به نصب چنین برنامه باقی می ماند عمیق تر سوال.

نگه داشتن این برنامه از اجباری بودن مهم است که برای حفاظت از آزادی های مدنی. در عین حال برای این نرم افزار به موثر ترین بخش قابل توجهی از جمعیت باید آنها را اتخاذ.

این ممکن است دشوار برای رسیدن به در یک محیط که در آن مردم به طور فزاینده ای leery از شرکت ها و دولت ردیابی هر حرکت خود را. یک 2018 مطالعه نشان می دهد 67 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده در حال آماده سختگیرانه تر برای حفظ حریم خصوصی داده ها و مقررات مانند ژنرال حفاظت از داده ها و مقررات در اتحادیه اروپا است. و 73 درصد گفت: نگرانی های خود را بیش از اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی افزایش دادند.

در حالی که مقامات در مکان هایی مانند هنگ کنگ و اسرائیل اجرا شده اند اجباری نظارت ایالات متحده است و نه تحمیل شده از جمله اقدامات است. آمریکایی ها انتظار می رود به یک انتخاب در مورد اینکه آیا برای نصب coronavirus برنامه های ردیابی خواهد شد اما این تمایل به انتخاب سازش خود را به سلامت ؟

اما چه می شود اگر وجود دارد راه هایی برای تشویق coronavirus پیگیری برنامه تصویب ؟

در اوایل ماه آوریل به عنوان یک استاد ارتباطات در دانشگاه زوریخ (Eszter Hargittai) و یک محقق امنیت و حریم خصوصی در تحقیقات مایکروسافت (الیسا M. Redmiles) ما بررسی 1,374 بزرگسالان در سراسر ایالات متحده آمریکا در مورد تمایل خود را برای نصب یک coronavirus برنامه ردیابی. دو سوم از آمریکایی گزارش داد که آنها مایل به نصب یک نرم افزار است که کمک خواهد کرد که سرعت گسترش ویروس و کاهش مستند دوره حتی در صورتی که برنامه را جمع آوری اطلاعات در مورد محل سکونت خود داده و سلامت.

مردم که مراکز کنترل بیماری را شناسایی کرده است به عنوان خطر بالاتر کسانی که جوان تر هستند و کسانی که بیشتر به فن آوری زرنگ و دانا تر بودند به احتمال زیاد مایل به نصب چنین برنامه. کسانی که با سطوح مختلف آموزش و پرورش, جنس نژادها و درآمد تمام شد به همان اندازه به احتمال زیاد مایل به نصب کنید.

عنوان

نادر در به طور فزاینده ای حزبی کشور ما بررسی نشان داد که آمریکایی ها در سراسر سیاسی راهرو متحد در تمایل خود را برای نصب coronavirus برنامه ردیابی. بسیاری از جمهوری خواهان و دموکرات ها که مایل به نصب چنین برنامه داری غیر قابل تشخیص: 62 درصد در میان دموکرات ها 61 درصد در میان جمهوری خواهان.

ما در بر داشت تنوع قابل توجهی در تمایل به نصب چنین برنامه بسته شد که توزیع آن است. مردم در مطالعه ما می توانید انتخاب کنید به عنوان بسیاری از توزیع کنندگان به عنوان آنها آرزو و در عین حال بیش از نیمی از برداشت بیش از یکی ممکن است ارائه. این نشان می دهد که که ارائه یا تشویق استفاده از coronavirus برنامه ممکن است یک عامل مهم در جذب.

بیشتر آمریکایی ها مایل به نصب یک coronavirus پیگیری برنامه های ارائه شده توسط آژانس بهداشت عمومی مانند سی دی یا توسط خود بیمه بهداشت و درمان ارائه دهنده از یک توزیع شده توسط دولت فدرال یا دولت های محلی خود به طور کلی و بدون مشخصات به عنوان توزیع کننده ،

عنوان

فقط بیش از یک سوم از آمریکایی ها مایل به نصب چنین برنامه آن است که اگر ارائه شده توسط بهداشت عمومی سازمان مانند CDC. سیزده درصد مایل به نصب یک coronavirus برنامه ردیابی فقط اگر آن را از جمله بهداشت عمومی سازمان است.

اما آمریکایی ها حداقل مایل به نصب نرم افزار از این منابع. ردیابی برنامه های کاربردی توزیع شده توسط دانشگاه ها و گروه های بین المللی را تشکیل می دهند بیش از نیمی از کسانی که در حال حاضر در دسترس است. تنها 11 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر برای نصب چنین برنامه اگر اصلی دانشگاه دولتی در دولت خود توزیع آن در حالی که 9 درصد مایل به نصب یک نرم افزار ارائه شده توسط یک سازمان بین المللی مانند سازمان ملل متحد و یا سازمان بهداشت جهانی.

این تنوع گسترده ای در مردم اولویت برای ارائه دهندگان برنامه نشان می دهد که بازار باید با ارائه برنامه های متعدد از ارائه دهندگان مختلف است که می تواند درخواست تجدید نظر به افراد مختلف تنظیمات.

ضروری است که این توزیع کنندگان تشکیل یک ائتلاف برای به اشتراک گذاشتن پایه فناوری اطلاعات قوام و حفظ حریم خصوصی, و همکاری به حداکثر رساندن تعداد افرادی که اتخاذ این برنامه ها و در نتیجه سلامت عمومی قدرت.

مردم به درستی نگران خطرات حفظ حریم خصوصی از برنامه های که در مسیر فعالیت های خود را داده است که قرار گرفتن در معرض چنین می تواند منجر به خطرات قابل توجهی است. اطمینان حاصل کرد که چندین نرم افزار مختلف در دسترس هستند را اجازه می دهد مصرف کنندگان استقلال برای انتخاب یک برنامه است که جمع آوری داده ها تنها آنها راحت هستند ،

متنوع و در عین حال همکاری بازار از coronavirus نرم افزار اجازه خواهد داد که مردم برای شناسایی یک برنامه است که به بهترین وجه مناسب نیازهای خود و سطح داده های راحتی در حالی که حمایت از بهداشت عمومی به اهداف خود.

در نهایت این تحقیقات نشان می دهد وجود دارد این است که هیچ یک از معتبر ارائه دهنده که از همه آمریکایی ها خواهد بود مایل به نصب یک coronavirus برنامه. CDC که با توجه به مطالعه ما این است که بیشتر مورد اعتماد برای توزیع coronavirus برنامه ردیابی به نظر می رسد نزدیک است.

آمریکایی ها تمایلی به نصب چنین برنامه نیاز به سرعت تصمیم بگیرد که آیا رزرو خود را به ارزش خطر تر زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>