چرا Coronavirus تضعیف بیماری کارآگاهان

در سال 2009 دولت ایالات متحده راه اندازی یک برنامه به شکار برای ویروس های ناشناخته است که می تواند عبور از حیوانات به انسان و باعث بیماری های همه گیر. این پروژه به نام پیش بینی شده بود تامین می شود توسط آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی و آن کار می کرد با تیم در 31 کشور از جمله چین است. این فقط یک قسمت از ظهور شبکه جهانی عفونی-بیماری های نظارت است.

با وجود این شبکه و تلاش هزاران نفر از دانشمندان در حال کار برای دفع خطرناک جدید شیوع بیماری های کروناویروس پشت COVID-19 بود ناشناس زمانی که آن را راه اندازی به یک آمادگی جهانی در پایان 2019. چگونه ویروس را از لغزش بیماری کارآگاهان به دنبال دقیقا این نوع از تهدید?

کارشناسان می گویند که مانند یک تور ماهیگیری با بسیاری از حفره های نظارت شبکه شکاف های متعدد با بیش از حد کمی پول و نیروی انسانی به واقعا موثر خواهد بود. “ما شده است برش نظارت بیش از حد طولانی می گوید:” مایکل Buchmeier یک virologist و کاردانی مدیر مرکز ویروس پژوهش در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “و با این کار است که ما در حال ایجاد نقاط کور در توانایی ما برای شناسایی و حاوی تهدید بیماری های عفونی در جهان است.” در واقع در سپتامبر سال 2019 فقط ماه قبل از COVID-19 همه گیر آغاز شد, USAID اعلام کرد آن را به پایان بودجه برای پیش بینی. آژانس ادعا می کند قصد دارد برای جانشین تلاش, اما آن را نمی ارائه هر گونه اطلاعات اضافی و بسیاری نگران هستند که بحرانی حرکت از دست داده است.

حدود 600,000 ویروس های ناشناخته, احتمالا, بیشتر, توانایی پرش از حیوانات به مردم است. برای پیدا کردن چنین “سرريز” میکروب, محققان, نگاه در بیماری نقاط که در آن حیات وحش و انسان درآمیزند مانند جنگل است که خاک یکسان برای توسعه و یا کشاورزی و یا بازار است که فروش گوشت بیشه. نمونه تمایل به تمرکز بر روی گونه های با بالا ویروسی بارهای مانند خفاش ها موش ها و میمون ها. دانشمندان و اجرای تست های آزمایشگاهی برای پیدا کردن اگر به تازگی کشف ویروس ها می تواند آلوده سلول های انسان است. محققان همچنین سعی کنید به نگاه های مختلف زیست محیطی و اجتماعی رانندگان است که می تواند بیماری-حمل حیوانات وحشی و انسان ها با هم.

محققان به خوبی آگاه است که coronaviruses که یکی از آنها ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) می تواند در یک محدوده زمانی معین کنید. که پاتوژن SARS-CoV اول ظاهر در چین در سال 2002 و به حدود 30 کشور قبل از وقوع فوت کردن سال بعد. در سال 2007 محققان دانشگاه هنگ کنگ به عنوان مقاله منتشر شده حاکی از این است که حضور بسیاری از دیگر SARS-CoV-مانند ویروس در خفاش ساخته شده از این نوع پاتوژن یک “بمب ساعتی.” در جنوب چین وجود دارد فرهنگ غذا خوردن حیوانات عجیب و غریب است که می تواند انتخاب کنید تا این ویروس از خفاش ها آنها اشاره کرد و این عمل ساخته شده آن را آسان تر برای آنها را به پرش به مردم است. چندین گروه دیگر از دانشمندان بعد تکرار خود ترس و ویروس است که باعث COVID-19 معلوم بود خیلی شبیه به 2002-2003 میکروب است که آن را به نام SARS-CoV-2.

کوین الیول یک بیماری بوم در EcoHealth اتحاد شهر نیویورک غیر انتفاعی بر اساس تحقیقاتی است که در بخشی از پیش بینی. او می گوید که EcoHealth محققان و شرکای خود از جمله تیم در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین شناسایی شده بود متعددی سارس مربوط coronaviruses در خفاش ها بودند و بعد با آزمایش های آزمایشگاهی در چند تا از آنها را. اما او می افزاید: چگونه و در کجا به SARS-CoV-2 سرريز رخ داده است و نه شناخته شده است. وجود دارد در اوایل سوء ظن است که اولیه شیوع شروع کرده اند می تواند در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان که بسته شد در تاریخ 1 ژانویه. اما “ما نمی دانیم که اگر سرريز اتفاق افتاده در خارج از بازار و سپس شروع به گسترش پس از آن بود آورده وجود دارد” الیول می گوید. همچنین مشخص نیست اگر بود میانی حیوانات میزبان بین بیماری-حمل خفاش و انسان است.

گرفتن بهتر درک حیوانات-انسان مبادلات حیاتی برای پیش بینی این سرریز. با توجه به الیول, آنچه لازم است این است که دانش دقیق از محلی, محیط زیست, نقشه های از گونه های توزیع درک درستی از مردم رفتاری در تعامل با دیگر گونه ها و آگاهی از “فرهنگی و اقتصادی رانندگان از حیوانات تجارت است.” اگر این تجزیه و تحلیل صدا پیچیده است چرا که آنها عبارتند از: الیول می گوید چنین ارزیابی را بسیاری از دانشمندان و امکانات و همچنین به عنوان آموزش و پول است. به عنوان یک نتیجه, آنها تنها در حال انجام در یک تعداد انگشت شماری از سایت های سراسر جهان است. هنوز اطلاعات آنها ارائه ضروری است برای حفاظت از جوامع محلی. بالا-ریسک بازار که در آن حیات وحش است که تا برش و فروخته شده به عنوان مواد غذایی بسته می شود, به عنوان مثال. یا مردم می تواند هشدار زمانی که ویروس-ریختن خفاش ها فعال تر در اطراف انسانی منابع غذایی مانند میوه درختان بنابراین افراد می تواند به حداقل رساندن تماس خود را با حیوانات.

Rohit Chitale متخصص اپیدمیولوژی در Defense Advanced Research Projects Agency, می گوید انفجار COVID-19 بازتاب جهانی شکست به اندازه کافی سرمایه گذاری در پیشگیری است. “وجود دارد بیش از حد تاکید بر درمان بیماری های عفونی پس از این واقعیت” استدلال می کند Chitale است که مدیر برنامه های DARPA را نظارت تلاش به نام جلوگیری از ظهور بیماری زا تهدید (پیشدستی). تشخیص زود هنگام تلاش در مقابل “بسیار ضعیف تامین می شود,” او می گوید. الیول اشاره می کند که پیش بینی حدود $200 میلیون دلار در طول آن دهه-عمر طولانی—که بخش کوچکی از 2 تریلیون دلار در اورژانس-امداد هزینه های مجاز توسط کنگره به عنوان یک پاسخ به COVID-19 هفته گذشته است.

او می گوید که آژانس توسعه بین المللی ممکن است راه اندازی یک جدید تشخیص و پیشگیری از برنامه ای به نام جلوگیری از سرریز. یک سخنگوی آژانس که خواست به اظهار نظر گفت: یک پروژه جدید باید در ماه آگوست شروع اما به هیچ جزئیات در این پروژه حجم یا سطح حمایت مالی. در عین حال حتی اگر یک تلاش جدید میدارد تا پیش بینی های بودجه شکاف منجر به یک “تاسف شکستن در تداوم” و مختل زمینه کار الیول می گوید. در اواخر ماه ژانویه نامه ای به آژانس توسعه بین المللی سناتور آنگوس کینگ از مین و الیزابت وارن ماساچوست خواستار دانم چرا پیش بینی بود که توقیف و ابراز نگرانی کرد که حتی به عنوان COVID-19 “تهدید بهداشت عمومی در ایالات متحده و خارج از کشور برنامه هایی مانند پیش بینی ها پیچ در پیچ پایین به جای پیچ در پیچ است.” پادشاه و وارن درخواست پاسخ به سوالات خود را توسط “بعد از فوریه 13” اما همانطور که از 1 آوریل آژانس تا به حال نوشته نشده است به آنها. (دانشگاه کالیفرنیا Davis که پیش بینی شریک گفت: در پایان ماه مارس که این برنامه رو در شش ماه اضطراری فرمت.)

توماس Inglesby که هدایت مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, می گوید که در آینده این تلاش های نظارت باید بهتر یکپارچه با مطالعات در بيماران آلوده در بیمارستان های محلی. بیش از حد بسیاری از مردم در بیماری نقاط وزش نسیم تا مبهم تشخیص داده شده و تحت درمان با broad-spectrum, آنتی بیوتیک برای عفونت است که “در واقع ممکن است نوع جدیدی از ویروسی سندرم” او می گوید. “در همان زمان که ما در حال جمع آوری داده ها از حیوانات, ما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد آنچه واقعا مردم بیمار.”

Inglesby خوشبین است که چند سال آینده به ارمغان خواهد آورد هجوم منابع جدید به دلیل خرابی اتفاق می افتند در مقابل چشمان ما امروز. “ما در حال رفتن را از طریق یک زمین لرزه تجربه,” او می گوید. “سیاست سازان دانشمندان و سرمایه گذاران تمام خواهد شد صحبت کردن در مورد چگونه ما می تواند جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>