چرا شما باید تسلط مایکروسافت اکسل یک اولویت در سال 2020

چند برنامه های نرم افزاری هستند همه جا بیشتر از مایکروسافت اکسل در محیط مدرن. در ابتدا منتشر شد و در سال 1987 به عنوان یک refreshingly بصری و جهانی گسترده پلت فرم اکسل رفته از طریق تجدید چندگانه است که باید به شدت بهبود عملکرد آن و دامنه شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک دفتر و یا محل کار در هر صنعت است که تکیه می کند این ابزار در برخی از ظرفیت.

و آن را نه فقط در دفتر مدرن است که مایکروسافت اکسل است به دست آورده شهرت خود را به عنوان یک عدد-خرد نیروگاه. افراد اعم از مترجمان آزاد به کارآفرینان تکنولوژی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای متکی به اکسل به منظور مدیریت امور مالی شخصی, ساخت, طرح کسب و کار, آهنگ, سرمایه گذاری, و بیشتر—و اگر چه تعداد بی شماری از مقلدان و رقابت سیستم عامل منتشر شده در اکسل به پی هیچ یک موفق به انجام در همان سطح.

با توجه اکسل جهانی, رسیدن, شما به احتمال زیاد حداقل تفننی با این برنامه در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای خود را یا در یک سنتی در محیط اداری و یا در راحتی از خانه خود را. اما شما نیز به احتمال زیاد تنها خراش سطح از آنچه این فوق العاده قدرتمند برنامه می توانید انجام دهید و اگر شما می خواهید به رقابت در به طور فزاینده ای داده محور جهان, در حالی که همچنین ساده خود را در خانه و گردش کار آن زمان را به خود مهارت های اکسل به سطح بعدی.

با حق بیمه A to Z اکسل مایکروسافت بسته نرم افزاری Ft. آلن Jarvis & Chris Dutton, شما قادر خواهید بود به سرعت تبدیل خود را از اجرا از آسیاب اکسل تازه کار را کامل نرم افزار—از طریق آموزش است که کمک خواهد کرد که شما اقامت سازماندهی راه اندازی یک کسب و کار, توسعه حرفه ای خود را و خیلی بیشتر.

در اینجا تنها برخی از مزایای شما می توانید از قادر بودن به استفاده از بیشتر عناصر پیشرفته از مایکروسافت اکسل با استفاده از این آموزش:

1. آمار اهداف شخصی خود – اکسل را بی نظیر سازمانی و گردش کار مناسب برای تنظیم و هدف قرار دادن هر دو کوتاه مدت و اهداف بلند مدت به لطف یک سری از قدرتمند صفحات گسترده و نمودار است که به شما کمک خواهد کرد تجسم و ساده برنامه های خود را برای آینده است.

2. شروع یک کسب و کار تبدیل این ایده به یک کسب و کار سودآور نیاز به این نوع از تجزیه و تحلیل داده ها و سازمان است که تنها در اکسل ارائه می دهند و با آموزش مناسب شما به سرعت یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد همه چیز از جزئیات برنامه های مالی به کارکنان payman با کلیک یک دکمه.

3. ساخت پیشرفته تقویم آنلاین و مبتنی بر برنامه تقویم خوب وقتی که می آید به برنامه ریزی برای ساده رویدادهای اما اکسل به شما اجازه می دهد خود را شخصی و خانوادگی برنامه ریزی به سطح بعدی از طریق یک سری از ابزار است که آن را آسان برای ساخت فوق العاده خاص و رنگی تقویم است که شما برنامه ریزی پرداخت, بازی, سفر و بیشتر مانند یک واقعی pro.

4. پیگیری هزینه – قادر بودن به درستی پیگیری انواع هزینه های است که از اهمیت زیادی برخوردار است اگر شما می خواهید برای اجرای یک خانواده و یا یک کسب و کار موفق و اکسل را مجموعهای از آماده به استفاده از ابزارهای مالی و بصری ایدز گرفتن سردرد از این بدنام فرایند خسته کننده.

با ده دوره و بیش از 30 ساعت از آسان به دنبال آموزش به رهبری دو دارای امتیاز بالا مدرسان حق بیمه A to Z اکسل مایکروسافت بسته نرم افزاری به شما کمک خواهد کرد انجام تمام این و خیلی بیشتر از طریق آموزش است که شما از طریق پیاده همه چیز را از اصول مطلق پلت فرم به آن پیشرفته ترین عناصر و کلاهبرداری.

شما باید دسترسی نامحدود به دوره های آموزشی که به شما آموزش چگونه به لبریز بهره وری خود را ساخت نمودار پای که می تواند ساده داده های پیچیده استفاده از PivotTables به منظور انجام محاسبات پیشرفته استفاده شده توسط حرفه ای مالی و خیلی بیشتر.

اگر شما در حال حاضر باید یک درک کلی از اکسل پایه توابع و ابزارهای آن را آسان به جست و خیز پیش رو به پیشرفته تر از ماژول های که پوشش موضوعات اعم از ماکرو ها و VBA برنامه نویسی به PivotCharts و حسابداری مالیاتی و وجود دارد مقدار زیادی از نمونه های دنیای واقعی برای کمک به شما در طول راه.

اگر شما برای حل و فصل فقط یک سطح به سطح درک اکسل, شما از دست رفته ، حق بیمه A to Z اکسل مایکروسافت بسته نرم افزاری Ft. آلن Jarvis & Chris Dutton را به نوبه خود شما را به یک سازمان داده جادوگر از طریق نزدیک به 800 درس از آموزش دقیق و کل بسته نرم افزاری است که در حال حاضر در دسترس برای تنها $39.99—بیش از 95% خود را با قیمت معمول.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>