چرا شما باید در نظر تبدیل شدن به یک تحلیلگر داده های این سال — و چگونه برای شروع

بشریت شده است و با استفاده از تصاویری برای درک داده ها برای قرن ها از 17 قرن نقشه به اختراع نمودار پای در اوایل 1800s. چارلز Minard نقشه از ناپلئون مبارزات انتخاباتی روسیه در سال 1812 به تصویر می کشد به اندازه ارتش ناپلئون مسیر خود عقب نشینی از مسکو و روابط است که اطلاعات مربوط به دما و زمان ترازو برای پیچیده تر درک درستی از این رویداد. حتی در سال 1812 داده و ارائه واضح و روشن از آن مهم بود.

امروز در جهان فناوری اطلاعات, بدست بزرگتر و مفید تر نتیجه ساخت آن را حتی بیشتر ضروری برای ایجاد دسترسی تصاویری. تجزیه و تحلیل داده های یک جزء ضروری از کسب و کار هدایت تصمیم گیری های سازمانی. برخی از تصمیمات کسب و کار ممکن است در یک قوز اما تقریبا همه موفق تصمیم گیری مبتنی بر داده است. کسب و کار با استفاده از داده ها در تحقیقات بازار, تحقیقات محصول, موقعیت, مشتری, بررسی, تجزیه و تحلیل احساسات و خیلی بیشتر ساخت صالح داده های تحلیلگران برخی از مهم ترین افراد در کسب و کار امروز است.

فراتر از تجزیه به همان اندازه مهم است. مغز انسان نیاز به کمک برای شناسایی الگوها و روندهای — صفحات گسترده نیست کاملا آن را قطع. حتی اگر یک تحلیلگر داده می تواند به جلو و بینش از یک صفحه گسترده ارتباط آن بینش به دیگران است به طور قابل توجهی سخت تر و بدون روشن تصویری. تند کردن اعداد به یک تصمیم ساز شما را در هر نقطه در یک گفتگو در مورد داده ها و آینده شرکت. تجزیه و تحلیل ممکن است علم اما نمودار و نمودار ها هنر است.

حقوق و دستمزد متوسط برای یک تحلیلگر داده های در ایالات متحده است که بیش از 60 ، 000 دلار و تحلیلگران داده ها و تحلیلگران کسب و کار در نظر گرفته برخی از بهترین مشاغل در امریکا است. آنها مهم بالا پرداخت نقش که برای مقابله با مشکلات به چالش کشیدن و آمد تا با راه حل های نوآورانه به صورت روزانه. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند آن را ممکن است چیزی است که شما منافع چک کردن داده پویا دانشمند بسته نرم افزاری.

این بسته نرم افزاری جامع ارائه می دهد هفت دوره و 33 ساعت آموزش در تجزیه و تحلیل تجسم پردازش و داده های دیگر به مهارت و علم. اول شما یک دوره سقوط در ساختمان داده های پیشرفته درک چگونه به کد در بسیاری از سازه های است که شما را در بهتر برنامه نویس.

شما باید یاد بگیرند که برخی از امروز مهم ترین پردازش داده ها ابزار از جمله Microsoft Power BI و MATLAB. در حالی که آموزش متلب, شما کشف چگونه به استفاده از داده ها در الگوریتم های یادگیری ماشین, ایجاد هوش مصنوعی-طراحی موتور است که می تواند توصیه های, پاسخ به سوالات, و بیشتر.

از آنجا, شما مشغول به تجسم با استفاده از پایتون. این قدرتمند, general-purpose زبان برنامه نویسی به شما کمک خواهد کرد به طور خودکار به طرح داده ها و تجسم آن را راه شما آن را ببینید در سر خود را. کار در رابطه با Matplotlib شما کشف بسیاری از فرصتها و روشها برای تجسم داده ها و یادگیری مهارت های فنی برای ایجاد توطئه با استفاده از پایتون. پس از یک مبتدی پسند البته شما را بیشتر با تاکتیک های پیشرفته و کشف چگونه به افزایش سفارشی سازی و ایجاد انواع مختلف قطعات.

مردم توطئه داده شده است برای قرن ها اما هرگز به نظر می رسید بنابراین بسیار مهم به در حال اجرا یک کسب و کار و موفقیت در این صنعت است. پویا داده دانشمند بسته نرم افزاری شما می آموزد که چگونه به استفاده از و تجسم داده ها به طور موثر به طوری شما می توانید یک کار به عنوان یک تحلیلگر و یا اجرا شرکت خود را بیشتر موثر است.

در حال حاضر این بسته نرم افزاری در دسترس است فقط برای $29.99 بیش از 90 ٪ خاموش قیمت معمول.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>