چرا ما اتخاذ و پس از آن خندق آنلاین نکات امنیتی

تحقیقات جدید حفاری به همین دلیل بسیاری از مردم که سعی کنید به دنبال مشاوره در امنیت سایبر و حریم خصوصی تا پایان تنها انجام این کار در نیمه راه یا دادن تا در دسترس نباشد.

برای پیدا کردن که چرا مردم اتخاذ و پس از آن گاهی اوقات رها کردن آنلاین اقدامات ایمنی محققان با بررسی بیش از 900 نفر در مورد استفاده از 30 معمولا روش های توصیه شده برای محافظت در برابر امنیت و حریم خصوصی و سرقت هویت خطرات.

محققان همچنین پیشنهادات خود را برای نحوه ایجاد کاربر پسند تر و پایدار حمایت.

“اکثر مطالعات قبل تنها متمرکز بر اینکه آیا یا نه مردم اتخاذ مشاوره, اما ما نیز علاقه مند به دیدن هنگامی که آنها به دنبال مشاوره از آنچه به آنها باعث می شود آن را رها می گوید:” منجر نویسنده Yixin Zou یک دانشجوی دکترا در دانشکده اطلاعات در دانشگاه میشیگان.

این تیم متوجه شد که به اتخاذ شیوه های امنیتی مانند اجتناب از کلیک کردن بر روی لینک های ناشناخته و یا ایمیل از حریم خصوصی یا ID theft شیوه (مانند استفاده از مسدود کننده های آگهی و یا قرار دادن یخ های اعتباری در گزارش اعتبار بود). پتانسیل دلیل این ممکن است که آسیب را از خطرات امنیتی بسیار ملموس تر, محققان می گویند. وقتی که می آید به حریم خصوصی و اطلاعات شرکت های جمع آوری مردم از مضرات آنها مشکل تر است به تجسم آنها می گویند.

“استدلال ما می خواهیم به این است که همه این اقدامات در واقع به هم پیوسته; برای کارشناسان کار خود را عاقلانه توصیه هایی در مورد بهینه سازی و اولویت بندی به طوری که مردم پایان ندارد تا نیاز به اتخاذ 300 شیوه های مختلف,” Zou می گوید.

مشکل این است که فقط می گوید: ارشد نویسنده Florian Schaub استادیار در دانشکده اطلاعات: وجود دارد هیچ کمبود مشاوره برای افرادی که علاقه مند هستند در حفاظت از حریم خصوصی خود امنیت و هویت.

“این می تواند چالش برانگیز به دنبال از طریق با یک قطعه خاص از مشاوره و گاهی اوقات کارشناسان تضاد با یکدیگر در ارائه مشاوره می گوید:” Schaub,.

آنچه محققان دریافتند:

 • 10 شیوه با کمترین نرخ تصویب هفت بودند امنیتی مرتبط است.
 • شیوه های بالا جزئی نرخ تصویب شد به طور مساوی تقسیم بین امنیت و حریم خصوصی.
 • بالا و حفظ حریم خصوصی شیوه های مدیریت ریسک شامل تمیز کردن کوکی ها رفتن ناشناس بر روی وب و اجتناب از وب سایت هایی که خواسته نام واقعی.
 • بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان به خود را دنبال توصیه های منحصر به فرد و یا کلمات عبور قوی.
 • رها شد و کمتر از کامل یا جزئی تصویب با رای کمتر از 20 درصد برای همه بررسی شیوه های.
 • ترین رها شیوه شامل استفاده از گمنامی سیستم های چنین به عنوان شبکه های خصوصی مجازی (Vpn ها) با استفاده از خودکار به روز رسانی برای نرم افزار و با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس.
 • اکثر شرکت کنندگان به حال به تصویب رسید و نمی شد خیلی علاقه مند به استفاده از یک هویت نظارت بر خدمات و قرار دادن یک هشدار تقلب در گزارش های اعتباری.
 • دلایل بالا به صورت جزئی تصویب: این عمل ناخوشایند یا غیر قابل استفاده (10%); کاربران با تکیه بر قضاوت خود را به عنوان مثال “من می دانم که بهتر از باز کردن ایمیلهای مشکوک” (9%); و کاربران تنها به تصویب رسید زمانی که چیزی بد اتفاق افتاده است مانند جعلی شارژ در حساب (8%).
 • دلایل ترک: عمل شد و دیگر نیاز نیست (20%); خطر دیگر وجود داشته است (14%); عمل با دخالت قابلیت استفاده (12%); اعتماد خود قضاوت (6%); کاربران به تصویب رسید یکی دیگر از خدمات است که در خدمت یک هدف مشابه به عنوان مثال یک ابزار است که با پاک کردن کوکی های شخص ثالث به طوری که کاربر نمی کند باید آن را به صورت دستی (6%).
 • اگر چه 67 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که یک قربانی قبلی نقض داده ها از پاسخ دهندگان به طور کلی به ندرت به تصویب رسید و حفاظت از سرقت هویت شیوه های مانند اعتبار انجماد و تقلب هشدار. حتی پس از آن که قربانیان به تصویب رسید و حفاظت بیشتر شیوه های کلی.

در مورد پاسخ دهندگان:

 • مردان بيشتر بود تصویب نرخ بیش از زنان است.
 • میانسال پاسخ دهندگان به اتخاذ اقدامات امنیتی نسبت به افراد جوان اما روند مخالف پیدا شد برای حفظ حریم خصوصی اقدامات است.
 • کاهش درآمد شرکت کنندگان در سطوح بالاتری از تمرین تصویب به طور کلی.
 • بیشتر آموزش و پرورش منجر به افزایش پذیرش است.

“بدیهی است که اگر کسی ترک یک عمل پس از آن که عمل دیگر نمی تواند موثر و حفاظت از آنها” Schaub می گوید.

“آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان محققان و طراحان و دست اندرکاران این است که نه تنها بهتر به مردم توضیح دهد چرا از آن مهم است برای حفظ و انجام چیزی است که آنها تا به حال انجام شده است در برخی از نقطه, بلکه کشف کردن که چگونه برای ایجاد امنیت و حفظ حریم خصوصی ابزار و راه حل های آسان تر به استفاده از به طوری که مردم در حال مبارزه.”

اين مطالعه به نظر می رسد در مجموعه مقالات 2020 ACM CHI کنفرانس عوامل انسانی در محاسبات سیستم های که لغو شده است با توجه به COVID-19 اما منتشر خواهد شد کنفرانس پژوهش است.

اضافی محققان دانشگاه میشیگان دانشکده اطلاعات و NortonLifeLock پژوهش گروه کمک کند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net