چرا شما با داشتن freaky به رویاهای طول COVID-19

اگر شما در حال تجربه غیر معمول و یا رویاهای ترسناک در طول COVID-19 همه گیر وجود دارد راه ساده برای یک خواب شب بهتر می گوید: متخصص مغز و اعصاب پاتریک مک نامارا.

در طول COVID-19 گیر برخی از اعتراف به خزنده به رختخواب در یک ساعت زودتر در حالی که دیگران باید خود را در حال اجرا در فقط چند ساعت قبل از خواب به نگه دارید تا با کار و مسئولیت های شخصی.

این که آیا شما در حال گرفتن یک هشت ساعت کامل یا شناور برای چرت زدن سریع بسیاری از مردم گزارش تکان دهنده جور در خواب خود را مختل عجیب و غریب, آمار و ارقام, مکان های غیر معمول و یا ترسناک حالات است که به نظر می رسد در رویاهای خود را.

در اینجا McNamara, دانشیار مغز و اعصاب در دانشگاه بوستون دانشکده پزشکی و VA New England بهداشت و درمان سیستم حفاری به چه بیماری همه گیر کوروناویروس تحت تاثیر رویاهای ما. او همچنین توضیح می دهد که آنچه که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از حتی شدید ترین آنهایی که از تاثیر منفی ما برنامه خواب و رفاه:

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>