چرا از دست دادن محلی خبر بد برای دموکراسی

خاموش کردن اخبار محلی سازمان های بد برای دموکراسی یک کارشناس رسانه معتقد.

اینترنت انقلابی در راه مردم دریافت اخبار و اطلاعات است. در روزنامه نگاری و روش های قدیمی بالا بردن درآمد دیگر کار می کنند و تحقیقات نشان می دهد اخبار محلی رنج می برند بیشتر است.

شده اند وجود دارد, باور نکردنی نوآوری از رسانه ملی مانند نیویورک تایمز در نظر آنها چگونه تجزیه و تحلیل داده مخاطبان و چگونه آنها با استفاده از الگوریتم در گزارش خود می گوید فیل ناپولی یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه دوک که مطالعات رسانه و مقررات.

“آنها در حال نوآوری و استفاده از فناوری و اطلاعات در راه های باور نکردنی,” ناپولی می گوید. “رفتن به دیدار یک روزنامه محلی. شما ببینید هیچ کدام از آن.”

بیش از 1800 روزنامه ها در سراسر کشور تعطیل و یا به شدت کوچک شده در 15 سال گذشته. ناپولی و دیگر دانشمندان می گویند این است و عواقب وخیمی را برای چگونه به خوبی نهادهای دموکراتیک عملکرد در سطح محلی است.

“شما به احتمال زیاد این روزها به دیدن خبرنگاران پوشش شهرستان دولت دولت شهرستان, مدرسه, جلسات هیئت مدیره شورای شهر جلسات همه آن نوع از چیزی. این مهم است که شکاف باید پر شود,” او می گوید.

ناپولی در حال مطالعه “اخبار بیابان”—محلات با محدود و یا هیچ محلی, اخبار رسانه های. او پیدا کردن چقدر واقعا محلی اطلاعات حیاتی این جوامع در حال گرفتن از روزنامه ها که باقی می ماند—و از جدید دیجیتال شروع یو پی اس.

شنیدن ناپولی را در رد در اخبار محلی, بستن روزنامه ها و چگونه است که بر دموکراسی در این قسمت از راه & معنی پادکست:

مهمانان اضافی در این قسمت عبارتند از انجی Newsome بنیانگذار و مدیر اجرایی کارولینای عمومی Pressm و کامرون ساحل دانشجویی و روزنامه نگار برای 9th Street Journal در دورهام کارولینای شمالی.

خواندن متن برای این قسمت در اینجا.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>