چرا ما نیاز به “علوم شهروندان”

بیش از 11,000 دانشمندان به تازگی خواست سريعتر اقدام در تغییر آب و هوا است اما نظرسنجی ها نشان می دهد که 16 درصد از عمومی آمریکا همچنان به انکار است که تغییر آب و هوا واقعی است و 63 درصد از آمریکایی ها به ندرت و یا هرگز بحث در مورد گرم شدن کره زمین با همسالان خود. دقیق دانمارکی به تازگی مطالعه نشان داد قریب به اتفاق ایمنی واکسن در حالی که مستند مکرر تهدید از سرخک و دیگر بیماری های قابل پیشگیری در سطح جهان است. در عین حال “ضد vaxxer” جنبش قوی باقی می ماند.

هنگامی که سوء تفاهم از علم و تمایل به این باور علمی تحت تاثیر اطلاعات غلط نه تنها به فرد رفاه بلکه کلید سیاست های دولت که بر همه جدید سیستمیک آموزشی روش مورد نیاز است. ما نیاز به انجام یک کار بهتر از تدریس هر کس به “علوم شهروندان است.”

علوم شهروندان باید قادر به استفاده از استدلال های علمی و تفکر انتقادی را به اطلاع شخصی خود تصمیم گیری و حرکت دیوانگی, مدرن, اخبار, چرخه. آنها باید مجهز به استفاده و تجزیه و تحلیل اطلاعات علمی به انتخاب آگاهانه در پای صندوقهای رای و مشارکت موثر در تصمیم گیری های دولت در مورد سیاست های زیست محیطی, بهداشت و درمان و طیف گسترده ای از مسائل دیگر. علوم شهروندان نیز باید ذاتی درک و اعتماد در نهاد علم است. ما به این معنی نیست که شهروندان باید کورکورانه باور هر چیزی به عنوان برچسب علم است. بلکه آنها باید درک کنند که علم منطقی و مبتنی بر شواهد طرح برای درک جهان و موسسات علمی نگه داشتن اعضای خود را به استانداردهای دقیق از مراقبت و صداقت در کار خود را.

در تماس برای علوم شهروندان ما به این معنی نیست همان چیزی که به عنوان “دانشمندان شهروند.” شهروند دانشمندان کمک به محققان جمع آوری داده ها و در نتیجه بخش مهمی از علوم انسانی زیرساخت ها است. در حالی که علم شهروند منجر به یک مطلب علمی و سواد و جمعیت علوم شهروندی گسترش باید به کسانی که هیچ علاقه ای به درگیر شدن مستقیم در تحقیقات علمی است.

بلکه ما با استفاده از اصطلاح علوم شهروندان به بیان هدف از آموزش به عنوان بسیاری از شهروندان متوسط به عنوان ممکن است به ماهر در مصرف اطلاعات علمی تشکیل نظرات منطقی و بر اساس این اطلاعات و با استفاده از تجزیه و تحلیل آن به کمک پشتیبانی و اطلاع رسانی انتقادی سیاست های دولت تصمیم گیری. روشن می شود این مهارت ها باعث خواهد شد که هر شهروند مطلع برای رسیدن به همان نتیجه گیری در مسائل بحث انگیز است. سیاست اغلب شامل تعامل پیچیده ای از علم حقوق و اقتصاد و اخلاق و دیگر ارزش لادن عامل که در آن معقول ذهن می تواند متفاوت باشد. فیزیکدان هسته ای آلوین واینبرگ با اشاره به این که “trans-علم است.” ما به سادگی امیدوارم که علوم شهروندان را درک اساسی علم در یک راه پیچیده برای رسیدن به نظرات که هنوز هم ممکن است متفاوت باشد بر اساس ارزش های شخصی و دیدگاه.

سریع ء اغلب هذلولی, مدرن, اخبار, چرخه مانع از شهروندان از توسعه درک عمیق تر از مسائل علمی. آن را نیز کاهش می دهد فرصت برای دانشمندان و علم ارتباط به ارائه اطلاعات در عمق بیشتر. هر چند بسیاری از یافته های علمی را می توان رقیق شده به سرفصل جاذب و 280-شخصیت سیناپس جمله ساده خلاصه محروم کردن مصرف کنندگان از یک درک کامل از تحقیقات علمی و پیامدهای آن. یک مطلب علمی و سواد انتقادی تفکر جمعیت ممکن است تغییر این الگوهای رسانه در دهه آینده با اصرار بر دقیق تر علم روزنامه نگاری. علوم شهروندان بهتر خواهد بود آماده به پژوهش مستقل و توسعه بهتر و دقیقتر, نظرات در مورد طیف وسیعی از مسائل از سیاست های عمومی به بهداشت شخصی بدون در نظر گرفتن چگونه چنین موضوعات به تصویر کشیده شده در سریع رسانه بازدید.

برای آموزش یک جمعیت علوم شهروندان, علم, آموزش و پرورش باید بهبود در تمام سطوح. اگر چه تمرکز اخیر بنیادی در آموزش و پرورش نشان می دهد که آمریکا سیستم آموزش و پرورش است و کار به سمت بهبود علم و سواد ما از دست این علامت توسط هدف قرار دادن تنها دانش آموزان به مقصد مشاغل در علم و آموزش و پرورش. علم آموزش و پرورش باید در ترویج و تشویق تفکر انتقادی را در دانش آموزان با شروع در سنین پایین. “علم شهروند” درسی را اولویت بندی استفاده از تفکر علمی به “دنیای واقعی” حالات در ازای حفظ صدای موج و تاکید تجربی طراحی تجربه با دقیق داده ها و تحلیل و تفکر انتقادی و درک علمی اخلاق.

با توجه شکست های گذشته در علم, آموزش و پرورش, با این حال تلاش ها نباید محدود به زمان دانش آموزان و نسل های آینده است. ما همچنین نیاز به توسعه و بهبود آموزش و پرورش در ادامه طرح های غیر school-aged شهروندان و استفاده عمومی کمپین برای بهبود گسترده علم و سواد. به خصوص با توجه به نامتناسب اثرات تغییر آب و هوا و تخریب محیط زیست و تلاش برای ایجاد علم و شهروندان نیز باید اولویت بندی برنامه نویسی در محروم و بسیار نهفته جوامع است. ما باید به ارائه آموزش علوم فرصت ها برای همه شهروندان بدون در نظر گرفتن شرایط.

کارشناسان بر این باورند که بهبود مدنی در آموزش و پرورش را کاهش افزایش dysfunctionality در دولت ما. برای مثال اگر میانگین شهروندان را درک نمی کند نقش اساسی دادگاه در بررسی قانون اساسی از قوانین فدرال یا قانونی بودن مجریه اقدامات آنها نمی توانند درک کنند که چرا ضرب و جرح بر روی یک قوه قضائیه مستقل هستند بسیار خطرناک برای ما دموکراسی است. قانون خیلی مهم است که به سمت چپ به وکلا به تنهایی.

و علم خیلی مهم است که به سمت چپ برای دانشمندان به تنهایی. همانطور که ما نیاز به نیروی تازه دادن به آموزش مدنی برای کمک به بازگرداندن دموکراتیک حکومت ما نیاز به اطمینان حاصل شود که هر کس دریافت آموزش کافی در استدلال های علمی و تجزیه و تحلیل برای شرکت موثر در افزایش مجموعه ای از مهم اجتماعی تصمیم گیری های مربوط به علم است. جمعیت علوم شهروندان است که می تواند به رشد هر دو اشتراکی و به صورت جداگانه از طریق شواهد محور و ارزش-شامل حال پیشرفت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im