چرا بیمارستان ناکرده پزشکان و پرستاران از پوشیدن ماسک?

کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در حال مبارزه علیه COVID-19 با کاهش دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک. برای رسیدن به بیمارستان بحران ظرفیت CDC توصیه می شود که nonrespirator ماسک (فولاد یا رویه) توان در انتخاب روش ها و تماس طولانی مدت با به طور بالقوه عفونی بیماران. اما راهنمایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در پوشیدن این ماسک در دیگر زمینه های مشترک از بیمارستان خارج از اتاق بیمار—نه به خوبی توسعه یافته است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران در مواجهه با تهدید اقدام انضباطی برای پوشیدن ماسک در راهروها و آسانسور و به اشتراک گذاشته بالینی و مناطق غير بالينی از بيمارستان—در برخی از موارد حتی اگر آنها می آیند از کارگران خود را عرضه.

و تعدادی از پزشکان و پرستاران در حال پریشان بیش از این می گوید مگان Ranney استادیار طب اورژانس دانشگاه براون. “من شنیده ام چند حکایت از همکاران خود در کشورهای دیگر که گزارش آنها شخصا منظم و یا سخنرانی که دیده می شود پوشیدن رویه ماسک در سالن های خود را در بیمارستان” او سخنان.

برای بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی این عبور از خط. “پزشکان و پرستاران احساس نمی امن برای کار در بیمارستان و بدون استقلال برای فصل facemasks در سراسر بیمارستان می گوید:” ایلین یونگ, رئیس پزشکی در سکربروق شبکه بهداشت و درمان کانادا. Ranney موافق گفت: “بله ما باید کاملا قادر به پوشیدن رویه ماسک در خارج از اتاق بیمار. ما همه منابع بالقوه عفونت و حفاظت از بهداشت و درمان نیروی کار بسیار مهم است. البته ما به احتمال زیاد به نیاز به استفاده مجدد از این ماسک ها—اما منع استفاده از آنها به نظر می رسد به من, غلط,” او سخنان.

در سمت تلنگر, برخی از بیمارستان ها خواهد بود ضربه سخت تر توسط PPE کمبود بیش از دیگران است و ممکن است طبعا باید منحصر به فرد ملاحظات وقتی که می آید به ظرفیت منابع و نگه داشتن کارگران و بیماران امن است.

کوین Readel جانباز پرستار در اوکلاهما به من گفت که او را در رویه ماسک در حالی که قرار دادن خط وریدی در یک اتاق بیمار. این ماسک یکی بود که او را نگه داشته بود با او از ماه قبل است. در عرض 30 دقیقه Readel گفت: سرپرست خود نام او را با یک هشدار نمی پوشیدن ماسک بار دیگر به دلیل آن باعث می شود ترس برای بیماران و پرستاران. Readel گفت که او مصمم است که او نمی تواند گفته شود نه به پوشیدن ماسک ،

“من خانه فرستاده شد که در همان روز و گفت: برای نشان دادن به منابع انسانی دو روز بعد. زمانی که من نشان داد تا آنها به من گفت من خواهد بود فورا خاتمه یافته است. آنها ادعا کردند که آن را در مورد نافرمانی و نه در مورد امتناع از برداشتن ماسک, اما من می توانم به شما بگویم تمام بحث ما در اطراف من باعث هیستری با پوشیدن ماسک.” Readel است پس از طرح دعوی در دادگاه است که در حال انجام است. “من بسیار سخت کار می کرد برای تمام عمر من است و من همین حالا تغییر شغل. این واقعا متعجبم کرد.” (بیمارستان که Readel مشغول به کار در ارائه یک بیانیه زودتر بیان کرد که آنها با “زیر CDC دستورالعمل در عفونت پیشگیری و کنترل عفونت از جمله استفاده مناسب از ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی.”)

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که عموم مردم باید به طور معمول پوشیدن facemasks. آن را نه مفید است و در واقع مخل به توانایی ما به منابع ذخیره برای بیمارستان ها در نیاز. و اگر وجود نظرات متفاوت در مورد اینکه آیا کارکنان مراقبت های بهداشتی باید پوشیدن ماسک در همه زمینه ها از بیمارستان برخی از کارشناسان نشان می دهد آنها باید در صورتی که منابع اجازه.

بسیاری از بیمارستان ها در سراسر جهان در حال حاضر موظف است که مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن ماسک در تمام اوقات در حالی که کار حتی زمانی که در یک بیمار وجود دارد و نمونه هایی برای آن را نشان می دهد کار می کند. ملکه مری بیمارستان در هنگ کنگ گزارش صفر مراقبت های بهداشتی کارگران COVID-19 عفونت و صفر موارد عفونت های بيمارستانی در طول 42 روز از وقوع با وجود درمان های متعدد COVID-19 بیماران در بیمارستان است. به گفته محققان بخشی کلیدی از موفقیت آمیز استراتژی پیشگیرانه درگیر مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن رویه ماسک در تمام اوقات در حالی که در بیمارستان—در علاوه بر این به خوب بهداشت دست و استفاده مناسب از استادانه درست شده PPE در انتخاب موقعیت. توجه داشته باشید آنها نیز به شدت تست شده برای ویروس.

برخی از بیمارستان ها در ایالات متحده نیز گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی به پوشیدن ماسک پس از ورود به بیمارستان. Northwell بهداشت در نیویورک جایی که من کار نهاد چنین سیاستی به تازگی. “ما در حال انجام این کار برای کمک به حفظ نیروی کار ما. ما می تواند ساخت هواکش اما ما نمی توانیم ساخت و کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها نمی توانند به بیمار است. ما همچنین می خواهیم نیروی کار ما به احساس راحت و امن کار می گوید:” دیوید Battinelli معاون ارشد رئیس جمهور و افسر ارشد پزشکی از Northwell سلامت. همکاران بهداشت و درمان در بوستون که شامل بریگهام و بیمارستان زنان و بیمارستان عمومی ماساچوست نیز اعلام کرد اجباری facemasks در حالی که در مرکز محوطه.

همانطور که همه ما انجام بهترین های ما به نگه دارید تا با به طور مداوم در حال تغییر کنترل عفونت توصیه ها و منابع در دسترس بودن کارکنان بهداشتی درمانی و بیمارستان ها را بدون شک باید برای انطباق بر اساس این هفته. اما یک چیز روشن است: برای ما به آب و این طوفان ما به شدت نیاز به بیشتر PPE در حال حاضر و یک جریان پایدار از آن پس از آن. ما نمی توانیم اجازه دهید. به عنوان Readel به من گفت درخواست بهداشت و درمان کارگران به کار بدون ماسک مانند “درخواست یک آتش نشان برای مبارزه با آتش است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im